Сало не люблю• 24 декабря 2023
Сегодня готовите только постные блюда?
Я запекла утку и колбасу .
Кума кричит, что нельзя такого. Я и вчера ела мясо, не постую. Чего блин кипишь такой.
Она кричит, что это не Пасха, нельзя мяса.
А что если муж у меня не ест ни буряк, ни капусту.
Совсем подурели люди
у нас сьогодні пісні страви, але це скоріше по традиції, а не через віру. Своєрідний ритуал для сім´ї, так нам подобається. Так робили наші бабусі-дідусі, батьки. Проти тих хто не постить нічого не маю, у них є теж, мабуть, свої традиції, але інші, це внутрішнє діло сім´ї чи окремої особистості.