БезникаЯ• 23 декабря 2023
Меню на Рождество. Что купили?
Что планируете готовить или заказывать.
Valechka-mk• 23 декабря 2023
Ничего особенного. Для меня обычно Рождество это поход в церковь в первую очередь и кутя. Ее покупаю последнее время, потому что никто кроме меня не ест
Борисфенка• 23 декабря 2023
Язики свинячі купила, заливний язик зроблю. Капусти треба натушкувати з чорносливом.
Плакулька• 23 декабря 2023
Запросили батьків, тому накриємо святкову вечерю. Кутя, узвар, вареники, салат з буряка та апельсинів. Можливо щось ще... Немає святкового настрою, тому важко даються ці всі плани. А...ще спекла раніше штолен - доходить.
Прибираю щодня• 23 декабря 2023
Ответ дляБорисфенка
Как язык заливной делаете? Вкусный он вообще? Я так понимаю отвариваются, режут и выкладывают слоем, сверху немного юшки и должно застыть
Борисфенка• 23 декабря 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Язик зварити, почистити від шкурки, нарізати, викласти на тарілку. Туди ж варену моркву, нарізану зірочками. Бульйон процідити, вкинути порцію желатину, часник роздавлений чи натертий, залити язик, на ніч в холодильник.
Прибираю щодня• 23 декабря 2023
Ответ дляБорисфенка
Спасибо! А почему свининой, а не говяжий, есть разница или это ваше предпочтение в семье?
И сколько варится примерно язык?
Вы так вкусно написали, аж захотелось)
И сколько варится примерно язык?
Вы так вкусно написали, аж захотелось)
Из Виа-гры• 23 декабря 2023
Вареники з картоплею
Олів´є
Брускети чимось намажу.
Рибку запечу
Гарнір (не знаю який, що попросять)
Компот
Кутя
Фрукти
Та й досить. Ми багато не їмо.
Вже в понеділок піцу дітям ще зроблю.
Олів´є
Брускети чимось намажу.
Рибку запечу
Гарнір (не знаю який, що попросять)
Компот
Кутя
Фрукти
Та й досить. Ми багато не їмо.
Вже в понеділок піцу дітям ще зроблю.
Борисфенка• 23 декабря 2023
Ответ дляПрибираю щодня
И сколько варится примерно язык?
Вы так вкусно написали, аж захотелось)
И сколько варится примерно язык?
Вы так вкусно написали, аж захотелось)
Бо я люблю свинину. Можна і яловичий, рецепт той же.
Варити годину-півтори, краще щоб переварився, чим недоварився. І желатину не жалійте, щоб желе було цупке, так смачніше.
Туся муся• 23 декабря 2023
Курочка в духовке, обложенная картошкой.
Салат с малосоленой сьомгой.
Яйца с мясом крыля.
Бутердброды с икрой.
Оливки.
Колбаса с/к.
Сыр.
Соления.
Салат с малосоленой сьомгой.
Яйца с мясом крыля.
Бутердброды с икрой.
Оливки.
Колбаса с/к.
Сыр.
Соления.
Радість моя• 23 декабря 2023
Святкуємо великою родиною, тому замовила шашлик, картоплю з гриля, люля, курячу грудку, овочі з гриля. Зробимо різних брускет і салатів
З бісиками• 23 декабря 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
До 7 ще далеко
Вам далеко, а комусь близько
Правильно_Валерчик• 23 декабря 2023
Ответ дляЗ бісиками
Вам далеко, а комусь близько
Я ще меню не складала,
Подтяжка• 23 декабря 2023
купили рідзвяний кошик - різні вареники, вушка з грибами і пампушки і ще там грибна підлива
В моїй хаті моя правда• 23 декабря 2023
Пулет з рульки, м´ясо печене з чорносливом, ковбаса, короп запечений, скумбрія з желатином, борщок з грибними вушками, салат з буряка і грибів, пляцок, холодець, крученики у грибній підливі, два салата.
Великий сатирик• 23 декабря 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
До 7 ще далеко
Так много католиков - предков австрийцев и поляков. Особенно на западе страны
лаМпочка• 23 декабря 2023
Купили две утки (небольшие), Красную рыбину, чёрную икру, несколько видов французского сыра. Ещё будет торт, оливье, фрукты и листовой салат. И стоит паннетоне, наверное, на новый год останется.
Почекуха• 23 декабря 2023
Ответ длялаМпочка
По чем утки брали
Мама фіфті цента• 23 декабря 2023
На Новий рік меню склала, буквально пару продуктів поки купили, а Різдво не святкуємо.
лаМпочка• 23 декабря 2023
Ответ дляПочекуха
По чем утки брали
160 грн за кг. У меня всего вышло 3.6 кг.