Репетиторша• 25 декабря 2023
Одруження після 40, чи потрібен брак в такому віці?
Була одружена двічі, двоє діток від різних шлюбів. Зараз 41, теперішній МЧ пропонує шлюб, хоче дитину, а я вже і не готова. Спільно жити так, але у шлюб не хочу.
Все буде Україна• 25 декабря 2023
Ответ дляМедсестричка
ну так це не ’дуже легко’
бо ’дуже легко’ як прийшли до суду, а суддя такий відразу виніс рішення
Суди можуть тягнутися руками. То хтось не прийшов, то перенесли, то тривога - перенесли, адвокату плати за вихід, за написання позовів, судові збори... це для багатих і терплячих.
А як друга сторона суддю ’зацікавить’ у потрібному рішенні, то всі ці ходіння марні.
Шлях до зірок• 25 декабря 2023
Ответ дляБджолина королева
А жінка в 41 з двома дітьми від двох шлюбів мала вже наїстися того добра. І не заводити відносини з підстаркуватим бездітним дядєю,який почне нити про ´наслєдніка´
А чого нити? В 41 не всі жінки вже мають здоровя на народження дитини. Найби шукав 20-30 річну.
Замурмишка• 25 декабря 2023
Мне не нужен, живём вместе, но мужчина настаивает, сейчас документы собирает, неугомонный
Медсестричка• 25 декабря 2023
Ответ дляЗамурмишка
документи збирає?!
Медсестричка• 25 декабря 2023
Ответ дляЗамурмишка
Да, мои для брака
і як успіхи? багато зібрав?
Замурмишка• 25 декабря 2023
Ответ дляМедсестричка
і як успіхи? багато зібрав?
В процессе, там список приличный
Сумка з негодою• 25 декабря 2023
Ответ дляШлях до зірок
А якщо одружилися і він помер то дружина є спадкоємцем його статків. А не дружина в прольоті
А о завещании слышали ?? Если женилися например на женщине у нее добрачная квартира и дети уже были, она пишет завещание на своих детей, и после смерти ее, все унаследуют дети ее по ее завещанию , он пролетит
Медсестричка• 25 декабря 2023
Ответ дляЗамурмишка
В процессе, там список приличный
і він все отримує самотужки?
Шлях до зірок• 25 декабря 2023
Ответ дляСумка з негодою
А якщо він пенсіонер чи інвалід??
Сумка з негодою• 25 декабря 2023
Ответ дляШлях до зірок
А якщо він пенсіонер чи інвалід??
Толі так, має частку 🤦♀️
Шлях до зірок• 25 декабря 2023
Ответ дляСумка з негодою
То ви ше й читати не вмієте. Перечитайте перш ніж купу знаків питання ставити.
Замурмишка• 25 декабря 2023
Ответ дляМедсестричка
і він все отримує самотужки?
Через моих родителей, и консульчтво муж иностранец, мы за границей, я не лезу в это, ему надо пусть напрягается
Звезда в шоке• 25 декабря 2023
Якщо прочитати тут все, то зрозуміло тільки, що все упирається тільки в фінанси і навіть війна нічого не змінила
Неновая почта• 25 декабря 2023
Даже, если бы мне было 35 и я была бы в разводе- никогда бы я второй раз не вышла замуж и не жила бы гражданским браком.
Помилуйте мадам• 25 декабря 2023
А при чем тут возраст? Вы хотите унизить других женщин за 40, которые хотят выйти замуж и создать семью? Эйджизмом попахивает от темы..
Амелі на мілені• 25 декабря 2023
Ответ дляMoon shine
після 40 років люди вже шукають людину ,щоб жити,а не щоб розлучатися,бо хто не хоче - той взагалі не одружується і говорить це зразу. Це той вік,коли діти вже дорослі і хочеться жити для себе. Просто знаю людей,коли після смерті жінки її діти опиняються на вулиці, бо вона в шлюбі з 2 чоловіком і йде розподіл майна між ним і дітьми .Тому краще не одружуватися,якщо жінка має майно,або переписувати на дітей
Ну, якщо то було її майно до шлюбу, то хіба чоловік має на нього право?
Moon shine• 25 декабря 2023
Ответ дляАмелі на мілені
звичайно .після смерті її. він в рівних долях з її дітьми. ось тому з новим чоловіком одружуватись не варто.
Володарка мрій• 25 декабря 2023
А ви у нас запитуєте,? Ну камон. Це ж індивідуально. Комусь важливо, комусь ні. Чи якщо ми скажемо, що ні, кидай його - ви прямо ото кинете?
Володарка мрій• 25 декабря 2023
Ответ дляБджолина королева
Кохання . Не чули таке?
ЧукИГеки• 25 декабря 2023
Надо прежде всего подумать о своих детях. Потому что в случае чего, муж наследник наравне с детьми. И легко может их обобрать. Понятно,что никто не собирается умирать. Но все таки...Надо подумать о своих детях в первую очередь.
Просто каралева• 25 декабря 2023
Мені було трішки менше, коли познайомилась з другим чоловіком, але просто разом жили, без офіційного шлюбу
Між нами все було добре, але його не стало після 5 років спільного життя, разом купили будинок, машину
А коли його не стало, з´явилися родичи його, які захотіли майно
Машина на мені була, а будинок на ньому. І я по документам - ніхто
Добре, що своєчасно вдалося переоформити його на себе
Блиск думки• 25 декабря 2023
Ответ дляБджолина королева
Ну а шо тут можна дати,яку пораду. Якщо в чоловіка дітей немає-ну то треба йому народити. А якщо вже є і ще преться,то нафіга таке треба
Нет, поэтому думаю чуть позже, время сложное сейчас
Блиск думки• 25 декабря 2023
Ответ дляБджолина королева
У меня моложе меня)) и относится отлично к моему ребёнку, поэтому как отец хорош.
Блиск думки• 25 декабря 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
А во что должно? У меня есть жильё, я насобирала ещё на одно, зачем мне покупать своё жильё в браке, зачем мне брак, если часть достанется и мужу, но я пахала ради ребёнка, не дай бог что!
Адекватные мысли, не более
Звезда в шоке• 25 декабря 2023
Ответ дляMoon shine
Так нащо чоловік?
Звезда в шоке• 25 декабря 2023
Ответ дляБлиск думки
Адекватные мысли, не более
А дитина спільна?
Чи ваша?
Moon shine• 25 декабря 2023
Ответ дляПросто каралева
ну якщо купувати спільне майно,то шлюб обов*язково. а якщо кожен має своє і на тому все- то необов*язково. у вашому випадку ви могли лишитися на вулиці взагалі.