Не зви чайна• 19 декабря 2023

Вірус чи що?

Соплів як таких нема, кашлю і температури тоже.
Але червоні очі, схоже на конюктивіт, вранці закисають очі, не сильно.
Тепер каже трохи болить горло.
До лікаря дзвонила, каже вірус, записалась на прийом, аж на п´ятницю.
Поки даю багато пити . Що ще можна підключити?
Дитині 9 років
Стрекоза любви• 19 декабря 2023
Симптоматичне лікування

Счастье_же_вот_оно• 19 декабря 2023
Тобрекс в глаза капли, чаи противогриппозные. Аденовирус возможно у вас
Накладні мюслі• 19 декабря 2023
Аденовірус. Лікування симптоматичне. В очі капати флоксал або тобрекс.
автор Не зви чайна • 19 декабря 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Як часто капати вдень? Колись таки було, але вже забула , давно то було.
автор Не зви чайна • 19 декабря 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Вірус, то означає лікувати по симптомах та й все. Правильно?
Оксана_36• 19 декабря 2023
Теж недавно перехворіли аденовірусом. Дуже сильно закисали очі, капали тобрексом два рази на день. Теж були болі в горлі, то лікувались інгаліптом, деквадолом та полосканням слабеньким розчином хлорофіліпту
автор Не зви чайна • 19 декабря 2023
Ответ дляОксана_36
Довго капали, що ще ? Які симптоми були?
Оксана_36• 19 декабря 2023
Ответ дляНе зви чайна
Кілька днів. Краще стає очкам десь на друге-третє капання. Лікарка казала капати до 5 днів, бо це антибіотик. Але препарат хороший. Дитині зразу стало легше. Ще також вушка трошки боліли, не критично, то прокапали отиніум зранку і ввечері, та й все. І рясне тепле пиття, як тут вище писали. Щоб не було сухо в кімнаті.
автор Не зви чайна • 19 декабря 2023
Ответ дляОксана_36
Дякую. Будьте здорові

Оксана_36• 19 декабря 2023
Ответ дляНе зви чайна
Дякую. Будьте здорові
І ви виздоровлюйте))
кураГАЛЯ• 20 декабря 2023
Син 12 р.перехворів.Спочатку очі закисають потім нежить, температура 39 .Потім кашель