Плакулька• 21 декабря 2023

Оцінки… мене трусити починає …

Боже ну бреше і все.
Табель, 4 по історії!
8 клас.
Я з тих мам, які не пресують, але контролюю трохи навчання.
Каже мама мені погано, можна додому?
Кажу - їдь.
Виявляється останній урок була можливість закрити 4-ку по історії.
Бляха а вона тупо обманула мене і пішла додому (((
Що робити? Я рознервувалася страшенно (
Я зла…
Інші оцінки , багато 7-к. По англійській, польській -10.
Заспокойте мене.
Я мабуть вперше за 8 років така зла через оцінки.
Чоловік ввечері мабуть влаштує точно щось
КошкинДом• 21 декабря 2023
Моя теж в 8 класі. З цього року в новому ліцеї в який дуже хотіла поступити. До 6 класу включно була відмінницею, в цьому році в топ-5 найгірших учнів класу. Оцінки просто жах, високий рівень тільки з мистецтва, 5 з хімії, 6 з історії, 7 алгебра-геометрія, 9 англійська з якої вона все життя ходить до репетиторів. Всьому виною банальна лінь та неорганізованість. Ось скріни нашого чату після вчорашніх оцінок. Її прізвище прислали в списках боржників практично з усіх предметів... Доньку виховую сама, авторитету батька у неї нема, а я м´яка за характером, плюс рано народила (завагітніла в 18), підлітковий вік дається дуже важко :(

На Новий рік отримає під ялинку книжку (останнє фото) і буду дивитися як підуть справи в 2 семестрі та чи дотримається обіцянок. Дуже сподіваюся що це просто короткотривала підліткова криза і ще є надія на покращення :(

автор Плакулька • 21 декабря 2023
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Вы сейчас перекладываете свой пофигизм на дочь. Моя тоже в восьмом классе. Есть синергия где видно оценки и задания и предстоящие контрольные.1 Что значит Я доверяла другими словами вы туда Просто никогда не заглядывали ?
Що значить ніколи?
Запитаю що там з уроками, вона каже те і те повчила, ще там історія
Я ніколи не сиділа з дитиною з уроками. Ніколи. Але саме цей рік вона зʼїхала
Чумачечая Весна• 21 декабря 2023
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Хоч обзаглядайся, якщо в 13 років не хоче вчитись, знайде 101 причину і відмазку, що йому/їй заважає ...

Я весь семестр бачу в електронному щоденнику 2-3-5 , ’чому? Щось заважає? Не зрозумів? Допомогти? Репетитор? ’, у відповідь - ’ні, все розумію, все знаю, нічого не треба’
Чавонадо• 21 декабря 2023
В этом году контролировала оценки
Плохие исправляли
Все предыдущие 5 лет не контролировала и было как у вас.
Чавонадо• 21 декабря 2023
Ответ дляКошкинДом

Ого у вас опусы. А просто поговорить?
Чумачечая Весна• 21 декабря 2023
Ответ дляКошкинДом

Цю книжку не кожний дорослий осягне.
А в іншому обіймаю
Ласковая_львица• 21 декабря 2023
Ответ дляПолтавська галушка
Памʼятаю як мама верещала, замість того щоб розібратись в чому проблема і підтримати
так в чому була проблема ?
Ласковая_львица• 21 декабря 2023
Ответ дляПолтавська галушка
Так. Тільки по музиці було 12 і англійська 11. Інші предмети 3/4/5 балів

Виросла, стала адвокатом, все гаразд. Підлітковий вік складний
так правильно, адвокаты брехуны еще те
автор Плакулька • 21 декабря 2023
Ответ дляЛасковая_львица
так правильно, адвокаты брехуны еще те
А яка професія не брехуни? Всі)
Чи ви не погоджуєтеся?

Yuliya-23• 21 декабря 2023
Ответ дляалергирина
У мене вже 11 клас, те саме всі 11 років.
Бреше, обманює, я вірю, потім батьківські збори і жах.
Так хочеться, щоб діти поважали не тільки себе і не знищували батьків
співчуваю ( у мене 8 клас
Ласковая_львица• 21 декабря 2023
Ответ дляБез образів
бляха....та мы все такие были.........поговорите и забейте.
не все,
не судите по себе
Хи хи, ну ну• 21 декабря 2023
А вы с сентября в дневник вообще не смотрели?
Я каждый день мониторю текущие оценки. И если вижу ,,беду,, напоминаю что нужно исправить.
У меня девятиклассник, и оценки очень важны т.к выпускной класс
Каркуша Клара• 21 декабря 2023
Автор, ну не всім бути академіками.....
У мене дитна до 4х не говорила. Потім ряд діагнозів
Зараз вчиться, але концентрація низька.
Оцінки от по історії - 6,1, 2, 3 (саме в такому порядку)
6 клас

Уроки я за дитину не роблю, допомогаю поясненнями, але навчатися дитина має сама.

Спершу я бісилась... Кричала-вищала. Потім стукнула себе по лобі: бляха, що я творю?
Ну якщо не дано - то невже я маю його добивати? (бо одна справа коли йде і ліниться, а інша - ну не бути академіком)
Попустилась. Змирилась, що дай Боже війна скінчиться - і дитина після 9 класу піде навчатися ’рукастій’ професії
Каркуша Клара• 21 декабря 2023
Ответ дляПлакулька
Дякую. Реально 2,3 були?
вище написала - у мого 6, 1, 2, 3 по історії в рядочок
Каркуша Клара• 21 декабря 2023
Ответ дляПлакулька
Репетитори !!! По 400 грн на урок
ну так може ті предмети, де низькі оцінки, просто не розуміє?
Каркуша Клара• 21 декабря 2023
Ответ дляПлакулька
Ну звісно за 67 тис у місяць….
Не було б результату я б не знаю що зробила
скільки?!?!??!?
Новопоштинская• 21 декабря 2023
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Вы учите польский в школе официально ?
В багатьох школах з 5 класу або німецький або польський-як друга іноземна
Каркуша Клара• 21 декабря 2023
Ответ дляЕкатерина27
Не нужно обобщать. Не все такие были. И не у всех такое дети. Я своему старшему сыну еще в 5-6 классе рассказала про «эффект зачетки». Сейчас в 10 он активно пожинает плоды. А забил бы тогда, сейчас бы за голову хватался
тому ключове - що всі діти (як і люди загалом) РІЗНІ
автор Плакулька • 21 декабря 2023
Ответ дляНовопоштинская
У нас з першого дві мови.

автор Плакулька • 21 декабря 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Історія?
Позитивна• 21 декабря 2023
Ответ дляПлакулька
Дякую, треба просто заспокоїтися
Мабуть не в оцінці проблема, а в брехні
головне, що дитина ваша разом з вами жива та здорова.
оцінки можна виправити завжди.
Стебель березы• 21 декабря 2023
Ответ дляПолтавська галушка
А в чем проблема? Лень?
Каркуша Клара• 21 декабря 2023
Ответ дляЕкатерина27
В том, что когда у учителя к тебе нет претензий и он/она видит, что ты старательный ученик, то и отношение совсем другое. В когда ты забиваешь на предметы ( зачем учить историю? Зачем химия? Зачем литература?) то не жди тогда нормального отношения от учителей. Даже если ты и знаешь предмет на 13 из 12
головне що ТИ ЗНАЄШ, а не що тобі намалювали 9 коли в голові вітер фьють-фьють...
Ласковая_львица• 21 декабря 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Я як була школяркою, то дуже гарно вчилась, причому сама. Мені просто подобалось. І я так засуджувала батьків наших двоюшників, думала, ну, шо то за батькі такі, що не можуть допомогти своїй дитині, підтягнуть, проконтролявати, змотивувати ... бла бла бла... і от я мама даоюшника 😭 поки стою над ним - шось робить, як тільки відхожу - всьо... сам вчитись не хоче і не мотивований. По історії 6, з математики 7, біологія 5 ...
так девочки сами учатся .
над ними и стоять не надо.
Ну т.е. я имею в виду те поколения, которые до смартфонов были
Каркуша Клара• 21 декабря 2023
Ответ дляСнегопадка
Автор, ну от що ви контролюєте? Оцінки раз на півроку? Якщо для вас вони важливі, то контролюйте щодня. Як засвоїла матеріал на уроці, чи зробила домашку. Відмінників, до яких батьки діла не мають - один на тисячу.
а як то робити якщо у нас (для прикладу) оцінки прилітають в Єдину школу - раз на 2 тижні. Але більшість - перед закінченням семестру
За цей тиждень прилетіло щось близько 68 оцінок. Є ті, що проставлені за жовтень
Ласковая_львица• 21 декабря 2023
Ответ дляТак точно!
Ооо, моя тема , почти 16 лет и 10 класс , дистанционка, тупо спит на уроках , я на работе , а она спит, контролирую каждый урок и перемену , звоню по 100 раз на дню , вчера была занята на работе , то она встала на уроки почти в 11 часов
Я уже не знаю , что с ней делать , разговариваю , она соглашается , кивает и завтра тоже самое
а что отец ?
Чавонадо• 21 декабря 2023
Ответ дляНовопоштинская
У нас испанская
Каркуша Клара• 21 декабря 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
є школярі, у яких щоденник електронний. І є школярі, у яких вчителі оцінки ставлять не впродовж семестру, а вкінці - все за все
12 галюцинаций• 21 декабря 2023
Ответ дляПлакулька
Дякую. Реально 2,3 були?
Реально 1 по 12 бальной системе. Есть возможность пересдать и иметь хотя бы 4. Ответ; «Особой разницы между 1 и 4 не вижу.Только на 4 мне надо что то делать,а 1 и так поставят». Честно сказать.я с ним согласна…Учился на 9-10. В шестом классе съехал ,в седьмом не учится вообще. Нервы не выдерживают.
Полтавська галушка• 21 декабря 2023
Ответ дляСтебель березы
А в чем проблема? Лень?
Булінг в школі(