Ответ дляo.shalneva
Він бомба, але жодгого фільму з ним не дивилась.
Рекомендую ’Оппенгеймер’.
o.shalneva• 23 декабря 2023
Ответ дляLaluna1993
Рекомендую ’Оппенгеймер’.
Я знаю про фільми з його участю..але зараз не можу дивитись кіно- нічого не хвилює.
shopaholik• 23 декабря 2023
Бачила вживу його раз - дуже низенький і худий - мені таке не подобається, люблю високих. Як актор - дуже добре грає, звичайно.
Life is Beautiful• 23 декабря 2023
Красивий, очі незвичайні. Фільми різні з ним, не всі подобаються. Опенгеймер треба подивитесь. Зараз настрою нема дивитесь кино взагалі(
Life is Beautiful• 23 декабря 2023
Ответ дляLady luck21
В козырьках он секс. В жизни не очень
Ви не знаєте його в житті)
Lady luck21• 23 декабря 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Ви не знаєте його в житті)
Понятно что не знаю. Посмотрите любое интервью с ним. Я бы даже не узнала его.
Life is Beautiful• 23 декабря 2023
Ответ дляАкилежна
На мій смак дуже специфічний. Начебто якщо глянути на всі риси обличчя окремо - ніби симпатичні очі, губи, будова обличчя, але все разом виглядає якось негармонійно. Як актор - доволі непоганий, характерні ролі йому зазвичай вдаються.
Він, навпаки, с першого погляду мені був не дуже. А як починає двигаться, розмовляти, міміка - подобається. Харизматичний актор.
Ответ дляo.shalneva
Я думала я одна така. Але щойно дочка включила Ілюзію безпеки, то якось зайшло. Там, правда, більше музика примушує сидіти і не ворушитися,а після фільму ми однозначно так: тю, теж мені проблеми.. у нас пострашніше буде)))
o.shalneva• 23 декабря 2023
Ответ дляmamaМия
Мені цей фільм брат порадив ...в закладках.
o.shalneva• 23 декабря 2023
Ответ дляshopaholik
Так головне в таких людях не зовнішність..там така харизма!