Що далі?
Allka- skakalka• 25 декабря 2023
Ответ дляdreamsunny
Какую дипломатию включать и с кем договариваться?
Кто нам гарантировал безопасность при подписании будапештского меморандума? Мы отдали ядерное оружие параше и параша вместе со Штатами и Великобританией гарантировали нам безопасность. И что имеем? Главный гарант безопасности осуществил полномасштабное вторжение, уничтожает города и села,угрожает ядерной.....
Надо было быть хитрее ,не лезть на рожон с этим НАТО , дружбой с ЕС и США . Если у меня что-то случается ,то первые соседи бегут на помощь ,был пожар ,сосед тушил ,мама умерла ,тоже соседи с помощью ,а родственники с других городов и стран не приехал кто .
Это так примитивная аналогия .
Ответ дляok1904
Ви помиляєтесь. Я знаю хто і як збирає ті дрони , ми з цивільної авіації, чоловік перейшов в держ.авіацію, а зараз рухається до напрямку оборонпрому, наші бувші колеги, тех персонал працює зараз в основному працює на виробництвах дронів ( є спеціалісти, що проходили поліграф для працевлаштування, а ті що не пройшли працюють у приватників), не буду поглиблюватися .
То добре, все що ви написали.
Питання в мене те саме,
чому, ми не замінимо цих 500 тис технікою, якщо в нас все так рухається, поліграфи працюють і т.д. вся ця шуміха навколо того, що то для нас тьфу, разплюнути то.
При тому, що кричать з кожного вікна, що один дрон заміняє 10 чоловік ?
Чому не приберуть мита на потрібне оснащення ?
Чому ціна державного дрона відрізняється від собівартості дрона приватника в 6,5 разів ???
В мене багато питань, я не вірю жодній їх заяві на цю тему, вони працюють на за перемогу, а проти,
ну і плюс форт Буаяр умовний, коли те золото падає з неба, коли вже на них відкриють тигрів
Не до Вас ті питання, Вас с Різдвом і всього найкращого
Питання в мене те саме,
Allka- skakalka• 25 декабря 2023
Ответ дляdreamsunny
А ждать 16 танков от НАТО , пока наши мужчины гибнут пачками ,нет уважения ни к НАТО ,ни к ЕС ,водят морковкой нам у носа ,как дуракам
Ответ дляAllka- skakalka
Это так примитивная аналогия .
Вам повезло. А наш сосед-урод ракетами второй год забрасывает.
Ответ дляdreamsunny
Якщо не мобілізувати 500 тис, то який бачите вихід?
Є що сказати тим, хто майже два роки на передовій?
Одна тема ’ я проти мобілізації’, інша тема про арестовича і його ’мир’. А тим часом в країні війна, на сході запеклі бої, гинуть наші співвітчизники, їм потрібна допомога, на фронті потрібні люди. Хто замінить поранених і загиблих , якщо не буде мобілізації? Чи ви хочете стати рашистскою колонією ?
Чому одні мають воювати, інші по спортзалах та ресторанах ходити можете відповісти?
Про яку економіку можна говорити, коли йдеться про існування держави?
Вы правы, но я когда увидела в этой теме фото из Буковели, офигела. Там не бедные работяги и слесари,номера от 5 тысяч сутки, почему там нет облав?
Allka- skakalka• 25 декабря 2023
Ответ дляLizavel
Откупится Буковель , военкомата разбогатеют, всё равно не пойдут на фронт
Ответ дляСhanelKa
То добре, все що ви написали.
Питання в мене те саме,
Я не можу тут висвітлювати те, що знаю. Все поки дуже мутно. На заводах оборонпрому дуже все не так як має бути(мова навіть не про прильоти системптичнв), навіть не в фінансуванні, а с процесі виробництва, старі кадри збоять... Управління управлінням, а треба персонал, а він ніякий. Це те, що перше кинулося с очі.
Молотком дрони не склєпати. Треба обладнання і кваліфікований персонал
dreamsunny• 25 декабря 2023
Ответ дляlady.dziu2011
У нас в Україні зараз в держ структурах відстежується близько мільйона професійних підготовлених осіб, які можуть піти на ротацію, які знали куди йдуть і давали присягу. Чому держава гребе з вулиці не мотивованих хлопців , не професіоналів в цьому, інженерів, будівельників, працівників сто, аграріїв. І хто буде допомагати воякам на фронті якщо тут залишаться одні старики і діти. Хто буде підтримувати армію, відбудовувати країну якщо всіх перекосять.
Близько мільйона підготовлених осіб відсіджуються? Ви впевнені в цьому?
Я згодна, що багато кадрових військових сидять в тилу, коли цивільні чоловіки опинилися на передовій. Но я не вірю, що таких мільйон.
Щоб відбудовувати, треба мати країну. Це можливо лише після перемоги. Якщо буде поразка у війні, то країна перестане існувати. Зараз на полі бою вирішується доля нашої держави і наше майбутнє.
Два роки багато хто жив звичайним життям і навіть не усвідомлював, що відбувається. Настав час це усвідомити. Якщо не боронити нашу землю, то яка доля нас чекає?
Ответ дляdreamsunny
Удалено администрацией...
Ольга-f5e3• 25 декабря 2023
Ответ дляУаджит
С ними договариваться себя не уважать и тех кто отдал свои жизни 😔
Так вы ж видите последние нарративы на Советчице. Пройдет ещё немного времени и будут писать, что нужно рашку понять и простить!
dreamsunny• 25 декабря 2023
Ответ дляbcllcorp
Удалено администрацией...
С такой позицией и враг не нужен.
Надеюсь вы в безопасности.
Ответ дляok1904
Я розумію і не прошу Вас писати.
То я так, «виговорилась»
Ольга-f5e3• 25 декабря 2023
Ответ дляbcllcorp
Удалено администрацией...
А напишите подробнее по поводу пусть Зе едет в мацкву и договаривается
Ольга-f5e3• 25 декабря 2023
Ответ дляbcllcorp
Зато люди будут живы
Кто вам такую глупость сказал?
dreamsunny• 25 декабря 2023
Ответ дляAllka- skakalka
А к военным, которые на передке, есть уважение?
Если там никого не останется, то параша войска окажутся в западной Украине. Понимаете?
Ответ дляValentina shop2020
Остановить войну,телами не возможно, нужно оружие,а его нету, все на шашлики
Из любой ситуации выход всегда есть, и из этой так же. Договариваться глупо, слова это слова, они ничего не стоят, а документы можно трактовать каждому, как это удобно с его точки зрения, поэтому они так же не гарантируют выход.
Надо что-то другое, но вот что.
Ответ дляKhadi-Ayuroma
я не понимаю, что не так? испокон веков мужчины защищали свои земли. как нужно? сдаться? да, могут погибнуть большинство. Но когда сдаются, враги приходят и рушат дома, насилуют кого видят. Так было всегда и так будет.
Это их главная роль в жизни, как наша - рожать.
Я вам більше скажу, можуть загинути марно
Ответ дляdreamsunny
Я впевнена в цьому і бачу це навіть на прикладі багатьох знайомих, які прикривають свої сраки ксивою.