Видящие_помогите• 25 декабря 2023

Ретроградный меркурий скоро там уже закончится?

Я уже устала перебежками по квартире ходить. На пусто месте пытаются раздуть скандал, причём стоит рядом с той штукой, которая за секунду его рукой убирается.
Стукнуть хочется 😀
galaxy113• 25 декабря 2023
Возможно расстройство личности. Обращались к специалисту?

автор Видящие_помогите • 25 декабря 2023
Ответ дляgalaxy113
У кого? У вас?
Залізна пані• 25 декабря 2023
Вы пьяная?
Из Кукуева я• 25 декабря 2023
А что с текстом
КапитанльнаЯ• 25 декабря 2023
Це не Меркурій, це до психотерапевта. Без стьобу. Я сходила, у мене виявляється тривожно-депресивний синдром… і теж не могла зрозуміти, що відбувалося і коли це вже скінчиться. Депресію не допускала, так як уявляла її по іншому)
Ответ дляИз Кукуева я
А что с текстом
Нервы😀
Достали сегодня по самое немогу, там не так лежит, там не так стоит
Последнее вообще, на сушилке для вещей, крылышко открыла и так оставила. Ну закрой, рядом же стоишь. Нет надо поскандалить.
Развернулась ушла.
Ответ дляКапитанльнаЯ
То есть психи у других членов семьи, а к психотерапевту идти должна я?
С тревожностью эти 2 года у меня конечно тоже беда, но это в другом заключается и как раз вообще не касается близких

КапитанльнаЯ• 25 декабря 2023
Ответ дляВидящие_помогите
То перечитайте, що ви написали в старості, набір слів. Що там зрозуміти можна, в кого з вас припадки?
Ашотакоя• 25 декабря 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Якi симптоми у вас були?
Ответ дляКапитанльнаЯ
Перечитайте. У кого припадки, у той которая старается лишний раз не отсвечивать и не
доводить до скандала, или у того, который когда мимо проходила, нотацию прочитал, что у сушилки крылья надо поднимать. При этом стоит рядом с ней, а я в коридоре.
Ок, я припадошная просто развернулась и ушла в другую комнату
Залізна пані• 25 декабря 2023
Ответ дляВидящие_помогите
А кто это? Муж? Дочь? Мать?
Ничего не понятно
Ответ дляЗалізна пані
А кто это? Муж? Дочь? Мать?
Ничего не понятно
2 самых самых близких родственника (не дети) .
Если что еда - на кухне, вещи в шкафу разложены, развешены.
А на сушилка полстостью разложена: а давай поругаемся
Не зацілована• 25 декабря 2023
Удобно, когда есть Меркурий и он во всем виноват)
КапитанльнаЯ• 25 декабря 2023
Ответ дляАшотакоя
Якi симптоми у вас були?
Це відбувалось поступово, і пік настав в грудні.
Почались проблеми зі сном.
Знаєте коли дуже стомитесь і не маєте сили нічого робити? У мене такий стан був кожного дня, я вже прокидалась стомленою і без будь-якого бажання щось робити . При чому інтерес щось робити у мене був, а фізичних сил не було. І чим більше я намагалась щось робити через силу, тим більше вигорання я відчувала. Роздратованість, від будь яких дрібниць, які наче і не мали б викликати бурних реакцій, а тим більше агресивних.
І варто зрозуміти, що стан не завжди пригнічений, тому я не і не думала про депресію. Тобто, я не втратила соціалізацію на 100%, але розмови по телефону і переписки почали приносити дискомфорт, іноді просто імітувала свій звичний стан, при цьому всередині було відчуття якоїсь дірки. І головне, що я помітила з характерних проявів, це то що зʼявилось відчуття, що життя не закінчилось навколо мене, воно є і воно класне, але я наче більше не попадаю в ритми) а просто спостерігаю зі сторони.
Ну і відчуття провини, куди без нього
Точная копия плова• 25 декабря 2023
Ответ дляВидящие_помогите
У кого? У вас?
У тебе
Ашотакоя• 25 декабря 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Почались проблеми зі сном.
Ну і відчуття провини, куди без нього
У мене теж конкретнi проблеми зi сном зараз та в цiлому дуже схожi симптоми. Наче й не депрессiя, я досi можу вiдчивати радiсть вiд маленьких дрiбниць, Але якiсть життя ну дуже погiршилась.
Як вам психотерапiя?
Вiдчуття провини з приводу чого було?
Дякую!
КапитанльнаЯ• 25 декабря 2023
Ответ дляАшотакоя
Як вам психотерапiя?
Вiдчуття провини з приводу чого було?
Дякую!
Відчуття провини перед всіма. Що в такому стані не можу приділяти сину достатньо часу, що зриваюсь, що трачу час на те що просто сиджу і нічого не роблю.
Я тільки почала. Місяць пропʼю таблетки, трохи відновлю фізичні сили і почну працювати з КПТ психотерапевтом.
Знаю точно що не варто лишати цей стан на самотік, тому, що потім зʼявляються ще думки типу, краще вже не жити ( і це реально лякає
Мальчижка• 25 декабря 2023
Ретроградный меркурий это не про скандал..
Чтооооооооооо?• 25 декабря 2023
Ответ дляМальчижка
Как считаете, можно сейчас делать бьюти процедуры? Ралиес, нити, филлеры?

Мальчижка• 25 декабря 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
нет
Чтооооооооооо?• 25 декабря 2023
Ответ дляМальчижка
нет
Осложнения могут быть? Блин, а что делать если могу только сейчас((
Мальчижка• 25 декабря 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Нельзя делать что то новое ( новые процедуры в первый раз). Если вы их уже делали, то можно. Операции и вмешательства категорически запрещено.
Мальчижка• 25 декабря 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Просто не будет особо результата
Воздух в банке• 25 декабря 2023
Я тоже сама не своя. Настроения нет, апатия какая-то. То из-за этого меркурия всё?
Чтооооооооооо?• 25 декабря 2023
Ответ дляМальчижка
Сейчас хочу филлер ГК поставить. Раньше это не делала. Делала ботокс и радиес.
Брюнетка в Мармеладе• 26 декабря 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Я все поняла. А у вас видимо проблемы с пониманием. Не ядерная физика.
КапитанльнаЯ• 26 декабря 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Мені пише людина, яка через півтори доби відповідає на моє повідомлення
Брюнетка в Мармеладе• 26 декабря 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Не сижу сутками на форуме
КапитанльнаЯ• 26 декабря 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Не сижу сутками на форуме
Заходите тільки раз в день, ядом бризнути?