Или это приложение- фигня?
сладкий_ноябрь• 20 декабря 2023
Так, реально.
Але будете довго перебирати різним непотребом. Якщо не втомитесь від цього, то може щось і знайдете.
Моя подруга сходила на 207 побачень, 208 став її чоловіком :) разом вже майже 4 роки.
Ответ длясладкий_ноябрь
Так, реально.
Спасибо за положительный пример.
ElenaKovaleva• 20 декабря 2023
Дочь парня нашла, 2 года встречались, почти год уже вместе живут, снимают квартиру. По 23 года детям. Хороший парень, у нас отличные отношения, и у них все ок. Станет ли мужем не знаю, они не спешат да и не зачем.
Но найти себе пару вполне реально)
Ответ длясладкий_ноябрь
Так, реально.
Ваша подруга вела учет свиданий? Раз знает точное количество, а не приблизительное)
Ирка Веселая• 21 декабря 2023
Ответ дляМорс Кая
12 років тому з чоловіком познайомилась в чаті бізар. Теж зустрічі до нього були різні, є що згадати))) Вірю в долю) Ми жили в сусідніх під´їздах)
А Що це за чат? Чим відрізняється від сайтів знайомств?