Області пітьми• 26 декабря 2023

А ваші тренери вже вам повідомили новину?((

Дитячих тренерів позбавлять відстрочки від мобілізації. Лишать лише для вчителів.
Ось посилання на петицію, думаю, тут теж є зацікавлені батьки:

https://petition.president.gov.ua/petition/208656?...

Мені здається, розвиток дітей - це завжди важливо, особливо на периферії. Для моєї дитини більш пріоритетно ніж деякі предмети в школі. Є діти, які показують результати на світовому рівні, було вкладено стільки часу, зусиль, коштів. В разі чого, виїжджати за кордон, шукати тренера там? Міняти спортивну федерацію точно не буде, але це таки демотивує(
VA 11• 26 декабря 2023
Ответ дляscorpy
уважно прочитайте повідомлення, на яке я відповідала, там мова не йде про дитину, а тільки про РЕЗУЛЬТАТИ!!! відчуваєте різницю?
Уважно і прочитала про результати.

Оксана_12• 26 декабря 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Пока большие города живут, как жили.
А трудяги из сел и посёлков отдуваются за всех.
Не меліть дурниць
Nathalie27• 26 декабря 2023
Ответ дляTaFo
три чоловіки на фронті. два з них на нулі. вам вистачить? чи для повного щастя вам би й мене туди загнати? це окрім волонтерства і дрнатів
Ваші чоловіки - це не Ви
Sunny Hanny• 26 декабря 2023
Ответ дляVA 11
Та нехай всіх заберуть, і вчителів. Вчителі теж чим особливі? Можуть і діти , в принципі, на війну піти .
Ми можемо ніхто не йти. І з фронту також хай вже повертаються. Досить . Всі устали
Я счас правильно ж написала?
Оксана_12• 26 декабря 2023
Ответ дляNathalie27
Ваші чоловіки - це не Ви
Я б підтримала цю тезу. Але насправді це значно гірше, ніж бути там самій.
Vlada-Maria• 26 декабря 2023
Ответ дляБаба_Воля
нашу нацию уточтожает наша власть, о чем она договорилась в ОМАНЕ с эорефией. Ну я не знаю, как можно этого не видеть и не понимать
drive105• 26 декабря 2023
Ответ дляБаба_Воля
Vitalinka1987• 26 декабря 2023
Петицію? а чим вони кращі, ніж інші чоловіки? Вважаю, що всі повинні бути рівні перед мобілізацією.
Vitalinka1987• 26 декабря 2023
Тренування дітей це добре і важливо, але не головний пріоритет, коли в країні війна.

екатериналуиза• 26 декабря 2023
Ответ дляБаба_Воля
не, не забыла, те перым боингом отсюда здрыснут
так они и так в европе сидят.гастролируют((((((((
Veronika83• 26 декабря 2023
Ответ дляVitalinka1987
Скромно спрошу про силовиков и кадровых военных
Anastasiya-f052• 26 декабря 2023
Дуже сумно що не винні діти позбавляються дитинства, радощів, вчасного розвитку (а отже і ряду можливостей в майбутньому) і не зможуть досягти того що могли б в нормальному світі.
SolgAvA• 26 декабря 2023
Ответ дляекатериналуиза
27.12. в них концерт у Буковелі. У Берези наразі коментують у фб
Мир Регланов и Футболок• 26 декабря 2023
Працюю в спортклубі.
Ніякої відстрочки тренерам не було. Даже дитячим тренерам з регаліями та званнями.
Спортклуб - це не підприємство критичної інфраструктури. Федераціям надали бронь тільки для спортсменів - міжнародників.
екатериналуиза• 26 декабря 2023
Ответ дляSolgAvA
(((((((((((((((((((((( такі жирні пики ((((((((((((
екатериналуиза• 26 декабря 2023
Ответ дляAnastasiya-f052
сумно що рашка робить з нашою країною і всіми людьми (((((((((((
SolgAvA• 26 декабря 2023
Ответ дляVitalinka1987
ви маєте чоловіка? ні..з Польщі повернулися вже?
Anastasiya-f052• 26 декабря 2023
Ответ дляекатериналуиза
Дуже прикро це, так.
Страждають і дорослі і діти.

І весь світ нічого не робить
SolgAvA• 26 декабря 2023
Ответ дляVitalinka1987
Ви з Польщі без чоловіка будете нам про пріоритети розповідати? Йти вбиватися щоб Вам страшно не було?Совісті взагалі немає у таких коментаторів

SolgAvA• 26 декабря 2023
Ответ дляAnastasiya-f052
Дуже прикро це, так.
Страждають і дорослі і діти.

І весь світ нічого не робить
спасение утопающих дело рук самих утопающих.
нас наши же убивают в угоду кому-то.
Анна_Бель• 26 декабря 2023
Що робити простим людям? Ті артисти, ті депутати, ті бізнесмени, ті політики, ті журналісти. Гинуть прості люди. Чого таке несправедливе суспільство. Кожна людина важлива. Колись дивували касти в Індії, тепер маємо свої касти. Є обрані і плебеї...
Vitalinka1987• 26 декабря 2023
Ответ дляSolgAvA
Який звязок між моїм місцезнахожденням і наявністю в мене чоловіка і цією темою? Тема не про мене, автор порушила питання мобілізації дитячих тренерів. Я вважаю, що цінність життя кожної людини однакова, кожна людина однаково важлива і дитячі тренери такі самі чоловікі, як і інші, яких мобілізують. Ви з цим не згодні? Якщо збираєтеся мені дорікати тим, що я в Польщі, так можливості виїхати у всіх були однакові і умови на сьогоднішній день я собі створила сама, не ви мені їх створили. Так про про совість краще себе запитайте.
SolgAvA• 26 декабря 2023
Ответ дляVitalinka1987
точку зрения определяет точка сидения
SolgAvA• 26 декабря 2023
Ответ дляVitalinka1987
и я не войну никого не гоню. если все равны- то почему равнее депутаты, кварталовцы и чиновники категории А
Оленёнок• 26 декабря 2023
Ответ дляNathalie27
Ваші чоловіки - це не Ви
То есть она, женщина, должна пойти на фронт, чтобы защищать задницы мужиков, которые тут живут и наслаждаются жизнью? Народ, вы с ума совсем посходили? Постыдились бы….война рано или поздно закончится, а уважения к некоторым уже нет и не будет
oposum• 26 декабря 2023
Я за закінчення війни на цьому єтапі-країна-агресор в рази більша-зараз ми вбиваємо в окопах наш цвіт нації.Для кого майбутнє ? Для еврейчиків ,які сюди потім заїдут? Ес ,нато,гарантіі .Потрібно зупиняти вбивство та винищення українців !!!! Землі забирати політично !!!!
Nathalie27• 26 декабря 2023
Ответ дляОленёнок
Ніхто не давав «женщіні» права розпоряджатися чужими життями, навіть якщо це комбайнер, спортсмен, математик чи ще якийсь недостойний на її погляд чоловік.
SolgAvA• 26 декабря 2023
Ответ дляОленёнок
Никому Ваше уважение не нужно. Никто не просит никого защищать.
SolgAvA• 26 декабря 2023
Ответ дляoposum
а они не могут, уже все продано.
Меня пагуют только цифры убитых....сколько должно бытьт утилизировано?!
SolgAvA• 26 декабря 2023
Ответ дляAnastasiya-f052
Дуже прикро це, так.
Страждають і дорослі і діти.

І весь світ нічого не робить
Спостерігають гегемони. Ми не надто інтенсивно вмирали. Грошенят не дали. Тепер 500 000 будуть коштувати 60 міліардів доларів