Області пітьми• 26 декабря 2023
А ваші тренери вже вам повідомили новину?((
Дитячих тренерів позбавлять відстрочки від мобілізації. Лишать лише для вчителів.
Ось посилання на петицію, думаю, тут теж є зацікавлені батьки:
Мені здається, розвиток дітей - це завжди важливо, особливо на периферії. Для моєї дитини більш пріоритетно ніж деякі предмети в школі. Є діти, які показують результати на світовому рівні, було вкладено стільки часу, зусиль, коштів. В разі чого, виїжджати за кордон, шукати тренера там? Міняти спортивну федерацію точно не буде, але це таки демотивує(
Nathalie27• 26 декабря 2023
Ответ дляОленёнок
Ну то есть пусть одни воюют, а другие просто сидят и чего-то высиживают. Особенные чтоли?
І я про те ж саме. Такі бойові жіночки не туди свої сили витрачають.
Vitalinka1987• 26 декабря 2023
Ответ дляSolgAvA
и я не войну никого не гоню. если все равны- то почему равнее депутаты, кварталовцы и чиновники категории А
А почему вы мне об этом пишете? я законы не пишу и мобилизацию не провожу
woman Warrior• 26 декабря 2023
Ответ дляекатериналуиза
сумно що рашка робить з нашою країною і всіми людьми (((((((((((
ой ли.
Вот это все происходящее делает рашка?
или тут несколько другая причина в отлове людей?
Вот это все происходящее делает рашка?