Клептоманка• 21 декабря 2023

Новий рік в цьому році шось взагалі не веселий

Як ви плануєте відмічати? Враховуючи комендантську годину, ще й те, що на роботу першого(
Вкаблучках• 21 декабря 2023
Ответ дляПожмаковна
ой, сподіваюсь що не народжу до 23....тоді будемо з чоловіком разом, а якщо народжу то він 31 поїде
25народите)

Просто каралева• 21 декабря 2023
Ответ дляАлесс
Не поняла вопрос
Могла перепутать ник. Давно здесь не была.
Алесс• 21 декабря 2023
Ответ дляПросто каралева
Может. Меня тут с кем то путают последнее время.
Меня тоже давно не было. Год.
Мрії у вирії• 21 декабря 2023
Мы поедем к подруге в гости
Поужинаем, пообщаемся и приедем домой
Не знаю, у кого вообще во время войны есть настроение праздновать
Хата на мати• 21 декабря 2023
Как ОБЫЧНЫЙ вечер, просто выпью шампанского к ужину.
Когда у вас яркая, интересная жизнь. вы каждый день позволяете себе красиво одеваться, вкусно есть, приводить себя в порядок, радоваться обычным вещам - новый год не является ЧЕМ ТО ОЧЕНЬ важным, что надо ОСОБЕННО проводить и как то к нему готовиться.
Просто каралева• 21 декабря 2023
Ответ дляАлесс
Меня тоже давно не было. Год.
Помню что сын погиб в Мариуполе.
Надеюсь, что перепутала.
Извините.
Лінива, не каюсь• 21 декабря 2023
Весело будемо святкувати , подалі від війни і з вихідними днями.

автор Клептоманка • 21 декабря 2023
Ответ дляПопразендовна
Надія на що ?
На мир ? Ні, не має
Якхочте, а в мене є і буде
Алесс• 21 декабря 2023
Ответ дляПросто каралева
Помню что сын погиб в Мариуполе.
Надеюсь, что перепутала.
Извините.
Нет,это не я писала. Точно😥
Просто каралева• 21 декабря 2023
Ответ дляАлесс
Нет,это не я писала. Точно😥
Извините. Просто, действительно или ава похожа.
Простите, нервы и настроение.
Смячиком• 21 декабря 2023
Ответ длямимАпроходила
А в прошлом вам было весело?
В прошлом было легче. Казалось, что в 2023 году обязательно все закончится, будет победа. Картинку сегодня увидела. Очень в тему.
автор Клептоманка • 21 декабря 2023
Ответ дляХата на мати
Ну то для вас так, а для мене все життя це улюблене і чарівне свято. Особливе. І це ніяк не впливає на інші дні і ніяк від них не залежить
автор Клептоманка • 21 декабря 2023
Ответ дляСмячиком
Да, такі ж відчуття!
Попразендовна• 21 декабря 2023
Ответ дляКлептоманка
Якхочте, а в мене є і буде
То нащо тоді скаржитись ?
Як у вас мир є і буде 🙄
Аристократка-тунеядка• 21 декабря 2023
Вникните, что мы отмечаем.
Обрезание
автор Клептоманка • 21 декабря 2023
Ответ дляПопразендовна
То нащо тоді скаржитись ?
Як у вас мир є і буде 🙄
Яскравий приклад, коли людина бачить те, що хоче бачити)
Попразендовна• 21 декабря 2023
Ответ дляКлептоманка
Я реаліст
Я аналізую тільки факти
Ви знаєте формулу миру, в який вірите ?
Поділіться будь ласка
Щас ухожу• 21 декабря 2023
Ответ дляПапина дочка
Мені здається, що як раз кацапня не може зрозуміти, з чого б це в нинішніх умовах не дуже хочеться відмічати свята.
Сьогодні дивилась на цирк з відкриттям ялинки в Маріуполі. Ця картина на 100% відображає, яке там ’свято’(
автор Клептоманка • 21 декабря 2023
Ответ дляПопразендовна
Я реаліст
Я аналізую тільки факти
Ви знаєте формулу миру, в який вірите ?
Поділіться будь ласка
У кожного в цьому світі свій всесвіт. Хто у що віре, в того те й справджується. Це моя формула життя)

13чудоСВЕТА• 21 декабря 2023
Ужин и спать.
Второй год так будет. Нет настроения, ощущения праздника, наоборот страх и неизвестность,....
В прошлом году мечтала вернуться домой, вернулась, но покой не обрела
Попразендовна• 21 декабря 2023
Ответ дляКлептоманка
Ясно. Питання знімається, як дурне
13чудоСВЕТА• 21 декабря 2023
Помню с детства это прекрасное ощущение приближения праздника, такая радость, откуда это бралось, детство оно такое.
Сейчас едва концы с концами сводим..
вентиляторная• 21 декабря 2023
Как обычно, если задолженность по зарплате выплатят, а если нет, то скромно посидим за столом, погуляем в парке и первого будем весь день тв смотреть. Мы все первого выходные как обычно.
автор Клептоманка • 21 декабря 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Сейчас едва концы с концами сводим..
Да-да, прям диво відчувалось у повітрі. Хоча нічого не дивного в реалі не відбувалось. У дорослому житті такого вже не буває, але заради тої маленької дівчинки завжди стараюсь зробити це свято особливим
Носки на подтяжках• 21 декабря 2023
С двумя подругами и нашими детьми соберёмся, накроем стол и хорошо отметим НГ.
автор Клептоманка • 21 декабря 2023
Ответ дляПопразендовна
Ясно. Питання знімається, як дурне
Ms. Анонимная• 21 декабря 2023
Ну, так і минулий веселішим не був, якось переживемо, здається, сьогодні це не головне
Моторошні троянди• 21 декабря 2023
Я святкую, спочатку сердилася, бо ці відміни свят на 100 років мене підбішували. Путін напав, росіяни святкують, а ми пахаємо і страдаємо. Тоді змінила роботу, а тут роботодавець чуйний і дає вихідний і на різдво і на вихідний. Тому я в неділю по йолку і по шампанське.
Меня много• 21 декабря 2023
У нас минулий був ’веселий’ таке фаєршоу скоти влаштували.
Зайканалужайке• 21 декабря 2023
Цього року реально якось гірше(
Ялинку навіть ще не ставили, і не знаю чи будемо