Не люблю натовп• Изменено 20 декабря 2023

Кто такая шлюха

Часто встречаю тут на Советчице, женщины занимаются слатшеймингом, называют других женщин шлюхами.
Так вот, хочу спросить, кто такая, по вашему мнению, шлюха?
ХуАнита• 20 декабря 2023
Ответ дляСвекруня
Да яка там робота. Вони за покликом душі розкріпачуються,безкоштовно,максимум-кафе, Лузанівка і жонаті ніщєброди.Професія то за гроші,там дійсно можуть накопичувати на квартири і тд і в 35 пробувати потерту ондатру комусь одному тулити,типу родина,любов
Это среди ваших знакомых такие есть? Жаль конечно

автор Не люблю натовп • 20 декабря 2023
Ответ дляАnnеt
whore как-то привычнее и звучит грубее чем slut.
шалавашейминг, шлюхошейминг...

разве наша общественная мораль уже докатилась до уважения к шалавам и шлюхам? были есть и будут чем-то постыдным.
А вы себя к какой категории женщин в сексуальном плане относите?
Аnnеt• 20 декабря 2023
Ответ дляНе люблю натовп
хранительница электроплиты.
Голубка миру• 20 декабря 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Если с согласия мужа, то нет. У них такие отношения, свободные. Я говорю о другом
То есть, главное - с мужем договориться и сразу шлюха становится «приличной»?
Свекруня• 20 декабря 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Ну звичайно, якщо у їх синочка пісюн- корнішон без нормальної ерекції і неможливість задовільнити жінку.
. А жінка досвідчена одразу зрозуміє що щось тут не так. А та доня що по пісюнам не стрибали, порівнювати не буде, сприймає недолугого синочка як норму
Досвідчена жінка стрибає з хорошого на ще кращого,років до 40,обростає дітьми,виходить в тираж. І так вже потихеньку хочеться їй стабільності,і вже і рада тому лоху з нестоячим корнішоном. Що ще якось здоїть пару крапельок на нову дитинку,щоб закріпити молоду щасливу родину. Да-да.
Стрекоза любви• 20 декабря 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Дякую вам! Я пам´ятаю всіх своїх коханців. Їх було більше 50 , але кожного пам´ятаю!
Тобто, я не шлюха. Залишилось питання, чи є в мене психічно сексуальний розлад? Як тут писали вище діагноз
Автор, поверніться до мого попереднього коментаря. Кількість - це не один критерій. Ще є рівень свідомості. Якщо ви усвідомлювали обставини за яких ви діяли, своє ставлення до них, тоді питань немає. Якщо керувалися чимось іншим - лише ви знаєте ці мотиви і можете дати їм оцінку у своїй системі цінностей.
автор Не люблю натовп • 20 декабря 2023
Ответ дляАnnеt
хранительница электроплиты.
Очень уважаемая обществом категория женщин. Продолжайте соответствовать нормам общества. Это самое важное в жизни. В старости перед смертью гордо заявите себе, что прожили счастливую наполненную жизнь, так как соответствовали требованиям общества.
Свекруня• 20 декабря 2023
Ответ дляХуАнита
Мені з такими нецікаво,якщо і були такі,то я не знаю.
ХуАнита• 20 декабря 2023
Ответ дляСвекруня
А как тогда вы можете говорить о них и рассказывать что они делают если вы их не знаете и вам это не интересно и вы вообще таких не знаете? Еще и так много информации написали) По телевизору посмотрели что ли и решили рассказать? Или разговоры в детстве подслушивали взрослые? 😂😂😂

автор Не люблю натовп • 20 декабря 2023
Ответ дляСвекруня
А навіщо дітьми обрастати? Це де ви такой шаблон підгледіли?
Тобто, в Європі в деяких країнах, де до 40 років не одружуються - всі шлюхи живуть . Країна шлюх
Або країна цнотливих незайманих жінок за 40
Аnnеt• 20 декабря 2023
Ответ дляНе люблю натовп
да чхала я на общество. это мой личный выбор по характеру и темпераменту. была бы я нимфоманкой, то жила бы по-другому.
автор Не люблю натовп • 20 декабря 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Супер. Хоча одна адекватна відповідь. Тобто, тільки я можу оцінити себе - чи є я шлюхою чи ні.
Чому тоді тут інші жіночки розказують іншим жіночкам як їм слід жити?
ХуАнита• 20 декабря 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Не не) сейчас и это не уважают тут на форуме 😂😂 и домохозяек обсирают и никогда они ни с кем не спали без любви и все они замужем, а не сожительствуют) какой то другой мир короче 😂
Свекруня• 20 декабря 2023
Ответ дляХуАнита
На роботі бачила,в місті своєму бачила. Ну,чогось цих жінок дуже засуджують.от так,непрогресивно і закомплексовано. Безкінечна зміна чоловіків,купи жонатиків,пошуки все нових і нових пісюнів Шо попало. Про яке щастя може йти мова
Ряженка• 20 декабря 2023
Ответ дляСвекруня
Вітаю всіх майбутніх свекрух,які не бажають піддаватися слатшеймінгу і з радістю приймуть невістку-шлюху,яка перестрибала з купою чоловіків району. Ой,яка пишатиметься родина сином і новою донею! Доня комунікабельна,софт-скіли прокачала ...
А сыначке можно по женщинам прыгать? Таким гордятся, да? Почему при одном и том же способе жизни мужчины герои, а женщины шлюхи? Что за стереотипы? Это капец какой-то, какие есть зашоренные люди. Причем сами же женщины и возносят таких мужчин в ранг героев и тут же за то же самое гнобят самое женщин. Нда ...
ХуАнита• 20 декабря 2023
Ответ дляСвекруня
Ясно все с вами) вы говорите о том, чего не знаете. Но просто видели) главное чтоб вы счастливы, мы тоже) а они уже как то без нас разберутся
Стрекоза любви• 20 декабря 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Ні, не тільки ви. Кожна може оцінити, згідно своєї СУБʼЄКТИВНОЇ думки і наявності тої інформації, яка їй доступна. Питання в тому наскільки етично виносити ці думки за межі своєї черепушки 😂
автор Не люблю натовп • 20 декабря 2023
Ответ дляСвекруня
Ви на роботі бачили як жінки мали секс? Прямо на робочому місці? Що саме ви бачили, розкажіть?
автор Не люблю натовп • 20 декабря 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Я вас люблю.

Кредитная• 20 декабря 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Ну,с чего вы это взяли?Вы же не дрочите морковкой и не пристаете к первому встречному ’трахни меня’.Зачем вам чужое мнение?
Свекруня• 20 декабря 2023
Ответ дляРяженка
Мені такі герої не здалися. Від бабіїв трималася подалі,мені таке бридко. В студентські роки друзі зустрічалися,хлопці-дівчата,і розходилися,і зустрічалися з новими,вечірки,весело було.Но це не була безкінечна карусель зміни статевих партнерів. Шлюх всіх статей видно. Називайте це красиво щасливою жінкою,чи дамським угодником. Но нормальна людина гірко пожалкує,якщо вляпається і створить родину з шлюхою чи гулящим блядуном
Свекруня• 20 декабря 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Льоша? Рука вже в труханах?
автор Не люблю натовп • 20 декабря 2023
Ответ дляСвекруня
На якій кількості партнерів закінчується нормальна людина, і на якій кількості починається ’блядун’? Якими критеріями ви заміряєте ’блядун’ чи ’прілічний’ ?
автор Не люблю натовп • 20 декабря 2023
Ответ дляСвекруня
Льоша? Рука вже в труханах?
Мені цікаво як на роботі ви дізнались що людина шлюха? Ви свічку тримали?
Свекруня• 20 декабря 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Для прикладу. Офіс.Одна жінка розлучена,живе з чоловіком,має дитину від попереднього шлюбу. Але всі знають,шо вона періодично дає старому жонатому сбшніку. Скривають,але народ знає. Приходить молодий хлопчик в іт відділ і на новорічному корпоративі в центральному офісі жінка з ним переспала. Пацан молодий,дурний,похвалився своїм колегам таким самим
Леплю из пластилина• 20 декабря 2023
Для мене хвойда - це не про кількість статевих партнерів, а про жінку з таким характером, яка вішається на усіх і не гребує і жонатими.
автор Не люблю натовп • 20 декабря 2023
Ответ дляСвекруня
Добре. А як її дії впливали на вас особисто? Чому це вас так торкнуло? Чи у вас були якісь особисті проблеми, пов´язані із діями тієї жінки?
Чи ви просто слідом за стадом інших жінок в колективі вирішили її хейтити, тому що інші так робили?
ХуАнита• 20 декабря 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Я думаю там шок- как это женщина делает то что она хочет сама. Да еще и с молодым позволила себе такое 😂😂
Я инженер, меряю от 1• 20 декабря 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Багатрчисельні це скільки? Один чоловік в місяць - це багато? А один в рік?
А якщо 2 в рік? А якщо 10 за 3 роки?
Один в месяц - да, много
Свекруня• 20 декабря 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Ніяк вона на мене не вплинула,і це мене не торкнуло, її не хейтила,про це говорили і хіхікали. Мені було чогось їх шкода,чоловік її гулящий був,покинула,теперішній був якийсь невнятний,скоріше як партнер по оренді квартири. Дитина хворіла,її часто відпускали раніше,начальниця була дуже людяна. В спвлкуванні ця жінка була приємна,мила. Нафіга вона спала з старою сбшною жабою потворною-хз,загадка. Може,дійсно,коханець він супер був. Потім разовий секс з тим молодом придурком обговорювали всі,в засуджуючому ключі Інженери,офіс. От нафіга на роботі спати з ким попало. Дійсно,за покликом пісі людина пішла.