задумчивая мордочка• 21 декабря 2023

Чоловік не радить мені і дочці повертатися. Каже, закордон безпечніше.

Виїхали з дочкою закордон ще з початку війни. Їй 8 років. Чоловік каже, щоб не поверталися ще в Київ, бо небезпечно і що з електрикою буде, невідомо.
Lizavel• 21 декабря 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Так, у Києві, якщо що, в нашу школу був приліт і поруч у будинку вибиті вікна до сих пір. Може на печерську і спокійніше, та є райони, через які весь час літає, і де працювала артилерія, коли орки були поруч.
На Печерске прилетало тоже....

Аннуитет• 21 декабря 2023
Ответ дляБандитка Сью
Ну там зуби полічить, на ювілей до тітки. Чого ще наші біженці їздили?
Ну це ваш досвід, не знаю для чого їздити
WomAnn• 21 декабря 2023
Ответ дляОце фіфа
Куча с Киева выехала, но некоторые вернулись. И в Киеве киевляне есть конечно , но в основном приезжие
🤦‍♀️
Байрактара• 21 декабря 2023
Правильно говорит, для Киева скоро будет не очень все
Emm11117• 21 декабря 2023
Ответ дляLizavel
Почему нет сенса? Побыть с мужем, и чтобы ребенок отца увидел и наоборот? Дома побыть в родных стенах? Родственников увидеть,друзей? Пи&ды дать любовнице?
Ну мы же пишем здесь, из Киева, значит не прилетело и миллионов 4 в Киеве сейчас.
Мактуб, судьба, рок, мы не убежим от нее....
В мене слово ’Мактуб’ асоціюється лише з цим) Але там коханка була на коні)
А я з косою• 21 декабря 2023
Ответ дляБайрактара
Ванга?
Emm11117• 21 декабря 2023
Ответ дляСтрахованная
І києвстар ,,ліг,
І Тимошенко, кажуть, хоче відмінити ЛГБТ
Галябалована• 21 декабря 2023
Ответ дляРомашкинная
я на Вернадского живу, только пришла с прогулки ...люблю наш город.
Я на Вернадського працюю)
Lizavel• 21 декабря 2023
Ответ дляАннуитет
Просто побачити нічого не змінить, все одно кожен буде жити своїм життям , він не стане на пару днів повноцінним татом дитині і не буде її виховувати. Стіни - це просто стіни , важливо , хто за ними живе, тоді це стає домом .
В этом Вы правы...в принципе.
Если бы автор ( которая кстати где, аууууу) хотела бы, то вернулась. Что значит муж не хочет, она женщина или рабыня или флегма,которая не в состоянии принимать решения ? Муж говорит....да мало ли что они говорят)

Страхованная• 21 декабря 2023
Ответ дляБайрактара
Да Ви що. А що буде? Труси красіві одягати чи не дуже?
Lizavel• 21 декабря 2023
Ответ дляБайрактара
Мы это два года слышим)
ПростоБелка• 21 декабря 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Та чому ви так накинулись на людину. У мене у знайомої чоловік військовий. Київ. Влітку зібрала всі речі, перевізниками передала. Сама повернулась. Побула місяць і повернулась назад. От саме чоловік і попросив їх ще трішки перечекати в іншій країні. Він говорить, що йому так спокійніше, не потрібно хвилюватись за них колись щось летить на Київ. Але його майже не має вдома. Зради не має, меньшій дитині 2 роки.
А что военный не мужчина? )))

У моей знакомой тоже муж военный. И она военная. И ребенок у них несовершеннолетний. Так вот попиляла она за ним в прифронтовую зону, дабы мужа не увели. Оказывается очень много желающих стать фронтовой женой. Ни условия, ни страх умереть, ни наличие живой жены в землянке поблизости не страшат украинских женщин, задавшихся целью найти себе мужчину

А вы, говорите, Киев🤣
Оце фіфа• 21 декабря 2023
Ответ дляWomAnn
🤦‍♀️
Ну зачем вы сразу так закрываете свое лицо? Совсем дела там плохи? Ну блин, вы ж каждое утро смотрите в зеркало-должны привыкнуть
Оце фіфа• 21 декабря 2023
Ответ дляСтрахованная
Як смішно, давно всі повернулися.
Смех продлевает жизнь ) живите долго и счастливо)
ХвостПистолетом• 21 декабря 2023
Ответ дляEmm11117
Ну так а ви читали мера Дніпра, що він пише на ФБ?) звісно небезпечно Вибачте кращої якості не знайшла
Это когда было? Я что-то не видела
Страхованная• 21 декабря 2023
Ответ дляОце фіфа
А я то думаю,хто тут святий в темі
Бандитка Сью• 21 декабря 2023
Ответ дляБритоножка
Таких жінок валом, а чоловіки завели другу родину, тільки я таких знаю пятеро
Ну і протилежна ситуація. Приїхала біженка влітку з 8 річним сином і пузом от от рожать. Приїхала розвестись. А чоловік ні сном ні духом, ждав тут
Цукрові вишні• 21 декабря 2023
Ответ дляLizavel
На Печерске прилетало тоже....
Я образно. В мене просто була ситуація, коли ми виїхали подзвонила знайома і запитала чому, вона живе на печерську і така: ’ В Киеве не одного выстрела и ракет не было’. Хоча в будинок де живуть батьки нашої однокласниці прилитіло за пару днів до цього і склом порізало їй все лице.
Можу брикнути• 21 декабря 2023
Ну правильно ваш муж говорит. В стране война не закончилась и в Украине по прежнему опасно. А с другой стороны, вы за это время ездили мужа проведать или вообще не приезжали?

Спілий баклажан• 21 декабря 2023
Ответ дляБайрактара
Якщо ’говориттттт’, то тільки у ваших вологих мріях )
Оце фіфа• 21 декабря 2023
Ответ дляСпілий баклажан
Дуже цікаво, це ви у якому районі міста мешкаєте?) Бо в нашому зовсім навпаки, особливо по номерам. Та з 34 дітей у класі на домашньому тільки 2 залишились.
Подол. Ну ладно номера. А вот то что дети выехали с родителями больше половина и не вернулись-это уже факт. Т факт что в классах много новых детей в этом году с разных уголков страны
Emm11117• 21 декабря 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Это когда было? Я что-то не видела
Десь на початку року здається) в нього такого повно, вбийте в гуглі філатов фейсбук
ЯспАкойнаЯ• 21 декабря 2023
Ответ дляХвостПистолетом
А я почти возле Титова, ну вы поняли? 👌❤️
Привет соседям
Когда прилетало мальчик на улице тоже лет 11 разрыдался при мне, бедняжка((
Так что и про обмороки верю
Оце фіфа• 21 декабря 2023
Ответ дляА я з косою
Вона в Німеччині соцопитування провела)))
Подглядываете? Или я ваш кумир?
Страхованная• 21 декабря 2023
Ответ дляОце фіфа
Не пишіть цей брєд
Спілий баклажан• 21 декабря 2023
Ответ дляОце фіфа
Район ПОХ. Купа дітей місцевих. З нашої паралелі меньше 10 дітей впо. Всі інші - тутешні. 9 клас.
Оце фіфа• 21 декабря 2023
Ответ дляСтрахованная
Не пишіть цей брєд
Бред это ваше отражение 🤷🏻‍♀️
AnnaOst• 21 декабря 2023
Подивіться прес конференцію зеленського, почитайте безуглу. Воно вам треба те повертатися?)
Бандитка Сью• 21 декабря 2023
Ответ дляСтрахованная
І києвстар ,,ліг,
Це була остання крапля до рішення ’не вертатись’
КоКоКоКоКоКо...• 21 декабря 2023
Ответ дляДа будет так
Заботушка какой
Да и в Киеве мрак полный
Даже страшно подумать, зачем сюда вернулось 3млн человек) камикадзе