Горлаю зрання• 20 декабря 2023

Як подякувати за відгук у гуглі ?

Маю свій бізнес і свою сторінку у гуглі , як зайти подякувати ? Поможіть я вже старша людина не можу розібратись
Нетутешня• 20 декабря 2023
Там не дякують.

автор Горлаю зрання • 20 декабря 2023
Ответ дляНетутешня
Там не дякують.
На сторінці свого бізнесу? Всі пишуть відповіді на відгуки. Я не знаю як зайти
Чу Ча• 20 декабря 2023
Ответ дляГорлаю зрання
Через ваш Гугл аккаунт, я так думаю.
автор Горлаю зрання • 20 декабря 2023
Ответ дляЧу Ча
Через ваш Гугл аккаунт, я так думаю.
Зайшла в аккаунт . А далі як баран
Чу Ча• 21 декабря 2023
Ответ дляГорлаю зрання
Зайшла в аккаунт . А далі як баран
Відкрийте відгуки, там є функція відповісти на коментар. Якщо є, то відповідайте.
автор Горлаю зрання • 21 декабря 2023
Ответ дляЧу Ча
Так шукаю і не можу знайти , вже і через комп заходила
Чу Ча• 21 декабря 2023
Ответ дляГорлаю зрання
Коли відкривається ваша компанія чи магазин, там є от таке, це моя компанія. Ставте галочку, і переходите на доступ до правок і т.п.
автор Горлаю зрання • 21 декабря 2023
Ответ дляЧу Ча
Майже вийшло , завтра це питання доб ю. Я вам дуже вдячна
Чу Ча• 21 декабря 2023
Ответ дляГорлаю зрання
Будь ласка)

Цветочница• 22 декабря 2023
Спробуйте зайти просто в гугл там де пошук. І забити не свій сайт, а назву свого бізнесу, так як він у вас підписаний: Квіти від сонця, квітковий магазин наприклад. І там вилізе ваша компанія з пропозицією редагувати якщо ви власник.