Руда ліса• 22 декабря 2023
Де в Києві педікюр зробити?
щоб було все гарно. подавали чай-каву. Ну і нормально зробили, звісно ж
порекомендуйте плс. І скажіть ціну, якщо ви там обслуговуєтесь
Київ
Вилами по Воде• 22 декабря 2023
Який район?на Оболоні я нігті роблю
І чай,і кава. Ще й телевізор дивлюсь . Вони фільми завжди включають
Диверсификация• 22 декабря 2023
Ответ дляВилами по Воде
Який район?на Оболоні я нігті роблю
Яка назва?
Раз одела не бу• 22 декабря 2023
Ответ дляЗліпок ступні
нет-приятно в киоске на остановке делать педикюр и люди ходят мимо постоянно,мастер на ходу бутерброд жует
А среднего не дано?
Зліпок ступні• 22 декабря 2023
Ответ дляРаз одела не бу
А среднего не дано?
есть ценник 1000 за педикюр и в подвале находится
Булку Дай• 22 декабря 2023
Я на Славутичі роблю. Не знаю чому там вище так шокував запит на чай-каву, як на мене це звичайний показник сервісу.
Роблю ось тут:
По ціні в мене виходить десь 1800 грн - це брови, руки, ноги зі звичайним покриттям.
Роблю ось тут: