Стрекоза любви• 22 декабря 2023

Чим привітати свекрів з НР? Їх захоплення це кулінарія.

Хочу привітати батьків чоловіка з НР. Вони захоплюються кулінарією. Книги з рецептами дарували нещодавно. Що ще можна придумати? Можливо якісь продукти цікаві можете порекомендувати, які можна переслати поштою.
Ann1380• 22 декабря 2023
Силіконовий килимок для випічки

Карпатський грибар• 22 декабря 2023
**Можливо якісь продукти цікаві можете порекомендувати, які можна переслати поштою.**
Найцікавіший продукт для кулінарів - сушені білі гриби.
Книга з рецептами - ’Грибна кулінарія - 777 рецептів’, є в ел. варіанті.
Напишіть особисте повідомлення.
Ксенияяяяя• 22 декабря 2023
Гриль, або аерогриль тут якось нахвалювали
чаревна• 22 декабря 2023
Бюджет какой? Полно кухонной утвари и новинок, были б деньги.
Как минимум турку и кофе хороший, если пьют.
МельничукОля• 22 декабря 2023
якийсь комбаїн, блендер, щось що згодиться на кухні.
автор Стрекоза любви • 22 декабря 2023
Ответ длячаревна
Каву не пʼють
чаревна• 22 декабря 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Каву не пʼють
Гусятницу подарите, пусть запекают
Zelenkа• 22 декабря 2023
Сковорода гриль газ
Блендер
Alinka45• 22 декабря 2023
Электрогриль, блендер, миксер, мультиварку, скороварку, робот пылесос

Olga_72• 22 декабря 2023
Мраморный сотейник и сковородку, с индукционной поверхностью на всякий случай. Если в частном доме и любят мангалить, то садж для подогрева.
Olga_72• 22 декабря 2023
Знакомая была очень рада посылке с разными колбасами, сырами, шоколадом, конфетами. Новые вкусы, новые сорта. Но не знаю как сейчас. С лета пересылать продукты стало сложнее.
автор Стрекоза любви • 22 декабря 2023
Дякую всім за відповіді!