задумчивая мордочка• 21 декабря 2023

Чоловік не радить мені і дочці повертатися. Каже, закордон безпечніше.

Виїхали з дочкою закордон ще з початку війни. Їй 8 років. Чоловік каже, щоб не поверталися ще в Київ, бо небезпечно і що з електрикою буде, невідомо.
Lizavel• 21 декабря 2023
Ответ дляРедисочка
Всё ещё минимум - 5,5
Я доказывать не буду,так как доказательств у меня нет. Но сейчас все намного дороже...

Чудо в декрете• 21 декабря 2023
Ответ дляСпілий баклажан
Удалено администрацией...
Оце фіфа• 21 декабря 2023
Ответ дляПроработник
а куча з Києва і нікуди не їхала..... Київ заповнений , масса машин,людей,дітей ....
Куча с Киева выехала, но некоторые вернулись. И в Киеве киевляне есть конечно , но в основном приезжие
Аннуитет• 21 декабря 2023
Ответ дляLizavel
Сейчас не все так просто, за жопу берут военкомов, врачей итд. Вы себе задним числом инвалидность не оформите, через Шлях тоже лавочку прикрыли. Никто за 4-6 не будет рисковать
Так ніхто і не чекав аж до тепер, я ж писала, що всі знайомі вже виїхали. Явно, що чоловіку автора це не треба було, сім´я не може так довго жити окремо.
Томатико• 21 декабря 2023
Тоже есть такой знакомый😆
Бесконечность-не предел• 21 декабря 2023
Ответ дляГалябалована
Моїй подрузі в Дніпро не дозволяє повертатись, бо тут вже на вулицях небезпечно...жаль її
А я сама приняла решение не возвращаться в Днепр, там таки опасней чем в том же Киеве.
Emm11117• 21 декабря 2023
Метро провалюється, автор. Він за вас переживає)
Б´ю байдики• 21 декабря 2023
Ответ дляРомашкинная
что для вас безопасный регион? я взяла себе за правило, не осуждать людей. Я в Днепре, и когда над домом летели ракеты, я видела как плакала и теряла сознание 11 летная моя соседка, и да я за то, чтобы детей увозить. Я тоже мать, мать воина... но будь у меня сейчас маленький ребенок - увезла бы.
Хватит мне про обмороки детские
Читаю здесь эту мантру регулярно
И да , для меня семья это важно
Когда семья вместе
Lizavel• 21 декабря 2023
Ответ дляАннуитет
Может боялся или не было знакомых,кому дать взятку.
А по теме, я не понимаю такого,я сидела три недели в Мукачево с 13 марта по 01 апреля и мне муж,мама,свекры говорили, как в Киеве небезопасно, чтобы я сидела на Западной. Я купила билеты и приехала домой и никого не спрашивала особо.
Неужели муж за два года не соскучился? .....и автор и ребенок....

Спілий баклажан• 21 декабря 2023
Ответ дляEmm11117
життя дало тріщину
Lizavel• 21 декабря 2023
Ответ дляОце фіфа
Откуда вы знаете сколько приезжих,а сколько киевлян?)
Аннуитет• 21 декабря 2023
Ответ дляLizavel
Нема ніякого сенсу в разовій поїздці, та і нема гарантії , що десь поряд не прилетить
ХвостПистолетом• 21 декабря 2023
Ответ дляРомашкинная
я на Вернадского живу, только пришла с прогулки ...люблю наш город.
А я почти возле Титова, ну вы поняли? 👌❤️
Бритоножка• 21 декабря 2023
Ответ дляВсеЧетко
Ой как давно таких тем не было
Таких жінок валом, а чоловіки завели другу родину, тільки я таких знаю пятеро
Emm11117• 21 декабря 2023
Ответ дляГалябалована
Ну так а ви читали мера Дніпра, що він пише на ФБ?) звісно небезпечно Вибачте кращої якості не знайшла
Бронетапці• 21 декабря 2023
Ответ дляХвостПистолетом
А что в Днепре? Днепр как Днепр 🤔 живём работаем
А муж подруги автора поста говорит опасно…
Оце фіфа• 21 декабря 2023
Ответ дляLizavel
Достаточно посмотреть на номера машин, как один из вариантов 🤷🏻‍♀️ ну и плюс смотрю по школе малого. В классе было 35 детей, осталось 16 от силы. Много новеньких в этом году так вообще. Ну это как второй вариант
Lizavel• 21 декабря 2023
Ответ дляАннуитет
Почему нет сенса? Побыть с мужем, и чтобы ребенок отца увидел и наоборот? Дома побыть в родных стенах? Родственников увидеть,друзей? Пи&ды дать любовнице?
Ну мы же пишем здесь, из Киева, значит не прилетело и миллионов 4 в Киеве сейчас.
Мактуб, судьба, рок, мы не убежим от нее....
Цукрові вишні• 21 декабря 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Чур я перша! Ко-хан-ка!
Тобто Ви виключаєте варіант, що чоовік переживає за родину?
Я 3 місяці була за кордоном, коханки не було 100%, він також був проти нашого повернення, бо хвилювався за нас. І зараз всі його дії завжди з оговоркою, що нам можливо надо буде виїхати

Спілий баклажан• 21 декабря 2023
Ответ дляОце фіфа
Дуже цікаво, це ви у якому районі міста мешкаєте?) Бо в нашому зовсім навпаки, особливо по номерам. Та з 34 дітей у класі на домашньому тільки 2 залишились.
Страхованная• 21 декабря 2023
Ответ дляОце фіфа
Як смішно, давно всі повернулися.
Оябунчик• 21 декабря 2023
Та там уже уже и в хате прописал!
Бандитка Сью• 21 декабря 2023
Ответ дляАннуитет
Для чого їй їхати?
Ну там зуби полічить, на ювілей до тітки. Чого ще наші біженці їздили?
Страхованная• 21 декабря 2023
Ответ дляEmm11117
І києвстар ,,ліг,
Спілий баклажан• 21 декабря 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Теж у Києві хвилюється?
А я з косою• 21 декабря 2023
Ответ дляLizavel
Вона в Німеччині соцопитування провела)))
WomAnn• 21 декабря 2023
Рейтинговая тема будет)
Аннуитет• 21 декабря 2023
Ответ дляLizavel
Просто побачити нічого не змінить, все одно кожен буде жити своїм життям , він не стане на пару днів повноцінним татом дитині і не буде її виховувати. Стіни - це просто стіни , важливо , хто за ними живе, тоді це стає домом .
Цукрові вишні• 21 декабря 2023
Ответ дляСпілий баклажан
Теж у Києві хвилюється?
Так, у Києві, якщо що, в нашу школу був приліт і поруч у будинку вибиті вікна до сих пір. Може на печерську і спокійніше, та є райони, через які весь час літає, і де працювала артилерія, коли орки були поруч.
Фізик-ядерщик заочно• 21 декабря 2023
Я б рада старатися)). Але мій навпаки, не дає спокою, їдьте додому і все. Мусимо повертатися