Аж мову відняло не знаю, що відповісти після того, як росія століттями тероризує, мордує, грабує Україну, зокрема в наш час напала, розвязала криваву війну, здійснює геноцид українського народу.
https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-82663308
Renesmeе 16• 26 декабря 2023
Ответ дляJuly38
Удалено администрацией...
дуже зручно любити рашку іздалєка, теж не розумію чому не окунутися в улюблене середовище наповну.
Ответ дляanabelia
Те, що робить і робила Росія-зрозуміло. Але що зробила Україна для своєї незалежності в повному смислі цього слова?
Подякуйте вашим бабам, дідам, мамам, татам за те що обирали усі 30+ років до влади сраних комуняк.
І виростили таку вату як Скріншифанго. Тут багато таких. Совкодрочерів сраних.
От маємо те що маємо завдяки таким.
Ответ дляanabelia
а що могла зробити Україна, якщо з часів незалежності всі президенти були агентами кгб, які не пройшли люстрацію ? І вбили Чорновола
Ответ для4мама
От маємо те що маємо завдяки таким.
Так, здавалося б, що за роки війни вже має розвиднітися трохи, а ні.
Просто Козя Я• 26 декабря 2023
Мне вот такие тихие ждуны хуже кацапов. Одной рукой борщики сушит, другой стишки постит