Слов нет
Renesmeе 16• 22 декабря 2023
😱🙏Прилетіло в квартиру ведучого телемарафону Андрія Ковальского, але він залишився живий
Детально про АТАКУ читайте вище в каналі☝🏽
Посилання на наш канал
➡️ ПІДПИСАТИСЬ
Посилання на наш канал
➡️ ПІДПИСАТИСЬ
karinaanik• 22 декабря 2023
Ответ дляebbi
Вибачте,підтримали
Та я все життя живу в Києві і мені дуже не подобається, що відбувається у моєму місті. Тому, я і написала, що маю аналогічне ставлення до мера. В любому випадку, тихої нам з вами ночі. Сподіваюсь, що скоро підуть відбої. Ще і такий вітер за вікном, неприємний, лякає, думаешь чи то шахед, чи ще щось. Такі реалії
Rosa Blanca• 22 декабря 2023
Завтра астероїд летітиме близько до Землі... 150ти метровий. Я ні на що не натякаю, але ота пісня в голові весь час...
Ответ дляIn limbo
Можливо це вже ці модифіковані дрони, які з запальною сумішшю. Була на минулому тижні інформація про «передові технології» тих дов🤬бів
Сейчас зажгу свечку и наворожу им передовую технологию запальной сумішшю прямо в задницу😂
Твари конченые. У меня исчерпался запас литературных слов. Ненавижу
Ответ дляkarinaanik
І вам спокійної.Нам ще слава Богу не так перепадає,як бідним містам біля лінії зіткнення.
L-i-s-a-92af• 22 декабря 2023
Ответ дляsvetlapanna
Я сейчас не об этом. Да, Вы правы. но я о том, что нас бомбят, именно жилые дома, сколько за два года войны!!
Никакой ответки, никакой. А русня оргазмирует и радуется своей безнаказанности.
Ви ж розумієте,що Уераїна не буде цілеспрямовано обстрілювати/ бомбити житлові будинки і цивільні об´єкти?
cherry2015• 22 декабря 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Посилання на наш канал
➡️ ПІДПИСАТИСЬ
Посилання на наш канал
➡️ ПІДПИСАТИСЬ
«Але» 🙈
L-i-s-a-92af• 22 декабря 2023
Ответ дляОксана_12
Якось минулого року все ж над лісами йшли, по руслах і акуратніше. А тут просто над дахами літають. Цілеспрямовано над житловою забудовою
Акуратніше?
Ответ дляL-i-s-a-92af
Але ми теж можемо іноді трішечки промахнутися.Вже якось час остаточно усвідомлювати ,що з вовками жити...Бо ми не будемо,а вони саме тому будуть і не припинять
diamond_shop• 22 декабря 2023
Ответ дляkarinaanik
Я на останньому, мені здається , що це найбільш небезпечний поверх.
дивлячись ще який він, ми теж на останньому. але на 5-му, ттт, сподіваюся, до нас не долетить
L-i-s-a-92af• 22 декабря 2023
Ответ дляValechka-mk
И это тоже о многом говорит какие мы. Те блин производство наладили, а наши что? Орут про найкращого и готовы перегрызть глотку соседу, бо тот видите ли посмел отдохнуть, а не отдал последние трусы волонтерам
Україна за останній рік збільшила виробництво безпілотників у сто разів.Розробкою безпілотників в Україні почали займатися понад 200 компаній.
Уряд України заявляв, що цьогоріч виділив на безпілотники 40 мільярдів гривень.
L-i-s-a-92af• 22 декабря 2023
Ответ дляPrervana
Удалено администрацией...
Действительно,во всем виноваты карты,а не русня-убийцы
karinaanik• 22 декабря 2023
Ответ дляdiamond_shop
У мене 15, в будинку взагалі 16 поверхів, але на деяких ділянках лише 15. Взагалі, якщо говорити, про ракети і шахеди, то на останніх поверхах, мені знається, найнебезпечніше. Не дивлячись 5 це, чи 30
Ответ дляkarinaanik
Та хто його знає?Он скільки раз потрапляло десь посередені...Напевне,небезпечних поверхів немає
karinaanik• 22 декабря 2023
Ответ дляebbi
Та да, тут ніхто не застрахований, але, якщо подумати, що будуть летіти частини ракети, то верхні поверхи більш уразливі. Але потрапити можуть куди завгодно.
Irina-5d24• 22 декабря 2023
Ответ дляcherry2015
Панику разводить не нужно если вы даже не здесь и ничего не слышите! Хотите знать новости- читайте. Но нафига кипиш
А я панику не разводила.
diamond_shop• 22 декабря 2023
Ответ дляkarinaanik
мені здається .це просто лотерея , бачила багатоповерхівки де уламки влучали у 2-3 поверх
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ключевое -выделили 40 млрд)