Шукаю трусики• 22 декабря 2023

Трещины, надрыв мениска, операция, восстановление

Девочки, у кого были операции по поводу мениска, как долго проходило восстановление ? Беспокоит колено после операции? С каким наркозом такие операции делают? Спасибо за ответы. Предстоит операция, волнуюсь.
празники не помню• 22 декабря 2023
Посмотрите, что Бубновский по этому поводу говорит ( сори, он рашист…) но много лет назад мама посмотрела его советы и избежала операции

Всех в сад• 22 декабря 2023
Вам будут удалять или сшивать мениск?
автор Шукаю трусики • 22 декабря 2023
Ответ дляВсех в сад
Вам будут удалять или сшивать мениск?
Точно не знаю. Уберут что там порвалось. Удалять полностью не знаю. Но по МРТ ещё есть киста.
ФФФФристайла• 22 декабря 2023
Ответ дляШукаю трусики
Завжди на МРТ розриви і кіста.....
автор Шукаю трусики • 22 декабря 2023
Ответ дляФФФФристайла
Завжди на МРТ розриви і кіста.....
Це погано? Коліно болить, буває навіть сильно ( не розумію чи потрібна операція, може після буде ще гірше
ША! я прийшла!• 22 декабря 2023
Ответ дляШукаю трусики
А що є причиною ваших проблем?
Сиджу, коліно ниє.
По УЗД здорова(
Бабка_в_кедах• 22 декабря 2023
Мені 8.12 зробили артроскопію по видаленню меніска і ще у мене була розірвана схрещена зв´язка. Робили аутопластику зі свого сухожилля. Сьогодні зняли шви. 2 тижні носила тугор з зафіксованою прямою ногою. Сьогодні почала тільки ступать. Важко.....
Меніск трохи легше, якщо без зв´язки. Наступного дня вже можна вставать і ходить.
Бабка_в_кедах• 22 декабря 2023
Якщо ви не займаєтеся спортом і вас він сильно не турбує. Можна не робить. Я робила тому що займаюсь спортом в веду активний образ життя. У мене була нестабільність сустава.
Зубная фея• 22 декабря 2023
Максимально старайтесь не робити операцію, бо це треш. Нічого воно не краще, а навпаки. Знайома вже майже півроку намагається повернутися до повноцінного життя,але поки хромає. Пройшла довгий шлях реабілітації. У кожного проходить по різному, але краще не робити по можливості.
Я робила,бо коліно вже клинило.

Зубная фея• 22 декабря 2023
Ответ дляШукаю трусики
Рекомендую мінімум 3-4 думки різних ортопедів. Якщо є кіста, то будуть видаляти. Вона вас і турбує. По меніску також зважуйте, бо за 30 тис всі беруться оперувать, навіть де можна цього не робмть
Слоник-тоник• 22 декабря 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Где делали и какая стоимость? Я уже полгода страдаю от боли, но никак не решусь, кажется что врачей только заработок интересует
кураГАЛЯ• 22 декабря 2023
Нюансов не знаю.Подруге в институте ортопедии делали лапароскопию несколько лет назад,всё хорошо.Врач Костогрыз.
Життє Бентежне• 22 декабря 2023
Робила артроскопію. Наркоз спинальний. Через місяць вже норм ходила. Треба робити спец вправи, масаж, фіз процедури.
Видалили частину меніска та частину зшили.
Стигла полуниця• 22 декабря 2023
Ответ дляШукаю трусики
В мене гірше не стало. Був розрив меніска. Надірвану частину защемляло під зв´язку. Біль пекельний був, особливо перший тиждень. Прооперували, видалили надірвану частину, не весь меніск. Зараз практично ніхто не зшиває - воно того не варте. Ходити я почала на другий день. За тиждень вже спокійно ходила по сходам. Мені ще через місяць гіалуронку вкололи. Зараз з´являється біль, якщо довго ходжу чи стою півдня.
автор Шукаю трусики • 23 декабря 2023
Ответ дляША! я прийшла!
А що є причиною ваших проблем?
Сиджу, коліно ниє.
По УЗД здорова(
Ну стало боліти, пече в одній стороні, хруст, ніби западає. Короче багато симптомів
автор Шукаю трусики • 23 декабря 2023
Ответ дляЗубная фея
Я робила,бо коліно вже клинило.
Ось я почитала і думаю робити чи ні. Я не спортсмен. Але коли ходжу чи фізично активна болить, кульгаю. Пробіжу болить. Як зрозуміти, що пора оперувати?
Рожева юбка• 23 декабря 2023
Я прорвала меніск декілька років тому, теж казали роби я не ризикнула. Проходила з фіксацією місяць потім ще півроку похромала. Все ттт, але важке не підняти і активний спорт ні