Ух яка ж Я• 20 декабря 2023
Чоловік вночі мокрий стає такий, що все мокре і подушка ковдра , хоч викручуй...
В квартирі відкрите вікно вмб ніч, батареї вимкнені, температура 20-21, вологість 40-45. А чоловік іноді ось такий мокрий вночі, що одяг на ньому, майка труси що, постіль , подушка реально хоч викручуй, що перевірити , від чого таке може бути?!
іронічна антитеза• 20 декабря 2023
Ответ дляТримбулька
В военной медкомиссии все всегда здоровы
Я не погоджуюсь. Чоловік проходив медкомісію, то повне обстеження. Навіть зонд заставили ковтнути, що я не могла вмовить вже 10 років. І таки написали обмежено придатний
Ух яка ж Я
• 20 декабря 2023
Ответ дляіронічна антитеза
В мого теж частково придатний до 2 і 3 групи військ
100pudov• 20 декабря 2023
Не волнуйтесь пока.
Было у моего мужа такое, на нервной почве.
Все обследования делали и анализы. Проверяли все.
Ночью все вокруг него было не просто влажное, а мокрое, вытирался полотенцем, ужас.
ВыФсеВрете• 20 декабря 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Нє. Він проходив військову медкомісії. По аналізам все норм, здавав місяць назад. Таке буває але не щодня, а періодично.
до невропатолога. нарушена біохімія мозку...можливо постковід., МРТ мозку не робив?
Леди_в_ночи• 20 декабря 2023
Ответ длямистерЛяпсус
В мого щось схоже час від часу. Причину не знайшли
Теж таке було - причини не знайшли
люблю_тортики• 20 декабря 2023
поддержу - проверяйте щитовидку. при том и узи и анализы ТТГ, Т3 и Т4 - комплексом. и АИТ - можно добавить. сама этим страдаю. тоже мокрая ночами.
Ниф_ниф• 20 декабря 2023
У моего так бывает, не каждую ночь. И от температуры воздуха не зависит вообще. Вроде здоров. Но вот такое..
Губи з філером• 20 декабря 2023
Похоже на туберкулёз, он может быть не только лёгких. Потери веса нет?
Тріль!• 20 декабря 2023
Загальний аналіз крові розширений з ручною формулою. Інших проблем нема? Там втомлюваність, схуднення. В сина так починалась лімфома, ще й запах поту мінявся. Ендокринолог для початку.
КвартираЧья• 20 декабря 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Та там всі здорові. Мій теж так проходив, стільки насправді болячок . хронічних, кіста.. але здоровий. як віл по документам.
Цигарний шланг• 20 декабря 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Ні. На вихідних може максимум літр під кіно випити.
ого
Мішечок щастя• 20 декабря 2023
Ответ дляФорс мажор
Низький тестостерон може
Вы серьезно, у моего тоже самое, но трахаться ему подавай через каждый час готов
лысый и волосатый, я думаю, что наоборот тестостерон зашкаливает
Ух яка ж Я
• 20 декабря 2023
Ответ дляГуби з філером
Ні.
Ух яка ж Я
• 20 декабря 2023
Ответ дляТріль!
Немає нічого
Ух яка ж Я
• 20 декабря 2023
Ответ дляМизимец
Если теряет вес - к онкологу
Немає втрати ваги
Ух яка ж Я
• 20 декабря 2023
Ответ дляЦигарний шланг
ого
Це хіба багато?!
раз в тиждень?!
Цигарний шланг• 20 декабря 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Це хіба багато?!
раз в тиждень?!
та все познается в сравнении...мой максимум 0,5 раз в 2-3-4 месяца под футбол иногда от литра ему бы плохо было на утро....
Ух яка ж Я
• 20 декабря 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Слабенький він у вас. Навіть мені не буде погано.
ЧупакабраЗеБест• 20 декабря 2023
Ответ длямистерЛяпсус
у нас у троих из 5 чевелок в сеьме такое. тоже врачи руками разводят
Губи з філером• 20 декабря 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Ні.
Нужно обращаться к семейному врачу, чтобы рассказала какие анализы сдать. Общий анализ крови точно нужен и с реактивный белок, проверить есть ли в организме воспаление. Очень похожи симптомы на начало туберкулёза. Дело в том, что он бывает не только лёгких, поэтому рентген или флюорография могут быть чистыми.
ВЫВсеВрете• 20 декабря 2023
За неделю до месячных футболку на груди ночью можно выкручивать. Могу даже в календарь не смотреть.
неДоПриличий• 20 декабря 2023
С первого дня ковида такое началось, длилось примерно полгода. Потом стало немного реже. Болела ковидом 2 года назад.
Также нашла преддиабет
Сейчас перед месячными дней за 5 начинается, ну может и чаще
Также нашла преддиабет
Бегущаяпо• 20 декабря 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Мій теж такий і теж зі здоров´ям все ок.
Так все спільне життя.
Нічого не роблю. Просто періодично перу подушки і міняю кожні пару років. Простині беру такі, що добре перуться.
Плюс товстий наматрасник.
Так все спільне життя.
Плюс товстий наматрасник.
Горня капучіно• 20 декабря 2023
Ответ дляУх яка ж Я
можуть бути ознаки онкології