Моторошні троянди• 21 декабря 2023

Невістки, як ви витрумуєте своїх свекрух?

Бо я свою вже готова вбити. З роками зрозуміла, чому у неї за спиною 4 шлюба, і не з одним чоловіком не змогла вжитися. Звичайно, хто ж такий характер витримає.😂
Тоскующая• 21 декабря 2023
Ніяк. Дочекалася, поки вмерла вона

No problems• 21 декабря 2023
А що їх витримувати ? Ми ж не разом живемо
ДлинноНожка• 21 декабря 2023
Це пздц😂😤
Протру пилюку• 21 декабря 2023
Прекрасно. Я в Украине, она в Финляндии)
Показушница• 21 декабря 2023
Да никак, на йух и живу спокойно
Кіма кепка• 21 декабря 2023
Никак, в моей жизни её нет)
Попихтю та й годі• 21 декабря 2023
Нормально выдерживаю. У меня нормальная свекровь. Но и я нормальная невестка

Тихомандражная• 21 декабря 2023
дистанцируйтесь и станет проще
Тут как тут• 21 декабря 2023
Моя умерла давно. Не знаю как бы жила, я собственница писец
Показушница• 21 декабря 2023
Ответ дляПротру пилюку
Моя в Дании со своей дочкой. Две кобры поползли осваивать мир, уже считают себя королевами, рассказывают что и как у нас в Украине происходит, как надо жить.
Марипосса285747• 21 декабря 2023
Давно в черном списке. Знать не знаю, что с ней
Протру пилюку• 21 декабря 2023
Ответ дляПоказушница
Знакомо)
Не против• 21 декабря 2023
Моя померла( стосунки були складними, але шкода її(
Треба питати в першу чергу в чоловіка, якщо дозволяє мамі багато.
Показушница• 21 декабря 2023
Ответ дляПротру пилюку
Знакомо)
Все ноют как у них там в Европе все плохо: на работу ходить надо, порядок соблюдать, мужика в дом не приведешь. Ой какие несчастные
Скоро_вчера• 21 декабря 2023
Ніяк, не спілкуюся. В різних містах живемо, а тепер і країнах
Сумка з негодою• 21 декабря 2023
Так чому ви живете з нею? Купіть своє житло на дві зупинки літаком і нема проблем.
Я не Тролль• 21 декабря 2023
Ніяк. Не спілкуємося..
navariya• 21 декабря 2023
Якщо квартира спільна - і жити ніяк - з´їхати (зняти) на іншу і мати спокій)
Киев_Елена• 21 декабря 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
+1. Я своей свекрови никакие козни не строю, она мне тоже) Хорошие здоровые отношения) Люблю когда она в гости приезжает - помогает с ребенком, а мы можем гулять вдвоем с мужем уйти

Ну шо не так?• 21 декабря 2023
Та нормально. Живемо окремо, вона відносно адекватна. Звісно бувають зехери, але я до них намагаюсь відноситися філософські. Хоча чесно кажучи іноді хочеться виматюкатися. А якщо глобально, то я їй вдячна, що свого часу вона мені дуже допомагала з дітьми. Тому не скаржусь, списую її приколи на похилий вік, радянську молодість та дитинство в селі
Ще не відомо які ми в старості будемо 🙈
Несу добро людям• 21 декабря 2023
Завезла мужа от мамочки за 1000 км, правда и там чуток доставала,
СамавиховуюКота• 21 декабря 2023
У меня 2 развода за плечами. Обе свекрови прекрасные женщины, общаемся. Вторая свекровь помогает с внуком.
Сумка з негодою• 21 декабря 2023
Ответ дляНу шо не так?
Ще не відомо які ми в старості будемо 🙈
Будемо чудити так само, але повільніше
Бабка-байкерша• 21 декабря 2023
Я вот наоборот удивляюсь, как меня свекровь выдерживает, уже более 30 лет. Я бы на ее месте уже б кучу гадостей мне наговорила
Безпринципова• 21 декабря 2023
Ніяк 7 років.
Я в шлюбі 15.
Чоловік дуже рідко їздить до батьків з нашою донькою на кілька годин. Вони в іншому місті живуть.
Хочуть вже вийти зі мною на контакт, але я непробивна.
На циголках• 21 декабря 2023
Стискаю зуби, не реагую, спілкування до мінімуму
Вимагаю спілкування• 21 декабря 2023
Моя далеко живе) і не дуже часто приїжджає. Хоча вона і не погана жіночка, але все одно мене дратує. Скоріше це їй в тему ’Свекрухи, як ви витримуєте своїх нєвєсток’)))
Oks_kis• 21 декабря 2023
Прекрасно
Вижу 2-3 раза в году
Ласковая_львица• 21 декабря 2023
У мене золота свекруха )
Робот Вертер• 21 декабря 2023
Спілкувалися двічі на рік,раз я її вітала з д.н,раз вона мене.Відносини по телефону були прекрасні.Але вже давно покійна.