Плакулька• 21 декабря 2023

Оцінки… мене трусити починає …

Боже ну бреше і все.
Табель, 4 по історії!
8 клас.
Я з тих мам, які не пресують, але контролюю трохи навчання.
Каже мама мені погано, можна додому?
Кажу - їдь.
Виявляється останній урок була можливість закрити 4-ку по історії.
Бляха а вона тупо обманула мене і пішла додому (((
Що робити? Я рознервувалася страшенно (
Я зла…
Інші оцінки , багато 7-к. По англійській, польській -10.
Заспокойте мене.
Я мабуть вперше за 8 років така зла через оцінки.
Чоловік ввечері мабуть влаштує точно щось
AmazingLady• 21 декабря 2023
Ответ дляjackkStore
а воно треба ото комусь? ви як з совка... десь там у 80х зостались... Зараз начхать на той табель, аби горіли очі в своїй справі
А с чего вы взяли что у современных подростков они горят, те очи

Да Щас же• 21 декабря 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Я віддаю?
Він туди вступив за результатами іспитів у 7-й клас. Подолавши конкурс 12 чоловік на місце.
2-3 НЕ тому, що не розуміє, а тому що НІЧОГО не вчить.
Так он и не учит, потому что не нравится.
Зачем так издеваться над ребенком?
Моего мужа в детстве родители заставили ходить в музыкальную школу. Они так хотели.
Чумачечая Весна• 21 декабря 2023
Ответ дляДа Щас же
Зачем так издеваться над ребенком?
Так якщо НІЧОГО не цікаво вчити, точніше усе ЛІНЬ, то відправити працювати в 13 років? Чи дозволити насолоджуватись тік-током та іграми на компі з ранку до ночі, аби не ’знущатись’ і не змушувати ходити і вчитися у школі?
Да Щас же• 21 декабря 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Если его ничего не интересует, то нужно выбирать простую школу, а не специализированную, а потом жаловаться, что ему там не нравится. Вам хочется быть профессором математики - вот сами и дерзайте!
Может, он не понял что-то, а дальше всё как снежный ком навалилось. Толку с того, что на него будут орать? Сядьте рядом, разберитесь, слабо?

Моему 12 лет, простая школа, без уклонов. Учиться очень тяжело. Ребенок реально не понимает многое, дома разжевываем.
Есть дети, которые действительно неуправляемые, грубят, ничего не хотят делать. Тем более не понимаю родителей: если не хочет - зачем пихать в класс с математическим уклоном?!
Да Щас же• 21 декабря 2023
Ответ дляСвекруховна
В мого сина в цьому році ну дуже погані оцінки 4,5, до цього навчався нормально. Вже не знаю що робити і сварила, і заохочувала, і допомагала з важкими завданнями. Не хоче вчитися і все. Ви пройшли цей період, може є якісь поради як з цим впоратися. Бо вже дійсно око тіпає
До 9 класса садитесь рядом и учите вместе каждый урок. А дальше - это его выбор. Поумнеет - сам начнет, не поумнеет - ПТУ, армия, физически тяжёлый труд.
Хтомолодець? Я!• 21 декабря 2023
Ответ дляПлакулька
Та лінується вона
Ну это вы так думаете. По другим предметам же не лениться. Интерес к предмету на 90% формируется педагогом. Разберитесь почему она так поступила
Хтомолодець? Я!• 21 декабря 2023
Ответ дляКаркуша Клара
є умільці
Приклад - моя дитина в 6 класі.
Рядочком оцінки з історії: 1, 2, 3
Если открыть учебник по истории нынешний, то я бы его вообще сразу закрыла и забила. А если ещё учитель не в адеквате, то и на уроки бы не ходила наверное.
Чумачечая Весна• 21 декабря 2023
Ответ дляДа Щас же

Ще раз: у 12 дитина САМОСТІЙНО вступає до мат.ліцея і більш-менш навчається там перший рік. У 13 настає епоха ’лінощів і меніНічогоНеЦікаво’, і оцінки 1-3 з будь-якого предмету з´являються так само регулярно, як і 10-12, залежить від настрою і вчив-не вчив.
Питання не лише у математиці. 1 бал з літератури - це НЕ ’не зрозумів’, а ’НЕ захотів зробити’.

Якщо відрахують з ліцея, піде у ’просту’ школу, я ходити і домовлятись за його оцінки точно не буду.
Хтомолодець? Я!• 21 декабря 2023
Ответ дляAmazingLady
Есть те, у кого горят. Не у всех, конечно

Я_з_Франека• 21 декабря 2023
Ответ дляЕкатерина27
Не нужно обобщать. Не все такие были. И не у всех такое дети. Я своему старшему сыну еще в 5-6 классе рассказала про «эффект зачетки». Сейчас в 10 он активно пожинает плоды. А забил бы тогда, сейчас бы за голову хватался
Що за ’еффект зачетки’?
На циголках• 21 декабря 2023
Ответ дляКошкинДом
Моя теж в 8 класі. З цього року в новому ліцеї в який дуже хотіла поступити. До 6 класу включно була відмінницею, в цьому році в топ-5 найгірших учнів класу. Оцінки просто жах, високий рівень тільки з мистецтва, 5 з хімії, 6 з історії, 7 алгебра-геометрія, 9 англійська з якої вона все життя ходить до репетиторів. Всьому виною банальна лінь та неорганізованість. Ось скріни нашого чату після вчорашніх оцінок. Її прізвище прислали в списках боржників практично з усіх предметів... Доньку виховую сама, авторитету батька у неї нема, а я м´яка за характером, плюс рано народила (завагітніла в 18), підлітковий вік дається дуже важко :(

На Новий рік отримає під ялинку книжку (останнє фото) і буду дивитися як підуть справи в 2 семестрі та чи дотримається обіцянок. Дуже сподіваюся що це просто короткотривала підліткова криза і ще є надія на покращення :(
от це ви зря
не треба показувати дитині що вона може вас зруйнувати і що ви не справляєтесь
і ще більш не треба робити її чинником маминого щастя...
Ласковая_львица• 21 декабря 2023
Ответ дляШотуткоїться?
я тут бачу багато хто пише ’чекаю табель’. а у Вас немає електронного щоденника? Ви не бачите які оцінки заробляє дитина ще до кінця семестру? чи у Вас не всі вчителі виставляють? в нас є і такі...
я тоже не понимаю. Нам вообще табель не дают уже, все електронном виде
КокошинЭль• 21 декабря 2023
Открытие века - дети врут.
Квітка Миру• 21 декабря 2023
1-3. до цього 8-12. 9клас.
В моїй хаті моя правда• 21 декабря 2023
Ответ дляПлакулька
Ну звісно за 67 тис у місяць….
Не було б результату я б не знаю що зробила
это вы столько тратите на репетиторов?
Вишнёвая Леди• 21 декабря 2023
Ответ дляПлакулька
Та лінується вона
Там ще від вчителя все залежить.. моя 6 клас, теж історію ненавиділа, ревла що не розуміє всі ті роки , війни і т п. а вчительку ’істеричкою ’ називала, через те що вона кричить на всіх. Постійно то 2 то 3 . При тому що з інших предметів хороші оцінки були. Не відмінниця повна але хорошистка. Це було в польській школі. Зараз в американській - оцінки хороші, 78-80 % знань. Вчителя обожнює їх там двоє ,вчитель і помічник який розяснює. Але вона точно не має схильності до написання статей ,суспільного аналізу і т п. Її подружка редактор шкільної газети історія 5 ,суспільні науки 5. А от до малювання , музика, шиття в неї хист. Математика біологія теж добре, плекаю надію на те що стане архітектором або дизайнером,
Хоча рано судити. Хай пробує все що може і визначається. Не пресуйте за оцінки, причина не в її ліності, а в тому що ви не порозумілися. Чому вона вас боїться, вчителя боїться і тікає. Розпитати де проблема що незрозуміло сядьте з нею почитайте ту історію обговоріть її. Ну реально. Дитина запам´ятає швидше, тільки не ви її вчіть а вона вам хай щось підказує,бо мама ´забула´ не знає що то там за слово і тп. Пару цікавих фактів від себе додайте якщо знаєте. Ми так з малою сіли читати про старий світ египту, ооо переговорили про все і про Єгипет в тому числі) на наступний день з 40% до 78. Виправила) мами просто будьте поруч.
Вишнёвая Леди• 21 декабря 2023
Зробіть мотиваційний план за оцінки гарні. Нехай це буде 10 гривень за 4 ,20 за 5ку. Я так роблю. Заробляє стипендію) але боронь Боже давати за домашню роботу по дому і допомогу батькам.
gdsN• 21 декабря 2023
Ответ дляНа циголках
боже, шо реально ніхто прям в Україні не вчить польську як другу іноземну??
Чому більшість людей в темі думає шо дитина вчиться в Польщі??
до того ж автор пише що по польській - 10!!!
по-перше в Польші 6бальна система і 4 це прекрасна оцінка як в срср була, по-друге - у дитини високі оцінки по англ и польській - значить розуміє польську?
а, дійсно не знала що поширені школи де є польська. а це де? мабуть десь територіально поряд з польшею?
На циголках• 21 декабря 2023
Ответ дляgdsN
ні, це Київ.
І я навіть не думала шо це якась рідкість - у нас у всіх школах поруч або німецька, або польська як друга іноземна - або 2 варіанти на вибір
у нас 2 варіанти - частина класу йде на польську, частина на німецьку і підручник польської з 5 класу стандартний і старий.

Екатерина27• 21 декабря 2023
Ответ дляШвидка Настя
Купленные тройки? Да, это сильно). Нет, их не покупали.
Мой одноклассник занял второе место на международной олимпиаде по физике в Лондоне. Кроме математики и физики он ничего не учил. От слова совсем).
Тройки никак ему не помешали в жизни.
И таких у меня большая половина класса). Остальные- девочки. Они более старательные).
Кстати, моя медаль об окончании школы и красный диплом - все ещё не пригодились. Мне 40 лет)
Чит вы мне пытаетесь доказать? Что все троечники априори будут успешны в жизни? Нет, не будут. И все отличники не будут. Но учиться нужно учиться ( сори за тавтологию) в школе.
Екатерина27• 21 декабря 2023
Ответ дляМорковна
Та прям таки
Ця схема вже давно не працює і слава Богу
Отлично это работает. И с Болонской системой там более.
Я_з_Франека• 21 декабря 2023
Ответ дляСвекруховна
Сідати вчити удвох проблемні предмети
На циголках• 21 декабря 2023
Ответ дляСвекруховна
ну дуже погані - це 1,2,3
оцінки 4-5-6 - це трійка в радянські часи. Тобто задовільно. Де там ну дуже погані??
На циголках• 21 декабря 2023
Ответ дляМая твая не панимать
У рас география и биология самые страшные предметы. все 10-11. а по этим предметам 9. Тоже 8-ой класс.
о ужас...9...Как вы пережили такую ужасную оценку??
Еще и по двум предметам...
кошмар...не представляю, как оно...
Ведь все оценки из 8 класса заносятся в личное дело и паспорт и влияют на всю дальнейшую жизнь...
А тут 9...У нее какое значение - ’дуже добре’?
Не, не знаю, как вы будете жить с этим осознанием...
Я_з_Франека• 21 декабря 2023
Ответ дляНа циголках
в смысле?? как второй иностранный - часто
у нас на выбор - польский или немецкий
у нас теж клас ділиться нім/пол. У вас школа не на 1 закінчується?
На циголках• 21 декабря 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
ні, на 3
Та повно таких шкіл
це тут тільки всі в шоці і думають що польську в школі вчать тільки в селах на кордоні
Екатерина27• 21 декабря 2023
Ответ дляКаркуша Клара
головне що ТИ ЗНАЄШ, а не що тобі намалювали 9 коли в голові вітер фьють-фьють...
А как вы поймёте, что ваш ребёнок знает тот или иной предмет, если по нему ниже 7 баллов все оценки? Поведете на внешнее тестирование? Или на слово поверите? Как не крути, но оценки это отображение знаний ( да, не всегда 100%, иногда кому-то завышают/занижают), но погрешность не столь велика. Не могут ребенку, который знает на 10-12, поставить 6-7
На циголках• 21 декабря 2023
Ответ дляДонька подруги
Ваша дівчинка дуже мудра. Вона дуже правильно все написала, це не кожному дорослому дано, так чітко, без помилок всі свої думки викласти
пише добре, але не треба маму всиновлювати і робити її щасливою оцінками
це невроз на все життя
На циголках• 21 декабря 2023
Ответ дляМорковна
Та прям таки
тоже в шоці шо хтось ще тягне цю радянську парадігму - анєчка ж відмінниця, вона ж на медаль йде, ну і що шо погано написала - потім перепише, а семен двійочник і значить списав - раз правильно в нього.

фігня це реноме учня
Свекруховна• 21 декабря 2023
Ответ дляНа циголках
ну дуже погані - це 1,2,3
Я просто порівнюю з минулорічними оцінками, дуже скотився. І більш турбують не самі оцінки, а загальне небажання навчатися.