Мюллерная• 21 декабря 2023
Допоможіть розібратись з телефоном Самсунг.
Купила Самсунг М34 і в галереї в папці Альбоми- Останні дублюються мої фото з Телеграму. Не ті,що мені надходять, а саме ті,що я відсилаю. Тобто я фоткаю, відсилають комусь і в цьому альбомі у мене підряд два однакових фото. Хто знає як прибрати дублювання фото?
Mrs.Sexuality• 21 декабря 2023
Вони не дублюються, просто в тій папці показуються абсолютно всі фото з галереї. Я її зовсім відключила, щоб не бісила мене.
В галереї зверху натисніть три крапки і вибрати альбоми для відображення.
Мюллерная
• 21 декабря 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Дякую вам велике, прибрала! Вона мене теж бісила)