Така бойова Я• 22 декабря 2023
Любителі фільмів/серіалів і книг з дітьми
коли цим займаєтесь з дітьми?
в мене 7 років дитина, всі хобі - лише в час сну
фільм, серіал, книга, вивчити мову - все в час сну.
навіть поговорити довго з подругою по тел - все в час сну.
вихідні так само. дитина знає, що ї будуть кружити - тому весь день з нею.
Їжу готую не під час сну, але от вчора навіть гречку не дала зварити - бався і все, або крик.
А на вихідні реально важче ніж в будні.
бо не можеш якийсь час навіть в спокої посидіти))))))))))))))))))
А на вихідні реально важче ніж в будні.
Така бойова Я
• 22 декабря 2023
Ответ дляЛукава Кішка
А разом. Щоб допомагала?
я працюю і маю обмаль часу.
в дочки якщо щось піде не по плану - зразу буде крик.
тому простіше в рази самій
муха в кедах• 22 декабря 2023
Ответ дляТака бойова Я
я працюю і маю обмаль часу.
тому простіше в рази самій
А чего она у вас постоянно кричит? Она нормотипичный ребенок?
Паратруперсупер• 22 декабря 2023
Ответ дляТака бойова Я
а коли гуляти йдете?
коли гарна погода та є на то час - в обід чи ввечері
а якщо немає часу / та-або на вулиці погода печаль - не йдемо
Грабля• 22 декабря 2023
Ответ дляТака бойова Я
так(( я винна у всьому((
розлучена, все сама. нерви здають
Автор, это нормально, что ребенок хочет проводить больше времени с вами, тем более если вы работаете. Не нормально как раз не заниматься детьми. Я со своим в 7 лет все вечера и выходные проводила вместе тоже, вечерами в настолки играли. Тоже смотрела свои сериалы и книги только когда он вечером спать ложился.