Давно без алко• 20 декабря 2023

Бухгалтера! что там за новости про нагрузку по отраслям?

где можно почитать. спасибо
Сердючка• 20 декабря 2023
она всегда была

viter33• 20 декабря 2023
З 08.12.23 розпочинаються податкові перевірки таких платників податків:
....
5) інші платники податків, які на основі показників, сформованих за підсумками 2021 календарного року, відповідають хоча б одному з таких критеріїв:

рівень сплати податку на прибуток на 50 і більше відсотків менший ніж рівень сплати податку у відповідній галузі;
рівень сплати податку на додану вартість на 50 і більше відсотків менший ніж рівень сплати податку у відповідній галузі. Цей критерій не поширюється на платників податків, у яких операції з вивезення товарів за межі митної території України становлять 25 і більше відсотків загальних обсягів постачання та одночасно рівень сплати податку на прибуток становить не менше 50 відсотків рівня сплати податку на прибуток у відповідній галузі;
дебіторська заборгованість перевищує кредиторську заборгованість більше ніж у 2 рази;
загальна сума витрат, відображених у податковій декларації про майновий стан і доходи, становить 75 або більше відсотків суми загального річного доходу, задекларованого у такій декларації, за умови що сума загального річного доходу, отриманого від провадження підприємницької діяльності, становить 10 мільйонів гривень і більше;
нарахування та/або виплата податковим агентом – юридичною особою доходів у вигляді заробітної плати в розмірі менше середньої заробітної плати по підприємствах відповідної галузі у відповідному регіоні.

Рівень сплати податків (податкове навантаження) по галузях по КВЕДах та середньої з/п - тут :
https://news.dtkt.ua/law/inspections/87746-ziavili...
автор Давно без алко • 20 декабря 2023
Ответ дляviter33
....

спасибо
Смайликівна• 20 декабря 2023
Можна запитати в цій темі - можливо хто в курсі, чи не буде збільшуватись сума гранич.обсягу в 1 млн.грн для реєстраціїї платником ПДВ?
Леди_на_драндулете• 20 декабря 2023
Ответ дляСмайликівна
Ні, ніяких проектів немає.