Девочки, почему не эвакуировали/вывезли Мрию? Про вторжение естественно знали все все прекрасно.
Ответ дляАлтыншаш
Є така версія. Вечором з´явилось повідомлення, що грузові літаки рашистів мають висадити десант і важку техніку в Гостомелі. Наші, нібито, прийняли рішення вальнути тяжким по злітках. Ну і в ангар прилетіло...
Це тільки місцеві про таке говорять, самі розумієте, що оф.версії в такому вигляді не існує.
ну злітні смуги то зрозуміло.
Вони не лише у Гостомелі, а й у Василькові планували висадку, падлюки горбаті.
Ответ дляАлтыншаш
Я багато знаю про Мрію.
Мабуть знаю, чому залишили... Але згадувати тей весь бруд не хочу. Там і праві, і винуваті, і профі, і обіжені - всі перемішались і забруднились.
Давайте, я вам фото покажу з передостаннього польоту з Китаю в Данію, хочете?)
Покажите фото
Ответ дляavicber
Крым был в марте 2014. Порох стал президентом позже. Равно как и захват Славянска Краматорска Донецка Луганска были До каденции Порошенка.
Благодаря его дипломатии Украина выиграла время на создание армии (которую Зе как только пришел к власти начал уничтожать), благодаря Порошенко большая часть Украины не знала что такое война.
Что что мы выиграли?
армия как была при нем, такая же осталась и на момент полномаштабного наступления...
Он ничего не сделал... тянул время, договорняки, обогащался, положил треть банков Украины... и его еще прославляют?
svetlapanna• 22 декабря 2023
Ответ дляelenze66
Марченка ще рік тому подали на нагороду Герой України. Але при цій владі не дадуть 100%.
Я взагалі іноді думаю, чого так вийшло. що йому дозволили взагалі повернутися до Миколаїва, а не загнобили, як Червінського..
Гадаю Зе були потрібні перемоги, і він чудово розумів, що під командуванням Марченка південь вистоіть.
А після Перемоги буде собі навішувати медальки та ловити овації, а Марченка десь прибрати може. А те. що не дадуть, то аксіома. Вже і так видно, хто воно за 2 роки війни
Lena-Lena12• 22 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Групу розвідників Горовця ніяк при цьому не нагородили.Через 2 дні роковини загибелі.Про бавовну,яку вони робили на росії на усіх телеканалах було.
А от нагородження НІ.
Сцикуни Героїв не люблять
Бійці Непийпиво, Святоша, Аполлон і Тарасій можуть отримати звання Героїв: петиція набрала 25 тисяч
Українці закликають присвоїти звання Героїв українським диверсантам, які загинули на кордоні з Брянською областю.
А от нагородження НІ.
Сцикуни Героїв не люблять
Обіймаю вас… дуже боляче… в моєму містечку під Києвом владні одразу повтікали, вийшли захищати добровольці, звичайні хлопці… ціною свого життя… і щоб довідку якусь отримати родинам, то - ні, бо владних, хто ці «папірці» виписували - не було на місці (бо вони втекли, а хлопці ціною власного життя боронили). Проте владні собі премії весь час виписують, нагороджують одне одного. А про звичайних людей - які і є герої… ні слова. Це дуже страшно:-( завжди намагаюся утриматися від подібних тем на форумі, але про владу та владних нічого хорошого сказати не можу:-(
Ответ дляNat-li
Да хоть текст профильной статьи прочитайте. Или вас только на коменты в фб хватает?
Откуда инфа про арест, кстати?
Інфа від людей, які розкопали, що це за літак. Я не збираюся з вами сперечатися. Прийде час і всі про все дізнаються. Не тільки про літак.
Ответ дляtirin
Вы даже не знаете, когда сдали Крым, когда остальные территории, но знаете о спецоперациях))
Знаю, потому что товарищ командовал одной из таких операций..
были готовы все.
Хотя знаете, если б не знала, спала б лучше... и возможно с вами тут не спорила...
были готовы все.
svetlapanna• 22 декабря 2023
Ответ дляavicber
Я вже казала тут, разів сто. але зе- ботва знову скагри наліпить..
При Порошенкові будували і військові чапстини, і житло для військових та іх родин, і відновлювали всю структуру військові.Ракети будували.
Ответ дляSonne8752
Нет, не устраивает, просто многие забывают что две области были сданы давным давно... потом под шумок Крым... но то такое...
и было это сделано за правления вашего ’Пана президента Порошенка’, как любят его в инсте называть..
если без боя забрали три области - почему не полезть дальше?
Щось ви трохи заполуталися або плутаєте нас навмисно. Для чого ви це робите і які ваші цілі?
svetlapanna• 22 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Генерал Марченко - відкрита кримінальна справа
Генерал Кривоніс - відкрита кримінальна справа
Бурба - відкрита кримінальна справа
Червінський - СІЗО
Антоненко,Кузьменко,Дугар - продовжується слухання кримінальної справи.
Навіть по покійному Юрі Горовцю кримінальну справу не закрили.
Влада ненавидить патріотів
Бурба - відкрита кримінальна справа
Червінський - СІЗО
Влада ненавидить патріотів
Знову якесь стерво рукліцо вліпила.Наволоч
Ответ дляAlice_Sherman
Ну мы б и не знали, если б Мрия вылетела допустим за грузом в другую страну на момент вторжения.
Она ж и другими странами использовалась для перевозок, не только Украиной.
Задача наших кротов была в том, чтобы Мрия не вылетела. Чтобы она не могла перевозить огромное количество военной техники, одновременно.
Lena-Lena12• 22 декабря 2023
Ответ дляsvetlapanna
Та зрозуміло було, що азовців тупо злили та знищували.Скільки вбито, а калік скільки залишилося.. Але жненачасі..
Дуже шкода за азовців… також дивилася багато інтерв‘ю на ютубі, з хлопцями, хто вижив… такі сміливі, мужні та достойні люди… навіть там, де вони могли відкрити імена зрадників, вони тактично промовчали… просто достойні люди. Шкода, що в марафонах по тв таких інтерв‘ю нема. А весь час якісь зашкварні урядовці з своїми тупими заявами.
svetlapanna• 22 декабря 2023
Ответ дляNat-li
А де ті ракети ділись?
Почитайте про Тетяну Чорновол. Де ракети поділись. треба питати в того.кто відєл мір в глазах
svetlapanna• 22 декабря 2023
Ответ длячир
Сто процентів
Ответ дляalex-3f3c
Мрию не вывезли только потому что все большие стратегические предприятия возглавляли старые ватники-комунисты, Енергоатом, Антонов, Моторсич ит.д. из Расии им присылали деньги и шлюх и они все делали как говорила им ФСБ
Скорее всего. Мрия могла бы столько всего перевезти. Но сделали так, что не перевезла
Masha 2506• 22 декабря 2023
Ответ дляSonne8752
Давайте откровенно? Какой бой в 14 году? Чем? Кем? Вам напомнить как наши воевали в шлепках по полям? Как тогда узнали слово волонтёр и все собирали на обмундирование атошникам? Мы с 14 года накачивались и силой, и духом, и патриотизмом и оружием. ’Пан Порошенко’ начал реконструкцию военных арсеналов потому что у нас боеприпасы в поле валялись и периодически взрывались. Он ввел военный сбор с каждого пука, отчисления с каждой копейки на армию. Он делал все, чтобы в 22 году народ мог противостоять вторжению. Были готовы, накачены по полной, и уже голыми руками зелёные человечки нас не взяли, хотя для них подготовили дороги стройкой века. Порошенко может быть миллион раз плохим, но не он сдал регионы, регионы сами радостно встретили эрэфию в своих дома на нашей территории. Думающие люди выехали на территорию Украины и начинали с нуля. Но в Украине. При Порошенко народ и армия стали едины, хотя нас много лет разоруживали и уничтожили армию. Контрактники красили траву, курили в неположенных местах и получали ЗП.
Люсильда.ua• 22 декабря 2023
Автор, я не читала все страницы. И не знаю версии других советчиц. Но мне странно, зачем её - Мрию, ввезли в страну якобы на ремонт, когда было известно о приближении войны даже нам простым смертным. Более того, я своими глазами, едя по Житомирской трассе в феврале, видела как она заходила на посадку в Гостомель. И тогда уже удивилась этому. Со дня на день ожидали вторжения и приняли на небезопасный аэродром такой дорогостоящий аэролайнер
Что это было....
Диверсия?
Халатность?
Что это было....
Диверсия?
Халатность?
Карпатський грибар• 22 декабря 2023
Ответ дляTATATA1973
А якщо порохобот, то що? Я поважаю Порошенка і вважаю, що якби він залишився, то ТАКОГО не було б. А ваші тириндєлкі коломойськотелевизійні вже нікому не цікаві.
Було все зроблено, щоб Порошенко не залишився, саме для того, щоб ТАКЕ БУЛО.
svetlapanna• 22 декабря 2023
Ответ дляelenze66
А чим воювали поки захід нам не дав зброю ? З рогаток стріляли ?
ВОна не знає, чим крейсер Москва підбили. А те, що зрою або знищували за прямою наводкою когось з кротів. теж чи то не в курсі, чи то очі замилювати треба