Застряла• 20 декабря 2023

Опять я, с ветрянкой.

У малой поднялась температура 38.1, чувствует себя нормально. Подскажите сбивать на ночь такую температуру или пока контролировать? Извиняюсь, может надоела уже, но с ветрянкой сталкиваюсь впервые.
Голодаю• 20 декабря 2023
Если чувствует себя нормально, можно не сбивать. Я таку сбиваю только про плохом самочувствии. Иногда пою обильно водой, она сама падает.

Дама_из_рекламы• 20 декабря 2023
Если на ночь - я сбиваю.
Просто чтобы не вставать каждый час измерять и ждать пока не поднимется.

Дала Ибупрофен и сплю спокойно часов 6
Українська зірочка• 20 декабря 2023
При ветрянке нельзя Нурофен/ибупрофен, поэтому пусть дома будет парацетамол
Впораюсь зі всим• 20 декабря 2023
На ніч я таку збиваю.
Вдень якщо дитя почувається норм з такою температурою,то не збиваю
Все до блиску• 20 декабря 2023
Дайте на ночь парацетамол. И спите спокойно.
Не кую, не мелю• 20 декабря 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Почему? первый раз слышу.
Українська зірочка• 20 декабря 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Почему? первый раз слышу.
Olya-6c17• 20 декабря 2023
Конечно сбивать
Olya-6c17• 20 декабря 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Не правда

Lilian-nochka• 20 декабря 2023
Да.лучше сбить,набубна она
Українська зірочка• 20 декабря 2023
Ответ дляOlya-6c17
Не правда
Выше положила скрин, почему нельзя.
Зайченя• 20 декабря 2023
Я-не збивала. Вставала вночі, міряла. Навіть зараз вже доросла дитина, то хвилювалася, але не збивала. Чим більша темп. Тим швидше одужання і взагалі корисно, але треба дивитися як дитина переносить її.
Зайченя• 20 декабря 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
фото
Перший раз прочитала коротко і зрозуміло. Корисні поради, особливо щодо рушника. Бо як раз у мене лишилися шрами після витирання рушником.
Українська зірочка• 20 декабря 2023
Ответ дляЗайченя
Цікаво, може, і мої через рушник хворіла дорослою, не знала, що слід обережніше.
18 мнеУЖЕ• 20 декабря 2023
Я не збивала, навіщо?в нас була 38.4 перенесли вітрянку нормально. Так, нурофен ібуфен не можна. Мочити не можна (попри те що сучасні лікарі кажуть можна).
Зайченя• 20 декабря 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
І я в 15 років. Вже ніби все піджило, пішла в душ і почала витиратися. Все, що ще було на обличчі, злізло , бо розмокло і залишилися дірочки.
No problems• 20 декабря 2023
Ответ дляOlya-6c17
Не правда
Неплохо иногда читать инструкции к лекарствам, особенно применяя у детей: https://tabletki.ua/Ибупрофен-беби/39822/ У виключних випадках вітряна віспа може спричинити тяжкі інфекційні ускладнення з боку шкіри та м’яких тканин. Дотепер не можна виключати вплив НПЗЗ на погіршення цих інфекцій, тому рекомендується уникати застосування ібупрофену у випадку вітряної віспи
Голодаю• 20 декабря 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Так і є. Нещодавно моїх двоє хворіли на вітрянку, лікар попередила давати тільки парацетамол.
Але температури не було, тому не давала нічого.
Кумедний ґудзик• 21 декабря 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Чому не можна? Ми з дітьми тільки і жили кілька днів під душем, це знімало зуд, ставало легше. Не митись тиждень вже можна чухатись не тільки від вітрянки