26 декабря 2023

параша вкрала «Вечори на хуторі поблизу Диканьки»

Пісню «Ніч яка місячна» переклепали на російську.
Водночас з геноцидом українського народу. Цинізму, підлості нема меж.
1 9 16
Niffler 26 декабря 2023
Удалено администрацией...
lilu1990 26 декабря 2023
Що сталося, що так зворушило ваш спокій?
3 5
Niffler 26 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Що сталося, що так зворушило ваш спокій?
Ніби це перше, шо вкрала рашка. 🙄
4 7
lilu1990 26 декабря 2023
Так а Диканька ніби російською Гоголем написана він узагалі російською багато писав, бо хотів як Лобода, більшої популярності
Tammy21 26 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Так а Диканька ніби російською Гоголем написана він узагалі російською багато писав, бо хотів як Лобода, більшої популярності
Шевченко писав українською, в основному, і це не вберегло його від того, щоб окрема москівня його не намагалася до расіян приписати. Там хоч китайською. Ця країна хронічних клептоманів, які намагаються собі історію нашкребти, бо своєї не так щоб багато.
2 22
Tammy21 26 декабря 2023
Вони багато чого перекладали та перекладають. Увесь тікток періодично цими @#₴ірами забитий.
lilu1990 26 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Шевченко писав українською, в основному, і це не вберегло його від того, щоб окрема москівня його не намагалася до расіян приписати. Там хоч китайською. Ця країна хронічних клептоманів, які намагаються собі історію нашкребти, бо своєї не так щоб багато.
Так а Гоголь то сам ніколи і не заперечував свою приналежність до російської культури. І не вважав себе виключно малоросійським (як казали тоді) письменником. Це не те що росіяни його насильно присвоїли, він сам по собі був трохи проросійським

Ну це якщо об´єктивно дивитись на речі
4 10
ПЛЮС-МИНУС 26 декабря 2023
Гоголя в школе проходят по зарубежной литературе.
Никто его не крал, мы сами от него отказались.
5 13
lilu1990 26 декабря 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Гоголя в школе проходят по зарубежной литературе.
Никто его не крал, мы сами от него отказались.
Та як відмовилися? Гоголь сам себе відносив до двох культур одночасно.
4 4
ПЛЮС-МИНУС 26 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Та як відмовилися? Гоголь сам себе відносив до двох культур одночасно.
Тогда почему мои дети его проходили в переводе и не по укр. лит?
6 4
Fotografkiev 26 декабря 2023
Пофіг
1 1 2
Tammy21 26 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Так а Гоголь то сам ніколи і не заперечував свою приналежність до російської культури. І не вважав себе виключно малоросійським (як казали тоді) письменником. Це не те що росіяни його насильно присвоїли, він сам по собі був трохи проросійським

Ну це якщо об´єктивно дивитись на речі
Він намагався всидіти на двох стільцях. А якщо дуже об´єктивно, то ми б не знали його творів, скоріш за все, якщо б він виключно українською писав. На жаль(
lilu1990 26 декабря 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Тогда почему мои дети его проходили в переводе и не по укр. лит?
Бо він більшу частину життя провів поза Україною і писав переважно російською
1 2
lilu1990 26 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Він намагався всидіти на двох стільцях. А якщо дуже об´єктивно, то ми б не знали його творів, скоріш за все, якщо б він виключно українською писав. На жаль(
Але направду не можна сказати що він виключно український письменник. Хіба розпиляти його навпіл.
1 3
автор vihola 26 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Вони багато чого перекладали та перекладають. Увесь тікток періодично цими @#₴ірами забитий.
Мова про конкретну свіжу льодову постановку з навками шмавками.

https://vm.tiktok.com/ZM6ADf4oy/
2 4 2
автор vihola 26 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Він намагався всидіти на двох стільцях. А якщо дуже об´єктивно, то ми б не знали його творів, скоріш за все, якщо б він виключно українською писав. На жаль(
А якщо б парашка не була конченою, не окуповувала Україну, не займалась століттями геноцидом, етноцидом, то українці народжені на українській землі творили б в своїй країні своєю рідною мовою.
5 4 9
Tammy21 26 декабря 2023
Ответ для vihola
Мова про конкретну свіжу льодову постановку з навками шмавками.

https://vm.tiktok.com/ZM6ADf4oy/
Ох( Пц який... Я звісно не об´єктивно на це дивлюся, але ж реально пц.
1 5
Tammy21 26 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Але направду не можна сказати що він виключно український письменник. Хіба розпиляти його навпіл.
Насправді краще відпиляти краще щось у раші, бо саме через їх @#₴нуті укази українську мови століттями намагалися знищити.
ПС. Загалом я не думаю, що мова визначає приналежність письменника до країни. Як приклад -- набоков.
5 1 1
автор vihola 26 декабря 2023
плюс мінус, звісно, цікавий персонаж, заблочив мене і строчить в моїй темі до синьки, доказує що українські твори про Україну, написані українцем належать парашці.
1 1 3
ПЛЮС-МИНУС 26 декабря 2023
это как кацапы подписали видео ’Великолепное исполнение ’carol of the bells’, а когда им стали писать, что это украинский Щедрик, то их там поплющило на ’рагули носятся со своим композитором’.
lilu1990 26 декабря 2023
Ответ для vihola
плюс мінус, звісно, цікавий персонаж, заблочив мене і строчить в моїй темі до синьки, доказує що українські твори про Україну, написані українцем належать парашці.
Гоголь у листі до Олександри Осипівни Смірнової

- Скажу вам одно слово насчет того, какая у меня душа, хохлацкая или русская, потому что это, как я вижу из письма вашего, служило одно время предметом ваших рассуждений и споров с другими. На это вам скажу, что сам не знаю, какая у меня душа, хохлацкая или русская. Знаю только то, что никак бы не дал преимущества ни малороссиянину перед русским, ни русскому пред малороссиянином. Обе природы слишком щедро одарены Богом, и как нарочно каждая из них порознь заключает в себе то, чего нет в другой, — явный знак, что они должны пополнить одна другую. Для этого самые истории их прошедшего быта даны им непохожие одна на другую, дабы порознь воспитались различные силы их характера, чтобы потом, слившись воедино, составить собою нечто совершеннейшее в человечестве.

Не лопніть тільки
2 10 5
VasilisaLisa 26 декабря 2023
з щедриком те ж саме.. також сперли
2 2
автор vihola 26 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Гоголь у листі до Олександри Осипівни Смірнової

- Скажу вам одно слово насчет того, какая у меня душа, хохлацкая или русская, потому что это, как я вижу из письма вашего, служило одно время предметом ваших рассуждений и споров с другими. На это вам скажу, что сам не знаю, какая у меня душа, хохлацкая или русская. Знаю только то, что никак бы не дал преимущества ни малороссиянину перед русским, ни русскому пред малороссиянином. Обе природы слишком щедро одарены Богом, и как нарочно каждая из них порознь заключает в себе то, чего нет в другой, — явный знак, что они должны пополнить одна другую. Для этого самые истории их прошедшего быта даны им непохожие одна на другую, дабы порознь воспитались различные силы их характера, чтобы потом, слившись воедино, составить собою нечто совершеннейшее в человечестве.

Не лопніть тільки
від чого «лопати»?
Від того що Україна була окупована парашкою, в багатьох поколінь не було своєї країни, а в молодих талантів не було можливості розвиватись і творити рідною мовою.
4 9 4
lilu1990 26 декабря 2023
Ответ для vihola
від чого «лопати»?
Від того що Україна була окупована парашкою, в багатьох поколінь не було своєї країни, а в молодих талантів не було можливості розвиватись і творити рідною мовою.
Ви смієтеся? Гоголь був сучасником Квітки-Основ´яненка який писав і видавався українською.

Це було особисте бажання Гоголя - писати російською. Переважно щоб охопити більшу аудиторію.
автор vihola 26 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Ви смієтеся? Гоголь був сучасником Квітки-Основ´яненка який писав і видавався українською.

Це було особисте бажання Гоголя - писати російською. Переважно щоб охопити більшу аудиторію.
Це ви смієтесь, коли намагаєтесь зневажити той факт, що Україна була століттями в окупації, українська культура зазнавала утисків.
Українців називала малоросами та хохлами, одиниці наважувались творити українською, або одночасно писали російською, як згаданий вами Квітка-Основʼяненко.

Гоголь на парашку поїхав у 19 років.
Хоч і парашенською, розповідав у своїх творах про Україну з любовю, описував українські звичаї, збирав українські пісні, вивчав та записував історію України.

«У липні 1833 Гоголь вмовляв попередника Чарльза Дарвіна біолога та етнографа Михайла Максимовича:

«Киньте, насправді, кацапію і їдьте на гетманщину. Я думаю те ж саме зробити і наступного року гайнуть звідси. — Дурні ми дійсно, якщо розсудити гарненько. Для чого і для кого ми жертвуємо всім. Їдьмо!...»

А в грудні 1833 Гоголь писав своєму другові:

«Дякую тобі за все: за лист, за думки в нім, за новини і т. д. Уяви, я також думаю: Туди! Туди! До Києва! До древнього, прекрасного Києва! Він наш, він не їх — чи неправда? Там або довкола нього робилися справи старовини нашої. Я працюю, я всіма силами намагаюся, але на мене знаходить жах: можливо, я не встигну! Так, це славно буде, якщо ми займемо з тобою київські кафедри: багато можна буде зробити добра. Але мене турбує, що це не здійсниться. Говорять, що дуже багато призначено туди якихось німців. Це також не дуже приємно. Хоч би для святого Володимира побільше слов´ян».»
7 2
lilu1990 26 декабря 2023
Ответ для vihola
Це ви смієтесь, коли намагаєтесь зневажити той факт, що Україна була століттями в окупації, українська культура зазнавала утисків.
Українців називала малоросами та хохлами, одиниці наважувались творити українською, або одночасно писали російською, як згаданий вами Квітка-Основʼяненко.

Гоголь на парашку поїхав у 19 років.
Хоч і парашенською, розповідав у своїх творах про Україну з любовю, описував українські звичаї, збирав українські пісні, вивчав та записував історію України.

«У липні 1833 Гоголь вмовляв попередника Чарльза Дарвіна біолога та етнографа Михайла Максимовича:

«Киньте, насправді, кацапію і їдьте на гетманщину. Я думаю те ж саме зробити і наступного року гайнуть звідси. — Дурні ми дійсно, якщо розсудити гарненько. Для чого і для кого ми жертвуємо всім. Їдьмо!...»

А в грудні 1833 Гоголь писав своєму другові:

«Дякую тобі за все: за лист, за думки в нім, за новини і т. д. Уяви, я також думаю: Туди! Туди! До Києва! До древнього, прекрасного Києва! Він наш, він не їх — чи неправда? Там або довкола нього робилися справи старовини нашої. Я працюю, я всіма силами намагаюся, але на мене знаходить жах: можливо, я не встигну! Так, це славно буде, якщо ми займемо з тобою київські кафедри: багато можна буде зробити добра. Але мене турбує, що це не здійсниться. Говорять, що дуже багато призначено туди якихось німців. Це також не дуже приємно. Хоч би для святого Володимира побільше слов´ян».»
Хто ж заперечує що Гоголь любив Україну, українські звичаї і пісні?

Тільки писав він переважно російською свідомо. Бо хотів більшої слави і визнання.

Чомусь Квітка Основяненко, такий самий етнограф і любитель української старовини не додумався їхати в Петербург і там прозябать
3 3
автор vihola 26 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Хто ж заперечує що Гоголь любив Україну, українські звичаї і пісні?

Тільки писав він переважно російською свідомо. Бо хотів більшої слави і визнання.

Чомусь Квітка Основяненко, такий самий етнограф і любитель української старовини не додумався їхати в Петербург і там прозябать
Тобто, в нього було багато слави в Україні, а він захотів ще? Чи він поїхав на парашку бідним, напівголодним «заробітчанином».

До парашки питання, чому вона створювала українським талантами такі умови.

Квітка-Основʼяненко з заможної родини, був поважною людиною в своєму місті, навіщо йому було кудись їхати побиратись.
5 1
Ирина_Б_ 26 декабря 2023
Удалено администрацией...
автор vihola 26 декабря 2023
Ответ дляИрина_Б_
Удалено администрацией...
Ирина_Б_ 26 декабря 2023
Ответ для vihola
Удалено администрацией...