Девочки, почему не эвакуировали/вывезли Мрию? Про вторжение естественно знали все все прекрасно.
Ответ дляЛеска
Не думаю що Марік здали через договрняки. Не було там наш ої сильної армії, + заходили з 2 боків, взяли в кільце. Наші, азовці, там стояли до останнього.
То почитайте,що самі азовці про це пишуть.
Про розмінування акваторії,про розмінування прибрежних територій та про інше.
Вони сподіваюсь для Вас ще авторитет?
Вони відкрито кажуть,що їх злили
Вони сподіваюсь для Вас ще авторитет?
Вони відкрито кажуть,що їх злили
Ответ дляsuper-kidd
Все понимали, что это может быть, да разведка говорила, что есть планы, но при этом, все надеялись, что у россии, ее власти, хватит ума не делать это. То есть сейчас задним числом, всем уже понятно, на сколько подлыми и вероломными они оказались. Но тогда это было не так понятно. Собственно себе они вред причинили не меньше чем нам, а у всех была надежда на адекватность. А ее там и близко нет. Никто не понимали да и не понимает цели. Даже сейчас, спустя столько времени, никто не понимает. А людям с мозгами, сложно интерполировать такие решения на себя. Это как здоровому человеку - поставить себя на место маньяка.
Вы никогда не сможете начать думать как он. Вам до конца будет казаться, что такого не может быть, потому что не может быть.
Какой может быть разговор об их адекватности после 2014? Они еще тогда говорили, что не будут играть по установленным правилам, а будут придумывать свои. И чья вина, что мы их не слышали и продолжали придумывать свою реальность? Цель? Ресурсы. Россия на своем опыте прекрасно поняла. что имея ресурсы ты можешь диктовать условия остальным. Украина большая, россия обозначила своей целью все ценные территории. Хотя, смотря на природные катаклизмы в других странах, возможно захочет и всю Украину прибрать к рукам. Без населения есс-но.
Ответ дляЛюсильда.ua
Автор, я не читала все страницы. И не знаю версии других советчиц. Но мне странно, зачем её - Мрию, ввезли в страну якобы на ремонт, когда было известно о приближении войны даже нам простым смертным. Более того, я своими глазами, едя по Житомирской трассе в феврале, видела как она заходила на посадку в Гостомель. И тогда уже удивилась этому. Со дня на день ожидали вторжения и приняли на небезопасный аэродром такой дорогостоящий аэролайнер
Что это было....
Диверсия?
Халатность?
Что это было....
Диверсия?
Халатность?
Её не ввезли на ремонт.
Она выполняла коммерческие рейсы, согласно международных контрактов.
После рейса стала на обычное, плановое ТО
Ответ дляNat-li
Омайгад....
Как с бараном, чесслово
Я кидала выше статью, там все расписано.
Но вам выгодней верить картинкам реверанс, нарисованным на коленке.
Удачи!))
Как с бараном, чесслово
Удачи!))
До повномасштабного вторгнення вона називалася AzurAir, а на початку війни (до 2015) - ЮТейр-Україна.
Всі ці маніпуляції з назвою застосовувались з метою приховати факт, що ця авіакомпанія насправді зовсім не українська, а один з підрозділів російської авіакомпанії UTair.
Прикметно, що три дні тому Azur Air призупинила експлуатацію половини своїх літаків заради економії запасних частин. А наступного дня відбулася евакуація літака з Борисполя.
Якщо літак далі опиниться у ірландських лізингодавців, то можна говорити про евакуацію. Але якщо літак почне перевозити російських туристів, то Зеленський і Єрмак опиняться у неприємній ситуації.
Якщо під час війни Банкова допомагає росіянам вивезти свої літаки з України, замість того щоб їх арештувати і накласти санкції на авіакомпанію, то про яку міжнародну допомогу та міжнародні санкції ми можемо говорити?
Ответ дляsvetlapanna
Єрмак віддав вагнерівців. всі кричали про цей цинізм, але судять тих. хто ліквідовува наволоч типу мотороли та захарченка.Чому так? Я вже в розпачі
Ліквідація Гіві,викрадення Цемаха та багато успішних операцій на території ворога,заслуга саме Червінського.
І саме він і сидить
Не вагнерівці,не Беркут,не Цемах
А той хто віртуозно керував українською розвідкою.
Схуд на 12 кг,слідуючий суд аж в лютому.Свята буде сидіти в рідних застінках рідної країни.Отак нагородили легендарного полковника з багатьма нагородами.
Нагорода йому від Зеленського- тюрма
І саме він і сидить
Не вагнерівці,не Беркут,не Цемах
Нагорода йому від Зеленського- тюрма
Люсильда.ua• 22 декабря 2023
Ответ дляАлтыншаш
Её не ввезли на ремонт.
Возможно. Но я действительно видела как она заходила на посадку за пару дней до начала войны.
Ответ дляЛюсильда.ua
За пару дней до начала войны 👀👀👀👀?
Специально пригнали в Украину прям перед войной (((
Flower Girl23• 22 декабря 2023
’Мрію’ очень жалко, ну просто очень...(((( Она, когда взлетала - пилот всегда небольшой крен делал направо и налево, типа крыльями махал на прощание... Над Майданом пролетел 24.08.21 - помните?((
Masha 2506• 22 декабря 2023
Ответ дляsvetlapanna
Я вже казала тут, разів сто. але зе- ботва знову скагри наліпить..
При Порошенкові будували і військові чапстини, і житло для військових та іх родин, і відновлювали всю структуру військові.Ракети будували.
Здесь бесполезно это говорить. Глухой не услышит, слепой не увидит
Elenka0515• 22 декабря 2023
Ответ дляlikarka
Оце вам мозок промили
А так все добре, без паніки склалось, да?
Харьков. Не уезжала. Паники не было.
Ответ дляАлтыншаш
Є така версія. Вечором з´явилось повідомлення, що грузові літаки рашистів мають висадити десант і важку техніку в Гостомелі. Наші, нібито, прийняли рішення вальнути тяжким по злітках. Ну і в ангар прилетіло...
Це тільки місцеві про таке говорять, самі розумієте, що оф.версії в такому вигляді не існує.
Так, це вірно.
svetlapanna• 22 декабря 2023
Ответ дляMasha 2506
Ви праві.Дякую за підтримку
svetlapanna• 22 декабря 2023
Ответ дляelenze66
Та це вона всім ліпить ´рука/ліцо´.
Хай собі вже засуне кудись ту рукаліцо так, щоб заціпило вже.
svetlapanna• 22 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
І саме він і сидить
Не вагнерівці,не Беркут,не Цемах
Нагорода йому від Зеленського- тюрма
І саме він і сидить
Не вагнерівці,не Беркут,не Цемах
Нагорода йому від Зеленського- тюрма
Краще в було навпаки.Це я про нагороду. ((
Я знаю цю історію не з Совєтчіци, повірте. І від цього біль..
svetlapanna• 22 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
І саме він і сидить
Не вагнерівці,не Беркут,не Цемах
Нагорода йому від Зеленського- тюрма
І саме він і сидить
Не вагнерівці,не Беркут,не Цемах
Нагорода йому від Зеленського- тюрма
Боже , подивилася та оту харю, рефлекс блювотний. Як же треба спаскудити себе, щоб викликати таку огиду в більшості людей
svetlapanna• 22 декабря 2023
Володимир Ар’єв зазначив, що «одне зі звинувачень, що через «дії» Червінського ворог отримав координати аеродрома Канатове, і ракета знищила два літака, які там перебували, — це повна маячня. Минулого місяця суд у Кропивницькому засудив до 14,5 років тюрми колишнього контррозвідника СБУ Сергія Говоруху. Саме він на початку війни надав ворогу координати військового аеродрому Канатове і скорегував ракетний удар. Слідство встановило прямий зв‘язок Говорухи з ворожими спецслужбами, і він отримав тюремний термін за державну зраду».
Український політолог Євген Магда вважає, що політична складова у діях військових нічого доброго не несе.
«Коли з’являється політичний компонент чи політичний підтекст у діях військових, це завжди недобре. Зрозуміло, що Червінський достатньо досвідчений співробітник спецслужб, причому, він був в різних спецслужбах, як ми бачимо по його кар’єрі: він був контррозвідником СБУ, потім він був співробітником ГУР, потім він був співробітником ССО. Тобто запит на нього є. Але я думаю, що багато хто згадав про його долученість до справи «вагнерівців», і це теж впливає, безумовно. Я так скажу, що під час війни закон має бути один для всіх. Я далекий від ідеалізації Червінського. По-перше, я не думаю, що одна людина могла спланувати таку складну операцію. Просто він як військовий опинився на першому плані уваги. А друге — це те, що він виявився найбільш медійним персонажем. Але доки звільнений голова СБУ Іван Баканов не відчуває до себе уваги правоохоронців, доки сталий зв’язок російського агента Владіміра Сівковіча Данило Гетьманцев впливає на економіку, у нас будуть постійні проблеми із довірою до дій влади в таких питаннях з тим, що подібні випадки можуть з’являтися знову і знову. Не можна прогнозувати рішення суду наперед, не бачу для цього підстав, але сама тенденція до того, що до роботи спецслужб – ми маємо для себе визначитися: або ми зовсім не довіряємо Малюку, як голові СБУ, або абсолютно не довіряємо Червінському як полковнику ССО.
Уся ситуація насправді нічого хорошого Україні не несе в будь-яких умовах, але в умовах війни в першу чергу. Тут проблема в тому, що удар по аеродрому був, військовий один загинув, два винищувачі було знищено. І це речі, які створюють відповідні проблеми, тобто на них якось треба реагувати. Але виникає питання, чи треба було реагувати просто зараз.
Тобто, у нас немає спеціальних військових судів, де б могли судити представників Сил оборони України в широкому сенсі за можливі їхні правопорушення. я розумію, що логіка дій Червінського полягала у максимальній публічності, а логіка дій його опонентів — і тут згадується «вагнергейт» — в тому, щоб його на 60 діб арештувати. Я не думаю, що буде переглянуто це рішення».
Українська журналістка Яніна Соколова вперше з полковником Романом Червінським познайомилася на одному із телевізійних шоу, де він коментував ситуацію з вагнергейтом, тобто, зливом спецоперації із затримання російських військових злочинців. Документи, які вивчала Яніна Соколова і її команда, дають їй підстави робити висновки, що справа Червінського — це помста і спроба приховати злочини.
svetlapanna• 22 декабря 2023
Ответ дляFlower Girl23
Кадри були гарні..гордість була.. а тепер..
Ответ дляAlice_Sherman
Я соседке сказала новость, что с Борисполя вылетел Боинг. И завязался разговор за Мрию. А она сказала : не вывезли Мрию, видно сами хотели драпать. Да что-то пошло не так с договорняком и Киев не удалось взять за три дня, потому что мужчины самоорганизовались.
А интересно, кто и почему 24-25 февраля выдавал оружие прямо из машин? У меня брат на Оболони живет, так он получил и его друзья автоматы. Выдавали всем мужикам, кто хотел.