Диви яка я пава!• 22 декабря 2023

Медовик без меду, є реальні відгуки?

Прошу, відгукніться, хто робив чи куштував медовик, який на карамелі готується. Чи реально смак схожий на медовик чи не витрачати марно час і продукти? Тільки не пропонуйте мед додати:) Не можна.
Любительница• 22 декабря 2023
Я пробувала давно.Не витрачайте час
Пошаманю• 22 декабря 2023
А с чем? С пчелами ?
Продавчиня кіз• 22 декабря 2023
То уже не медовик.
Самый вкусный медовик на искусственном мёде.
Котики-муркотики• 22 декабря 2023
Вас горе заставляет делать это извращение? Полно других вкусных тортов.
Поліпривіт всім• 22 декабря 2023
Если с ароматизатором мед, то нормально. Я на дюкане делала
Святатабожа• 22 декабря 2023
А я робила колись торт з карамелю. І мені подобалося. Ще сміялася, що торт на воді. Там цукор розтоплюєш, а потім добавляєш воду. Смачний. Там клржі такі пористі були. Дякую, що нагадали.
автор Диви яка я пава! • 22 декабря 2023
Ответ дляКотики-муркотики
Ну як завжди, одна відповідь по ділу, інші обов’язково мають вставити 5 копійок і розказати, як ти неправильно живеш чи потренувати своє сумнівне відчуття гумору. Ось якщо хочеться медовика, а мед заборонено? Це ж очевидне пояснення.
Ответ дляПродавчиня кіз
То уже не медовик.
Мене смак цікавить. Якщо смакує, як медовик, то називати можна хоч як. А Ви робили на штучному меді, дійсно смак медовика? Бо я на штучний мед дивилась, але сумніви були щодо смаку. То побачила на карамелі рецепт, тому й питаю.
Ответ дляПошаманю
А с чем? С пчелами ?
А Ви читати не вмієте? Написано ж - на карамелі.
Ответ дляСвятатабожа
Подобалось, то вже добре, але чи смак був на медовик схожий? Чи просто смачний інший торт?
Каркуша Клара• 22 декабря 2023
Господи, он вообще никак не влияет. Его там 2 ложки всего то
Ответ дляКаркуша Клара
Ну а що дає той специфічний смак? Доречі, якось спробувала швидкий рецепт, де все змішується і не заварюється, то не сподобався смак - зовсім не такий, як класичний смак. Просто солоденьке і мед не відчувається. Я люблю, щоб був виражений смак.
Продавчиня кіз• 22 декабря 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Ну так и я про вкус. Да, делала с искусственным медом. Мне нравится. С карамелью точно делать не буду.
Ответ дляПродавчиня кіз
Дякую. Може тоді спробую із штучним також. А ще, вибачте, уточнення. Рецепт такий самий, як і звичайним медом, класичний заварний спосіб?