Цікавить саме червона гілка, від Лівобережної до Центру? Бо чуло наче і там є аварійна ситуація, чи правда?
Чашечка кофе• 20 декабря 2023
Завжди дивують люди, які замість гуглу будут чекати відповіді тут
Ответ дляЧашечка кофе
А мене дивують люди які пишуть тоді коли не треба писати, у гуглі дивилась інформацію не побачила актуальної
_Galochka_• 20 декабря 2023
Ответ дляShokolad55
Цікаво, яка інформація вважається вами актуальною? Має бути що? Новина ’Червона гілка між Лівобережною і центром сьогодні, 20.12.23 працює’? Чи що?
Якби не працювала, про це кричали б з кожної праски.
Більше того, як раз новини забиті статтями про те, що навіть під час майбутнього ремонту мосту рух метро не планують зупиняти.
Ответ дляЧашечка кофе
Дивують люди, які пишуть в темі з метою зневажати інших, не надавши жодної корисної інформації. Питання власної самооцінки варто вирішувати з відповідним спеціалістом, а не за рахунок знецінення інших людей.
Ответ дляЧик
Тут таких багато, ну шо поробиш 😃