Сестре 23..
Ответ дляnatlem
Якщо дитина вчиться у навчальному закладі, то пропетлять не вийде. Поставлять у програму і все, ніхто твоєї думки питать не буде. Як варіант - з´ясовувати чи є можливість не проходить той вишкіл за релігійними, наприклад, переконаннями. Чи збережено таку можливість чи ні.
А як щодо стану здоров´я студентки? Наприклад, моя донька має проблеми зі здоров´ям. Їй абсолютно протипоказано фіз.навпнтаження. у проекті закону про це ні слова.
Korsika999• 26 декабря 2023
Скорее всего будет новый пункт для взяток. Не хочешь вишкіл? Плати. И поставим тебе печать, что ты его прошла.
Ответ дляtatka
Ну ось у рвк і ’підлікують’ - ви що не знаєте, що у нас рвк має цілющу силу: всяк, хто переступає його поріг, зразу стає повністю здоровим і придатним)
Це жарти, звичайно. Як вони планують це втілювати в життя поки незрозуміло. Мені це трохи нагадує обов´язкову раніше ДПЮ (допризивна підготовка юнацтва), її проходили у школі всі, поки не скасували. Але наслідки такої підготовки будуть різні: раніше пройшов і забув, а тепер пройшов і автоматом у рвк на облік після 18. Може, я помиляюся.
Ответ дляnatlem
Ну це ви загнули, звичайно. Ви не уявляєте який жах у Північній Кореї, не потрібно нас порівнювати. То у нас було трохи свободи і зараз коли почали утискати, то люди те відчувають. Північній Кореї чи педерації і не снилися та свобода, що була у українців.
Утискати? Тобто те, що пропонують блокувати кошти на картка через відсутність сертифікату, це по вашому нормально? А з якого дива взагалі банк має право передавати 3 особам персональні дані? Та з якого дива хтось взагалі має право щось не своє блокувати?
З якого дива «військові» ТЦК, поліція знову недоторкані? Ми на них платимо податки, вони утримуються за них.
Може і з Північною Кореєю і перебор, але і ми більше не вільний народ «вільної» країни.
Ответ дляnatlem
Коли приймуть, то вже запізно буде, чи не так? Я б не хотіла, щоб моя донька в майбутньому була на обліку у РВК в запасі.
Законы не вступают в силу сразу после принятия. Они вступают в силу чаще всего после публикации в официальных изданиях. Обычно между принятием и публикацией есть пару дней.
Ответ дляLyudaT
Іноді з дня опублікування) Питання не в цьому. Якщо його буде підписано, то це безповоротно змінить долю дівчаток. І щось змінити буде неможливо.
Ответ дляnatlem
у нас была в школе военка, но больше про историю
Ответ дляnatlem
Я от читаю і бачу що всі чомусь про здобування вищої освіти думають і вишкіл там . А школа це теж навчальний заклад . Мені здається , що саме там і будуть його проводити .
Ответ дляnatlem
О, це ідея.
Автор, переховуйте сестру в монастирі до 25 років)
Korsika999• 26 декабря 2023
Ответ дляLyudaT
А в чем смысл дачи взятки в данном случае? Научиться оказывать домедицинскую помощь, стрелять и т.д. - это плохо?
А по вашему государство (читай воры взяточники) все делает для нас?
И сами посудите, кому этот вышкіл надо вообще? Бросить работу, ребенка, и заниматься этой хернёй? Вы реально думаете что там будут чему то учить толковому?
Korsika999• 26 декабря 2023
Ответ дляlyly67
В школе до 25 лет? Школа максимум до 18
Korsika999• 26 декабря 2023
Ответ дляlyly67
Так а что им помешает ставить девочек как и мальчиков на учет в школе , а после ее окончания отправлять на учения как на переподготовку ?
Та всё может быть. Мне больше интересно,если человек работает, ребенок есть, семью содержит. У многих уже в 23-24 года такое. Как тогда? Бросать работу и остальное и ходить на их обучение?
Korsika999• 26 декабря 2023
Вообще больше похоже на вброс, и смотрят на реакцию. Потому что ничего не продумано и нарушает абсолютно все законы конституции весь этот их список.
Ответ дляKorsika999
А кого это волнует ? Будут по очереди одного из родителей выдергивать .
Korsika999• 26 декабря 2023
Ответ дляlyly67
Ну вот и новое, некошеное поле, для взяток готово
Ответ дляKorsika999
Каким образом нужно бросить работу и ребёнка, если речь о подготовке во время учёбы?