Всюди влазю• 21 декабря 2023

За яку ціну ви продали

За яку ціну ви продали свою посудомийну машину?
Купили нову, а стара стоїть і займає пів кухні. Хотілось би бистріше продати.
Скільки ви продавали по часу і за скільки?
Області пітьми• 21 декабря 2023
А зачем меняли старую на новую, если и та пригодна?

ПростоБелка• 21 декабря 2023
Подивіться на олх які ціни і ставте на 300-500 грн менше.
автор Всюди влазю • 21 декабря 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Окремостоячу замінили на вбудовану
автор Всюди влазю • 21 декабря 2023
Ответ дляПростоБелка
Подивилася. Поставила. Але якось дуже мало оголошень. І таке враження, що вони там роками висять.
ЛЮБА• 21 декабря 2023
Посмотрите цены на вашу модель на олх и поставьте не много меньше+ фото , напишите торг . Сильно низкую цену то же ставить плохо - значит поломанная или проблемная …
автор Всюди влазю • 21 декабря 2023
І ще. Купували люди з вашого міста, чи ви везли пмм на пошту? Якщо везли, то яку брали передплату? Чи відправляли після повної сплати?
ПростоБелка• 21 декабря 2023
Ответ дляВсюди влазю
Я продавала газову плиту бош, бо духовка, як на мене, погано пекла. То телефонували довго, навіть коли вже забрали. Але то не пмм. Може бу не дуже хотять брать, хоча можуть і на запчастини забрать, якщо ціна прийнятна. У мене пмм стоїть взагалі без діла, я там судочки складаю. Люблю мити посуд руками.
автор Всюди влазю • 21 декабря 2023
Ответ дляПростоБелка
Ого. А з приводу чого телефонували?
ФсеСама• 21 декабря 2023
Ответ дляВсюди влазю
те, кто покупает технику б/у вообще вряд ли будут покупать посудомоечную машину, это не предмет первой необходимости

ПростоБелка• 21 декабря 2023
Ответ дляВсюди влазю
Ого. А з приводу чого телефонували?
Щоб купить. Забрали протягом 2-3 днів. Хоч їй було 15 років, але вона в мене була в ідеальному стані. Хлопчина, що забирав,поцікавився, чи нею взагалі користувалися. Я так зрозуміла, що він перекуп.
dulenok• 21 декабря 2023
Ответ дляФсеСама
согласна, холодильники, печки уходят быстро. Я несколько электро-печек продала, в течении одного дня уходили.
автор Всюди влазю • 21 декабря 2023
Ответ дляФсеСама
Для тих, в кого вже була пмм це таки предмет першої необхідності)
Ним користуються частіше ніж пральною машиною)
Ви ж перете машинкою)
ПростоБелка• 21 декабря 2023
Ответ дляdulenok
От і в мене плита за пару днів продалась.
Угги в горошек• 21 декабря 2023
Ставьте 50 процентов от цены новой, тогда продадите,
Если цена будет немного дешевле от новой будете продавать долго
Творю чудеса• 21 декабря 2023
Ответ дляВсюди влазю
Ви ж перете машинкою)
Все вірно, в мене зараз почала глючити старенька, я вже не уявляю себе без посудомийки. Куплять. Поставте трохи нижчу за середню ціну і вкажіть причину продажу: поміняли на вбудовану для фень-шую. Щоб покупець розумів, що вона у вас не проблемна.
Тушьмушьнюшь• 21 декабря 2023
Ответ дляВсюди влазю
Ви ж перете машинкою)
У меня стоит пмм. Запускаю раз в неделю
автор Всюди влазю • 21 декабря 2023
Ответ дляУгги в горошек
Ціна стоїть 40%
Модель одна із самих поширених
Але навіть не дивляться
Апрель Ивановна• 21 декабря 2023
Я , коли купляла ПММ , навіть не розглядала варіант б/у. Краще гіршої марки, але нову. Як людина може перевірити, чи вона робоча. Нову хоч по гарантії відремонтують.
HupBaHa• 21 декабря 2023
Ответ дляВсюди влазю
смотря какие цены ставят, б.у машину максимум за 3т взяла бы, сколько бы она не стоила новая изначально

Манка Я• 21 декабря 2023
Ответ дляФсеСама
Ми продавали свою б/у 45 см окремостоячу. Здається, за 2500 грн. Їй було норм років вже. Нову купили за 12000 тоді ж) або більш наворочену, з третьою поличкою для приборів тощо.
Взяв чоловік, сказав що хочуть занедорого спробувати чи взагалі потрібна така техніка їм, чи ні. Якщо ок, то цю на дачу заберуть, і куплять собі нову вже з урахуванням зручності під себе.
HupBaHa• 21 декабря 2023
Ответ дляВсюди влазю
Ви ж перете машинкою)
о да, сейчас без пмм вообще не представляю свою жизнь, ненавижу мыть посуду руками, как и стирать руками
ЛЮБА• 21 декабря 2023
Ответ дляВсюди влазю
Предоплата должна окупать пересылку в город покупателя и обратно( если не подойдет , не прийдут за посылкой), но я с пересылкой такой тяжелой техники не занималась ( продавала стиральную машину и кресло , просили переслать ) , и что будет с той техникой после пару таких пересылок ?
Ворожу на каві• 21 декабря 2023
Ответ дляФсеСама
Я купила б/у посудомийну. Купили квартиру, переїхали. Від попередніх власників залишилась кухня, але техніку забрали. На місці де була пмм, була дірка) Грошей брати нове не було, та й через деякий час в планах поміняти саму кухню, то і тоді нову візьму, а поки що мені і б/у згодиться.
Кишмишная Мая• 21 декабря 2023
Ответ дляВсюди влазю
Ви ж перете машинкою)
В нашей стране это все же пока еще больше роскошь, чем предмет первой необходимости. Ну и помыть руками посуду критично легче, чем постирать постельное. Даже с учетом того, что мыть посуду приходится чаще. Так что вряд ли продастся быстро. Но если цена адекватная, то рано или поздно продадите. Удачи.
Неместная Я• 21 декабря 2023
Ответ дляВсюди влазю
Ви ж перете машинкою)
ну стираю я не менее 5 раз в неделю, а посудомойкой пользуюсь каждый день только когда отключают горячую воду, а так раз максимум 2 раза в неделю
Шалена красуня• 21 декабря 2023
Выставьте на фейсбуке в группах вашего города. Если ей до 5-7 лет и есть документы - улетит мгновенно. Цена в зависимости от возраста и состояния. Если молода и в идеальном состоянии - 50% от стоимости новой.
автор Всюди влазю • 21 декабря 2023
Ответ дляНеместная Я
Ну так це ваші особисті загони))
Неместная Я• 21 декабря 2023
Ответ дляВсюди влазю
Ну так це ваші особисті загони))
это не загони, просто неудобно пользоваться посудомойкой ежедневно
не надо всех по себе судить, не для всех посудомойка необходимость, в отличие от стиралки
автор Всюди влазю • 21 декабря 2023
Ответ дляНеместная Я
Шо ви там перете 5 разів на тиждень тоді?))
Якщо все полюбляєте робити руками, чому футболки вручну не перете? Так зручніше ж