Апрель Ивановна• 25 декабря 2023

А ви любите кутю, і як у вашій сім´ї її готують?

Я з Вінниці у нас кутя це пшениця ,горіхи,родзинки мак ,цукор і трошки води чи узвару .Так готовила моя бабуся ,мама ,і тепер готую я.Дуже смачно виходить.Кутю обожнюю
энциклопУдия• 25 декабря 2023
могу сьесть пару ложек и с медом,только почти без воды, так чтоб назвать это вкусным блюдом,то нет
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 25 декабря 2023
Київ. Такий самий рецепт, тільки замість цукру рідкий мед. Воду не додаю.
Мааарковная• 25 декабря 2023
Замість цукру додаю мед, різні сухофрукти - курага, журавлина, родзинки, горіхи. Також лим.сік та цедра
Скоро_вчера• 25 декабря 2023
Дніпро. Кутю готую я, за радянських часів взагалі ніхто ніяку не готував окрім поминальної з рису та аишні.
До Різдва готую з пшениці, додаю мак, родзинки, горіхи та курагу. Заправляю медом. Ніякої рідини не додаю, то вона в мене густа як каша
Крихітка на всі• 25 декабря 2023
Люблю. У нас густу готують, без води. Але пробувала і таку як супчик, дуже смачна
Ms. При теле• 25 декабря 2023
Кутю не любимо
Ми робимо рис з маком, медом, горіхами та сухофруктами
автор Апрель Ивановна • 25 декабря 2023
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
В мене нажаль алергія на мед ,того мушу їсти з цукром.А так звісноиз медом смачніше
Алгонавт• 25 декабря 2023
Терпеть не могу
Свідок Перемоги• 25 декабря 2023
Обожнюю кутю.
Чекаю з нетерпінням різдва
Мама Чели• 25 декабря 2023
Не люблю,але готую...
Ms. При теле• 25 декабря 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Обожнюю кутю.
Чекаю з нетерпінням різдва
Вчора готували чи плануєте 6 січня?
Чупа-чупс• 25 декабря 2023
Не люблю и не готовлю
Само_достаточная• 25 декабря 2023
Ми не віруючі, ту нас нема ніякого рецепту. Та в гостях декілька разів куштувала і взагалі не зрозуміла смаку.
Джага-джага• 25 декабря 2023
Якраз їм - пшениця, мед, горішки, мак все домашнє.
Свідок Перемоги• 25 декабря 2023
Ответ дляMs. При теле
Вчора готували чи плануєте 6 січня?
Готувала вчора.
І 6 січня теж планую готувати.
Не любовница• 25 декабря 2023
Люблю рідку. З рису або пшениці, все вариться окремо, перед подачею змішується з маком , родзинками, курагою і горіхами товченими, додається кип´ячена вода.
Латвийские_Номера• 25 декабря 2023
Франківськ.
Пшениця варена у воді, мед, родзинки, мак, горіхи. Густина регулюється не узваром а воду зливаємо чи ні в якій варилася.
Я купую готову макову суміш, люблю з цукатами. І додаю суміш сухофруктів, там не тільки родзинки. І горіхи мікс - кешью, фундував, мигдаль і тд.
Обожнюють усі, лише дві дочки горіхи не їдять (алергія), то роблю 2 порції - з горіхами та без.
От зараз їм якраз кутю.
Свідок Перемоги• 25 декабря 2023
Ще смачно коли коли цукати і ізюм замочити в якомусь алкоголі на кілька годин (я додаю води і трохи рому)
АБВГДейка• 25 декабря 2023
Бабушка готовила из пшеницы с мёдом орехами маком и изюмом
Свекровь добавляет цукаты и халву - мне понравился этот вариант
Делаю густую, но со сладкой жидкостью
Все буде Україна• 25 декабря 2023
У нас кутю делали из риса. Как на поминки. Рис варишь, потом сверху украшаешь конфетами, мандаринами, трешь шоколад и поливаешь узваром
Сизоока бестія• 25 декабря 2023
Из пшеницы, мак, изюм, орехи, мед. Мне нравится, но быстро приедается. У меня дома никогда не готовили я начала. Свекры подобно, бывает из риса, но заливают это компотом или узваром, до жидкого, такое не люблю
ЖаннаНеАгузарова• 25 декабря 2023
У нас в семье принято готовить сухую. Пшеница, мак, орехи, изюм и сахар. Я добавляю еще ванильный сахар. Не могу сказать, что вот прям любим, но по 1-2 ложки перед началом ужина все съедают.
Локшина на вухах• 25 декабря 2023
Я теж із Вінниці родом. Так само готуємо. На кутю завжди до мами їздили. Цього року сама вдома готувала
Посудомойка• 25 декабря 2023
сама не готую, але де куштувала - не оцінила. Ну так, пару ложек для традиції з´їм, але як блюдо не сприймаю.
Катастрофа• 25 декабря 2023
Всю жизнь мама готовила и я из риса.
Рис, мак, орехи разные и изюм и сахар (с медом не люблю,).
Форточка• 25 декабря 2023
Я каш не люблю взагалі і не їм в звичайному житті. Тому кутя для мене не зрозуміла їжа. Ця традиція вже відходить в нашій сім´ї. Прийшла нова - новорічні імбирні пряники))
Пишу каліграфічно• 25 декабря 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Франківськ.
От зараз їм якраз кутю.
♥️Львів, готую як Ви останні роки, тобто із маковою сумішю, шукаю, що б без ванілі була.Цьогоріч чудова суміш була в Сільпо,з апельсиновими цукатами.
Шеллар• 25 декабря 2023
Люблю кутю, у нас готують густу із рису, горіхів, запареного маку, родзинків та топленого меду.
Та не реву я• 25 декабря 2023
Я не любила кутю в дитинстві, бо батьки готували з рису з варенням полуничним зверху.
В 17 років в гуртожитку вперше спробувала справжню кутю з пшениці: з маком, горіхами, родзинками і узваром. Боже, яка то смакота! З тих пір готую лише з пшениці, люблять всі в сім´ї.
АБВГДейка• 25 декабря 2023
Я кстати готовлю 5-литровую кастрюлю на Рождество и на Щедрий Вечир
Едим как десерт 🤤