Пластилин_Колец• 24 декабря 2023
Шлюха в рабочей группе строителей
У мужа в рабочей группе в вайбере, где одни мужики, появилась какая-то мамзель шлюховатой наружности, судя по фото, не знаю, когда появилась, но покинула группу вчера.
Я увидела и начала расспрашивать, что это за баба в рабочей группе строителей. Он распсиховался и начал кричать, какое она имеет к нему отношение, и кричать, что я его за...а своей ревностью и мои вопросы ...ые. Откуда он знает, кто её добавил типа. Обидно. Просто он всегда говорил, что нет такого в бригаде, что кто-то кого-то водит.
Мексиканочка• 24 декабря 2023
Ответ для100pudov
Тоді ще шлюховаті були. З червоним педикюром , задраті вгору.
Я взагалі не признаю ніякого окрім червоного. Але ж я шлюшка мала!
100pudov• 24 декабря 2023
Ответ дляМексиканочка
Я темно-бордовий обожнюю. Сама б цілувала ті пальчики
100pudov• 24 декабря 2023
Триндець. Взагалі потрібно щоб на роботах видавали робочий телефон з вайбером. Де буде аватарка з логотипом або здоровим мужиком. Ато не доведи Боже якійсь пришибленій твоя зовнішність шлюховатою здасться.
100pudov• 24 декабря 2023
Ответ дляХочу на Балі
Звісно то чиясь шмара, як ваш псіхує, то скоріш за все його.
А нафіга свою , як ви виразилися, шмару в робочий чат додавати?
Чи то обговорення корпоративу з мужиками в бані і виклик пані для настрою?
Ласковая_львица• 24 декабря 2023
У меня работали бригада трое мужчин и одна женщина. Свекровь зашла а на подоконнике сцена из порно. Прораб и малярша, служебный роман.
Пластилин_Колец
• 24 декабря 2023
Ответ дляЯ вся ваша
А вы перечитываете его группу строителей?
Проверяете на ошибки переписку?
Я увидела. Сидела рядом. И Каришка покинула группу была последней записью в том чате. Соответственно я увидела это не заходя в группу
100pudov• 24 декабря 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Ви ж пам´ятаєте, що багато хто зберігає номер автоматично і не змінюючи імені контакту?
Шкідлива молекула• 24 декабря 2023
Ответ дляЩа как дам
В нашій сім´ї ми не беремо телефони без дозволу. Чоловік не полізе в мою сумку не спитавши мене попередньо. Ми не входимо без стуку в кімнату своєї шестирічної дитини.
І всі ми не чужі один одному
Сложно все у вас в семье
Пластилин_Колец
• 24 декабря 2023
Ответ для100pudov
Вы о чем? Кто-то добавил эту шалаву( если б вы увидели фото поняли бы) в рабочую группу. Она там не работает точно. Там кафар, мужики одни работают. Что она там может делать?
Хочу на Балі• 24 декабря 2023
Ответ для100pudov
Вибачте, что смайлики не поставила, то був жарт. Я знаю, що цю тему створила пані з Польщі, у якої чоловік живе в іншому місті, а вона його ревшощами скоро до розлучення доведе. Там хворобливі ревнощі неадекватної людини.
Хочу на Балі• 24 декабря 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Ну чого шалава? Ви про неї знаєте? Може любить яскраво виглядати. В мене теж аватарка у вайбері не в білій рубашечці. Там я в комбезі літньму з розпущеним волоссям і червоною помадою. Я фінансіст, люблю чоловіка і шмарою не була. А якась дружина буде лазити і потім мене обзивати? За що????
100pudov• 24 декабря 2023
Ответ дляХочу на Балі
Аааа, соррі. Я підозрювала , що то таки стьоб. Але мало лі.
То пані також не тролить? Бо це ж просто який капець
Хочу на Балі• 24 декабря 2023
Ответ для100pudov
Там дуже жорсткі теми)) Я такої параної в своєму житті не бачила. Чоловік звітує навіть, як в туалет ходить і магазин, чеки висилає, де час є. А як вона дзвонить по 16 раз поспіль, бо їхав в авто з жінкою із роботи. Це не тема а запіски сумашедшего.
100pudov• 24 декабря 2023
Ответ дляХочу на Балі
Не довели Боже бути колегою її чоловіка.
Він також дивний терпіти це. Зрозуміло тоді чому він так визвірився . Бо дійсно за...ла
100pudov• 24 декабря 2023
Ответ дляПластилин_Колец
З чого ви взяли що вона шалава? Вона там писала прайс на інтимні послуги?
Хочу на Балі• 24 декабря 2023
Ответ для100pudov
100pudov• 24 декабря 2023
Ответ дляХочу на Балі
Оййойой 🤯🤯🤯🤯.
Не знаю як яйця, а нерви у чоловіка по ходу стальні
Пластилин_Колец
• 24 декабря 2023
Ответ дляХочу на Балі
Она срсет свой палец и почти голая
Пластилин_Колец
• 24 декабря 2023
Ответ дляХочу на Балі
Це не мої теми. Якщо нічого сказати по моїй темі, чого сюди чужі теми пхнути?
Дверной_Проем• 24 декабря 2023
Ответ для100pudov
Добре, що цицьки були вже там , де менше чоловіків контрагентів.
Бо там би якась ненормальна ще й вислідити могла. 🫣
А потім чекай курку заморожену в пику!
Дверной_Проем• 24 декабря 2023
Ответ дляМексиканочка
Ноги шлюховаті?
І п´яти не репані ще і з педікюром!
Дверной_Проем• 24 декабря 2023
Ответ дляЩа как дам
І всі ми не чужі один одному
Такі як ви, на думку порадниць, в режимі страуса перебуваєте! Так не годиться! Потрібно тримати руку на пульсі, слідкувати за чоловіком і трахати йому мізки, а то вже точно зраджує!
100pudov• 25 декабря 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Она срсет свой палец и почти голая
Дуже шекшуально так? Да?
100pudov• 25 декабря 2023
Ответ дляДверной_Проем
А потім чекай курку заморожену в пику!
А ти блін просто машину піску хотіла
100pudov• 25 декабря 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Слухайте, але ж коли видаляють, то там неначе тільки ім´я контакту видно. Без фото
Пластилин_Колец
• 25 декабря 2023
Ответ для100pudov
Видно фото