Katie18• сегодня в 01:12

Весільна сукня

Дівчата допоможіть обрати весільну сукню будь ласка
Не любовница• сегодня в 01:14
Треба було голосувалку зробити. Я за 1, бо 2 і 3 Вам незручно буде.

Замороженная селедка• сегодня в 01:15
Я за 2. Але , по фото не видно. У грудях ваш розмір?
Банан-барабан• сегодня в 01:16
Чисто силуэтно на вас хороша 2. Но как в ней ходить - нереально, асимметрия подола нелогично скроена.
автор Katie18 • сегодня в 01:16
Ответ дляНе любовница
А не знаю як робити голосувалку.
3 взагалі не зручно бо до тіла паєтки і я стояла міряла і вже шкіру натерла,дужк дякую вам
Дівчина Гілмор• сегодня в 01:16
Перша
Банан-барабан• сегодня в 01:17
Ответ дляKatie18
А не знаю як робити голосувалку.
В 3 ещё и вставка из сетки выглядит плохо
автор Katie18 • сегодня в 01:18
Ответ дляЗамороженная селедка
Так в грудях мій,тільки потрібно трішки ушити,але їх всі потрібно ушивати в грудях,всі плаття корсетні по факту позаду завязка на корсет,2 саме дорожче 25 тисяч,а ті по 20 тисяч
З горіха зерня• сегодня в 01:18
Усі гарні😍
А ви знаєте, що весільну сукню має купити чоловік?
Замороженная селедка• сегодня в 01:19
Ответ дляKatie18
От і мені здалося,що велике. Бо буде корсет окремо ви окремо.

автор Katie18 • сегодня в 01:19
Ответ дляБанан-барабан
Ось чому і питаю тут,бо питала подружок то думки розділились у всіх,але за цю вставку мені теж казали що виглядає воно дужк недоречно,і бачу ви написали за цей нюанс тому дякую вам врахую це обов´язково
автор Katie18 • сегодня в 01:19
Ответ дляЗ горіха зерня
Усі гарні😍
Не знала чесно кажучи,але наречений і так оплачує😁
З горіха зерня• сегодня в 01:20
Ответ дляKatie18
Плюс прикраси, взуття
Весілля оплатити має він
….
автор Katie18 • сегодня в 01:20
Ответ дляЗамороженная селедка
В мене чашка Д,але всі вони завеликі чомусь хоча я міняла більше 10 суконь,сказали всі треба ушивати
Замороженная селедка• сегодня в 01:21
Ответ дляЗ горіха зерня
Усі гарні😍
То він же ще не чоловік, а жоніх поки що 🤣
З горіха зерня• сегодня в 01:22
Ответ дляЗамороженная селедка
Ок) жоніх
Я пишу як у мене було
А які у вас традиції, я ж не знаю
Замороженная селедка• сегодня в 01:22
Ответ дляЗ горіха зерня
Плюс прикраси, взуття
Весілля оплатити має він
….
Я не першої свіжості дама і то смішно читати. Ви ще про першу шлюбну ніч розкажіть і щоб невістка йшла жити до свекрухи до хати
Замороженная селедка• сегодня в 01:24
Ответ дляKatie18
А низ? Не довгий занадто?
І якщо верх перешити, низ переробити, то не буде та сукня золота?
З горіха зерня• сегодня в 01:25
Ответ дляЗамороженная селедка
Новоспечена сім’я має жити окремо
Попельшка• сегодня в 01:27
Никакое не нравится. Но если выбирать из этих, то 1, судя по тому как сели на вас эти платья.

Біле пальто• сегодня в 01:26
Перше
Замороженная селедка• сегодня в 01:27
Ответ дляЗ горіха зерня
Новоспечена сім’я має жити окремо
Тю... А як же народні традиції? Чи тут можна не дотримуватися?😉
Там-тарарам• сегодня в 01:27
Третья низ хороший - верх ужасный
Во второй разрез этот на ноге
Первая хорошо, классическая я бы сказала :) не сильно видно вашу фигуру (хорошую) - но зато будете как «принцесса» со всем вместе (макияж, прическа и тд)
Біле пальто• сегодня в 01:28
Ви красуня
Там-тарарам• сегодня в 01:29
Ответ дляЗ горіха зерня
Ок) жоніх
Я пишу як у мене було
А які у вас традиції, я ж не знаю
Так вы указываете кто ДОЛЖЕН оплатить???
Или «традиции у всех разные» - определитесь уже.

У меня все оплатила я, и моя мама. Пополам.
Муж от этого хуже не стал. Просто мы были молодые (а он еще и «босый»).
Муж хороший, отец хороший, нас всех все устраивает. А кто покупал мое платье - как-то не вспоминаем вообще
автор Katie18 • сегодня в 01:31
Ответ дляБіле пальто
Ви красуня
Дякую дужк приємно
Мамина корзиночка• сегодня в 01:32
Друга найбільше подобається, і лаконічна, і з родзинкою, і вашу розкішну фігуру дуже прикрашає!🔥😍

Перша, як на мене, трохи виглядає застарілою вже, і вас робить масивнішою, а третю дууже дешевить цей вульгарний виріз до пупа
автор Katie18 • сегодня в 01:32
Ответ дляТам-тарарам
Третья низ хороший - верх ужасный
Во второй разрез этот на ноге
Дякую за коментар,значить 3 точно ні,а от між цими залишається вибір,там фігуру видно і це плюс,а те що розріз то це дуже не гарно виглядає?
автор Katie18 • сегодня в 01:33
Ответ дляТам-тарарам
Третья низ хороший - верх ужасный
Во второй разрез этот на ноге
Мені трішки здається що наче як занадто аж видно грудь?
Коренная киевлянка• сегодня в 01:33
автор Katie18 • сегодня в 01:34
Ответ дляЗамороженная селедка
А низ? Не довгий занадто?
1500 за підшив ,низ у всіх дужк довгий будь яку сукню сказали потрібно вкорочувати низ під каблук довжину