Замрійлива• 22 декабря 2023

Чи змінилася якість життя після заміжжя?

Мила дзеркало, а воно ніяк не відмивалося, розсердилася. Напередодні просила чоловіка забігти купити миюче для скла, думаю загуглю що за миюче таке, чому стільки розводів. Результат - Аврора, 29 грн. Сіла і заплакала, бо втомилася від цієї бідності. Я завжди купувала Clin, до заміжжя дохід був менший, але всеодно його купувала, бо він мене влаштовує. Якби я разом з чоловіком купувала те миюче, то мені довелося б його вмовляти купити дорожче. І так у всьому. Соромно ходити з ним в гості, бо він жметься купити якихось мандарин дітям, купує найдешевші кукурудзяні палички. На початку відносин я була впевнена, що до хорошого швидко звикаєш, і мій чоловік звикне до кращих продуктів, перестане купувати все найдешевше, навчиться трохи віддавати. А в результаті він мене потягнув за собою. 4 рочки шлюбу.
А у вас як?
Цвіпканя• 22 декабря 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
у меня наоборот.
я по жизни жлоб. я пойду в три разных магазина, чтобы в одном купить сметану по акции, во втором - масло и тд. я подожду распродажу, чтоб купить сумку или платье. при этом я всегда нормально зарабатывала, но эта жлобская натура - это из детства, потому что мы были очень бедными и у меня в голове всегда - надо экономить, надо отложить.
а мой муж не такой. он на последние деньги мог купить красной рыбы, когда мы начали встречаться, чтобы приготовить ужин. со временем я отчасти научилась у него некоторым привычкам. например, что для того, чтоб сэкономить 10 гривен - не надо шататься по всей округе. лучше потратить это время на нормальную прогулку или отдохнуть.
У вас просто було до хера часу, якщо я серед тижня не можу попасти в магазин, а тільки на вихідних, то я не буду лазити по окрузі , бо ще купа роботи плюс ще і в ці два дня треба працювати. Але 10;грн не коштують вашого часу. Час це самий цінний ресурс.
Мовчу, але хочу• 22 декабря 2023
Ответ дляЦвіпканя
у меня и сейчас до хера часу)