Фляшунька• 23 декабря 2023
Дівчата малий впав в ліжечку
Малому рік, вчиться ходити, я покормила думала він заснув пішла на кухню, а він видно встав і чую грохіт, впав і вдарився об рейки.Чи буде струс мозку?Завтра неділя не знаю що робити, їхати в лікарню, дуже переживаю
Фляшунька
• 23 декабря 2023
Ответ дляДуша компанії
Он ещё столько раз упадет,не тошнит,весёлый,играет?
Наче веселий, трохи ще походив, вже заснув
Душа компанії• 23 декабря 2023
Ответ дляФляшунька
Ну и вы ложитесь
Весела моль• 24 декабря 2023
Це ваші теми через день? Вам треба до психотерапевта попрацювати з тривожністю. І до педіатра на консультацію, щоб вивчити і знати червоні прапорці при дитячих травмах.