Море_море_я_скучаю• 19 декабря 2023
Косметолог про ретінол від Медік. Що скажете? Слушно чи ні?
❌️По-перше, тут є форма ретинолу. Якщо у Вас є в аналізах будь-які погані показники печінки ,то слід утриматися від використання. Сподіваюся, що косметолог про це попередив та направив на аналізи.
Це серйозні речі ,так як ретинол це сильний токсин ПЕЧІНКИ і до цього не варто ставитися легковажно.
Це стосується усіх засобів з ретинолом.
Про ретинол
Та про його форму ретіналь,що є у складі (інкапсульований вітамін А )
Є докази зміни на клітинному рівні Виробляє надлишок активних форм кисню, який може перешкоджати клітинній передачі сигналів, викликати мутації, призводити до загибелі клітин
❌️Діоксид титану -може перешкоджати клітинній передачі сигналів, викликати мутації,можливий токсикант
❌️ Дибутилгідрокситолуол - може викликати подразнення шкіри та очей,ендокринні порушення та токсичність нерепродуктивних органів.
❌️Кумарин - є ароматичним хімікатом; пов’язаний з алергією та контактним дерматитом.
Це стосується усіх засобів з ретинолом.
Про ретинол
Брюлик в стразах• 19 декабря 2023
Ответ дляТа легко!
Как страшно жить... А какой бренд ’косметолог ’ продвигает?
Ніякий..консультація платна.
Два-три тижні і фсьо• 19 декабря 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Ніякий..консультація платна.
Так его задача , чтобы вы купили его консультацию и конечно же ищет на чем сделать хайп из распиаренного
Чтобы вместе потратить деньги на крем он заработал 😍😁
Море_море_я_скучаю
• 19 декабря 2023
Ответ дляТа легко!
Жодного конкретного. Просто дає ось такі посилання на різні дослідження. Хейт щодо Медік 8 бачу вперше.
Море_море_я_скучаю
• 19 декабря 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Так вона це безкоштовно скидає)
КарамбОлька• 19 декабря 2023
Связанным с аллергией. Аллергия на все может быть.
Ну и про печень это справедливо про системные ретиноиды
Два-три тижні і фсьо• 19 декабря 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Так нормально ) ему деньги надо и он ищет все чтобы вы ему оплатили консультацию)😄
Та легко!• 19 декабря 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Ніякий..консультація платна.
Вы ей уже заплатили за консультацию?
Два-три тижні і фсьо• 19 декабря 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Так вона це безкоштовно скидає)
Вы что не понимаете уровень маркетинга ?) 😏
Брюлик в стразах• 19 декабря 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Мені медік взагалі не підійшов...ми з автором з однієї группи в телеграмі.
Море_море_я_скучаю
• 19 декабря 2023
Ответ дляКарамбОлька
Але тут так багато про ретинол пишуть що користуються. Вперше чую про ось такі наслідки для печінки.
Море_море_я_скучаю
• 19 декабря 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Мабуть ні. З два роки в тому чаті вже, ще ніц не заплатила, повно і безкоштовного. Кудись вас не туди несе.
Брюлик в стразах• 19 декабря 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Так там конретні дослідження на складові косметики...
КарамбОлька• 19 декабря 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Они такие для таблеток, для кремов такого нет.
Море_море_я_скучаю
• 19 декабря 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
А ви бачили від неї раніше про Медик? Бо я вперше. А планувала взяти..
Два-три тижні і фсьо• 19 декабря 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Она вызывает к себе уровень доверяя и повышает уровень не доверия ко всему что вы можете купить ) вы может и не купили , может у вас и денег нет
Но она на этом зарабатывает 🤗
Брюлик в стразах• 19 декабря 2023
Ответ дляТа легко!
Вы ей уже заплатили за консультацию?
Ні...лише читаю її поради і користуюсь ними.
Success2013• 19 декабря 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Я искренне не понимаю восхищений от Медик8.
Море_море_я_скучаю
• 19 декабря 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Но она на этом зарабатывает 🤗
На дураках будь хто заробить. Як не хочете думати самостійно, читати безкоштовне, аналізувати та обговорювати - то платіть на здоров´я.
Моє питання було в іншому, якшо ви не помітили.
Море_море_я_скучаю
• 19 декабря 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
І я така ж
Брюлик в стразах• 19 декабря 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Ніхто не питав...
Брюлик в стразах• 19 декабря 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Но она на этом зарабатывает 🤗
Дурниці..
Брюлик в стразах• 19 декабря 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Я і сама користуюсь ним...бо це єдине що допомогло з проблемною шкірою.
Лагшмивара• 19 декабря 2023
Пф, автор.
Любые эффективные компоненты в составе могут иметь побочные эффекты. Побочек нет только у воды)
По факту. Год пользуюсь медик тройкой. Все это время периодически сдаю печеночные пробы, ибо принимаю кок и есть проблемы с жкт. Все ок, анализы абсолютно норм.
Знаю и тех, кому он не зашел, реактивная кожа и реакция на формы ретинола, пользуются бакучиолом.
Все индивидуально.
Розбещена цяточка• 19 декабря 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Для величезної кількості людей у світі з акне, з порушеннями себорегуляції, хронічними запальними процесами це реально спасіння у зовнішньому догляді. Але «косметолог без жодних конкретних засобів» (с) каже не можна. Цікаво як лікує? Позитивним мисленням? Медитаціями?
Стигла полуниця• 19 декабря 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
так Вы зайдите в гугл и поищите настоящие исследования и вообще характеристику вещества, побочки и все такое. зачем верить сначала рандомным советчицам, которые явно исследований не проводили, а потом какому-то непроверенному блоггеру, который даже ссылок не дает на них, скорее всего
Фляшка на трьох• 19 декабря 2023
Ретинол из наружных средств не попадает в кровоток, ваш косметолог бестолочь
Брюлик в стразах• 19 декабря 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Саме посилання на досліди вона і дає...
Стигла полуниця• 19 декабря 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Саме посилання на досліди вона і дає...
зайдите почитайте тогда эти исследования, что там реально проводилось, каковы результаты. не то, что она написала, а реальные данные. и потом уже анализируйте сама.
КарамбОлька• 19 декабря 2023