Апрель Ивановна• 25 декабря 2023

А ви любите кутю, і як у вашій сім´ї її готують?

Я з Вінниці у нас кутя це пшениця ,горіхи,родзинки мак ,цукор і трошки води чи узвару .Так готовила моя бабуся ,мама ,і тепер готую я.Дуже смачно виходить.Кутю обожнюю
hrystia• 25 декабря 2023
Дуже люблю!
ПампушОК• 25 декабря 2023
Черкащина. У нас рідку завжди готують.
Пшениця, перетертий мак з цукром у макітрі, волоські горіхи, розбавлене все водою.
Пробувала густу готувати (з родзинками,з халвою)мені просто незвично таке. Але у кожного свої вподобання, звісно
В нас в сім´ї тато її готує)
Застряла• 25 декабря 2023
Я готовлю из пшеницы добавляю орехи , мед, изюм , узвар. Чтобы не сухая была.
Латвийские_Номера• 25 декабря 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
♥️Львів, готую як Ви останні роки, тобто із маковою сумішю, шукаю, що б без ванілі була.Цьогоріч чудова суміш була в Сільпо,з апельсиновими цукатами.
Ой, згадую часи, коли то ще не було так все маркетингово.
Купували у бабусь на ринку ’попихану’ пшеницю, мама мені ще наголошувала, щоб запитала, щоб взяла ’попихану’.
Промивали її, замочували.
То зараз продається вже в пакетиках така, що швидко вариться.
Хоча я за звичкою на ніч замочую.
Мак у макітрі терли макогоном.
Макогон облизувати не можна бо ’чоловік лисий буде’ :)))
Трохи сумую за тим. Вже й макогон не знаю навіть де.
Треба якось буде собі такий хардкор зробити. Точніше дітям а не собі. Бо й не знають мої такого.
іронічна антитеза• 26 декабря 2023
только жидкость люблю оттуда 😅
Саму кашу всегда оставляла