Істеріомама• 21 декабря 2023
Померла кішка, дуже страждаю.
Тиждень тому померла наша кішка.
Ми її дуже любили.
Їй було всього 5 років.
Все сталося дуже швидко й різко: перестала їсти, я понесла в лікарню. Були дуже погані аналізи. Щоб не вдаватися в подробиці, скажу, що були проблеми з нирками.
Намагалися стабілізовувати крапельницями, але нічого не вийшло. Буквально за добу вона злягла, тиск впав... Навіть додому не вийшло забрати, евтаназія в нас з чоловіком на руках...
Я досі плачу кожен день. Дуже болить.
А ще постійно прокручую ті дні й думаю, що я зробила неправильно. Можливо треба було в іншу клініку, можливо, треба було не залишати на добу в стаціонарі, а забирати на ніч додому. Можливо, забагато крапали... Може, зроби я інакше, тоді вона вижила б...
Словом, накриває біль та відчуття провини.
В когось була схожа ситуація? Коли стане легше?
Ми її дуже любили.
Їй було всього 5 років.
Я досі плачу кожен день. Дуже болить.