Попразендовна• 24 декабря 2023
Я его унижаю, а он все равно не отстает
Это мой бывший. Вернее я это давно для себя решила, а ему все равно на мое решение. Раньше сильно любила, а теперь отвращение. Говорю ему что неудачник, нищеброд, отравлял мне жизнь. А он звонит, пишет, приезжает. Что это за явление кто знает?
Путающаяся• 24 декабря 2023
Ему нравится госпожа наверное, мазохист одним словом.
Не в физическом плане, а душевном.
Попразендовна
• 24 декабря 2023
Ответ длякуркулиха
Найдет другую - отстанет. Есть такие чудики.
Говорит что теперь ненавидит женщин
куркулиха• 24 декабря 2023
Ответ дляПопразендовна
Говорит что теперь ненавидит женщин
Ага, ненавидит)))
Попразендовна
• 24 декабря 2023
Ответ дляБасноплетка
У Вас с ним есть дети ?
Боже упаси, нет
Цікаво чому так буває. У мене теж є така колишня яка з першого побачення поливала словесним лайном і псувала настрій, срала в душу, ставила умови, в результаті чого спустила самооцінку до нуля але нічого не добилася, бо я впертий і на ультіматум не погоджуюсь. Звісно саме через таке погане відношення походи в ресторани припинилися і я став ’жлобом’ про якого вона казала, бо справа не в відсутності фінансів і можливостей - вони є, справа в небажанні витрачати їх на особу яка не поважає і погано ставиться, сама сформувала таке відношення сама у відповідь таке відноження отримала. Причому таке відношення не лише до мене, а й до інших її колишніх і до подруг та колег - ні з ким не може ужитися, свариться, змінює місце роботи і місце проживання. Давно не спілкувались, але нещодавно подзвонила похвастатись як злила наступного ухажера. В чому прикол таких відносин?