НеКонец-Света• 23 декабря 2023
У кого реально стали длиннее ресницы от касторового масла?
Бараболька• 23 декабря 2023
Они растут, но это все временые эффекты. Как маникюр, ногти отрасли и приходится менять. Ресницы выпадают, новые отрастают обычные. Или мазать всю жизнь, но это надоедает
НеКонец-Света
• 23 декабря 2023
Ответ дляМиллениалка
Сироватка FEG, стали реально довгі та густі.
Смотрю цена хорошая, а где покупали, здесь?
Гравітація• 23 декабря 2023
Я нею лише брови змащую, вії не ризикую.
Так, трохи додалося нових волосків.
І підтверджую щодо карепросту. Але ефект тимчасовий, користуватися потрібно постійно. Я погралася ним десь у 2018 році і набридло. І вже на той час купа підробок була. Потрібно було шукати нормальний товар.
Так, трохи додалося нових волосків.
Миллениалка• 23 декабря 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Купую там, де є скидка))) Частіше всього в Єві. Поки користуєтеся вії шикарні, особливо влітку. Я наношу кожен день перед сном.
Наталия-68fe• 23 декабря 2023
Абсолютно ничем не помогло. А когда попадает на слизистую, то остаётся только бегом бежать в ванную, чтобы поскорее смыть это ’чудо-средство’.
Квітка папороті• 23 декабря 2023
Реально від касторки ростуть вії і волосся. Я наносила касторку на шкіру обличчя, то і на лобі повиростало довге волосся. Але вона діє, поки користуєтесь
Квітка папороті• 23 декабря 2023
Ответ дляНаталия-68fe
У вас індивідуальна непереносимість
Айболитная• 23 декабря 2023
Ответ дляМиллениалка
Де саме купували? Давно?
Ніцнезнаю_томупитаю• 25 декабря 2023
У мене від касторки довші і чорніші, ніж від спеціальних засобів для війок. Але, так- головне не переборщити, бо можуть бути набряки. Краще чуть і кісточкою