Незламна Україна• 26 декабря 2023

Англійська з нуля для дорослого?

Дівчата, прошу поради в тих хто можливо вже пропрацював це питання.
Суть питання: з метою мотивації дитини до навчання англійської (в нашій сім´ї особисті приклади це дуже важливо) та й себе чимось займу, щоб відволіктися.
Син - володіє на шкільному рівні на 10, якщо я починаю вчитися - його вмовлю на репетитора.
Я - жодного розуміння), в школі вивчала німецьку. На репетитора не розраховую (дорого буде двом) - цікавить або додаток, або групове заняття онлайн.
Що скажете - реально?
автор Незламна Україна • 26 декабря 2023
З таким анонімом я впевнена в успіх)
Комиссия50%• 26 декабря 2023
Я начинала с простых фильмов с субтитрами. Потом добавила книги, читала со словарём. Потом слушала подкасты. учила правила. Легко не будет 100%. Но сама вы не разговоритесь, нужен или носитель для общения, или репетитор. Групплвые онлайн есть
НЛОша• 26 декабря 2023
Послухаю
Знання взагалі немає, слів 20 знаю
Але зараз вже соромно іі не знати
Вчила б з дітьми, на репетитора не розраховую
Ответ дляКомиссия50%
С чего советуете начать?
Я понимаю, что не будет легко, но хочу для себя наметить план (мне так легче идти к цели).
Честно говоря не думаю, что прям начну говорить - говорить, но там как пойдет
Ермолайчик• 26 декабря 2023
З початком «вмовлю сина на репетитора» - результат буде 0. Дитина повинна розуміти для чого вчить мову, хотіти самостійно вчити та потім використовувати. Інакше - це безглузда ідея
Ответ дляЕрмолайчик
Буду вдячна за пораду по суті питання з чого мені почати вивчення мови.
Наразі , нажаль, Ваш комент мені не допоможе
Комиссия50%• 26 декабря 2023
Ответ дляНезламна Україна
С чего советуете начать?
Я начинала с сериала друзья. Мне как раз тут посоветовали. Очень лёгкий английский там. Сначала смотрите с субтитрами рус или укр, как вам удобно, а когда будете уже разбираться немного, переходите на англ. То есть, чтобы дублировать, они говорят, а вы ещё и прочитать можете на английском
Ермолайчик• 26 декабря 2023
Ответ дляНезламна Україна
З 0 потрібно вчити хоче б з групою і професійним викладачем. Англ - це не тільки зубріння лексики, але й граматика. Навряд чи Ви самі в ній розберетеся.
Я б починала з групових занять + прості мультики, пісеньки для прослуховування найпростіших фраз
Ответ дляЕрмолайчик
Можливо порадите групу чи школу чи викладача до кого радите звернутися?
Ответ дляКомиссия50%
Спасибо, поняла.
Тем более, что такое ’знакомство’ мне не мешает параллельно искать групповое занятие
Ермолайчик• 26 декабря 2023
Ответ дляНезламна Україна
Я займалася з репетитором онлайн, але мій рівень вище середнього.
Називається Evidence-basic English school.
У них є сторінка інсті. Викладач Поліна.
Але я не знаю чи є у них онлайн групи з 0.
Ответ дляЕрмолайчик
Дякую за пораду!
Мене дійсно цікавить онлайн, бо наврядчи в моєму найкращому місті вибір зараз великий.

Обов´язково знайду їх.
Срочнокпсихологу• 26 декабря 2023
Якщо мови зовсім не знаєте, то серіали з субтитрами вам точно зарано. Інакше 0 задоволення і 90% у словнику.
Вам потрібна базова граматика та набір слів. Я б порадила додаток Busuu, сама там займаюся, мені дуже подобається. Це як інтерактивний підручник. Можна попробувати безкоштовно з самого початку, А1. Преміум у них не сильно дорогий, близько 500 за рік я платила.
Дуолінго на цьому етапі я б не радила, там як на мене не сильно пояснюють граматику
Ответ дляСрочнокпсихологу
Дякую, така плата дійсно не значна, а якщо ще й корисна - це знахідка.
Я дуже люблю додатки і досить дисциплінована - обов´язково розгляну
Вільний митець• 26 декабря 2023
Посмотрите приложение Drops
Я там другой язык учила, по поклацать слова мне нравилось.
Чисто для лексики - просто слова.

Мне вечно не везло с англ учителями в школе и способностей у меня нет, и после школы (с 1 класса) у меня А1 - А2 с минусом

Друзья и долгие сериалы - это из области фантастики. Не знаю как человеку с 0 могут такое советовать
-Ань-• 26 декабря 2023
Ответ дляНЛОша
Послухаю
Знання взагалі немає, слів 20 знаю
Але зараз вже соромно іі не знати
Олександр Бебріс на Ютубі - найкраще, що є для самостійного вивчення мов (він багато мов знає і викладає.
Англійська мова по плейлистам. Вибираєте плейлист і вивчаєте з нуля і до найвищого рівня. А краще одночасно вивчати кілька плейлистів - вони доповнюють один одного. Всі плейлисти починаються з нуля, а закінчуються на різних рівнях, деякі до найвищого рівня.
-Ань-• 26 декабря 2023
С ЧЕГО НАЧАТЬ УЧИТЬ АНГЛИЙСКИЙ ЯЗЫК? КАКОЙ ПЛЕЙЛИСТ? ЗОЛОТОЙ, ИЗУМРУДНЫЙ, ОРАНЖЕВЫЙ, СИНИЙ, ЗЕЛЕНЫЙ :
-Ань-• 26 декабря 2023
Руководство по видео курсам на канале:
https://drive.google.com/file/d/1_iO1HudNFw4hs6rKe...
-Ань-• 26 декабря 2023
Також є застосунок на телефон - English Galaxy.
І новий курс на Ютубі по цьому застосунку. Зараз Олександр майже кожен день новий урок викладає на Ютуб:
https://www.youtube.com/@englishplaylists
Варена цибуля• 26 декабря 2023
Не особо реально, так как вам должны объяснить «механику» языка и привить понимание структур предложения. Иными словами - заложить основу для будущего наращивания словарного запаса. Это должен сделать квалифицированный специалист. Я сама когда-то потратила впустую уйму времени и сил. Потом пришлось переучиваться, так как «научилась» большому количеству неправильных грамматических структур, исковерканному переводу и посредственному говорению. К счастью, мой репетитор это исправил и я начала планомерно идти к цели. Сейчас у меня С1 и я продолжаю заниматься.
-Ань-• 26 декабря 2023
І постійно слухайте носіїв мови. На Ютубі багато текстів, озвучених носіями мови. Вмикайте на своєму рівні (простенькі тексти) і слухайте фоном, поки щось робите. Щоб звикати до звучання мови.
все по ГОСТу!• 26 декабря 2023
Ответ для-Ань-
Від себе - дякую Вам за рекомендацію. Я спробую цей варіант
Ответ дляВільний митець
Посмотрите приложение Drops
Чисто для лексики - просто слова.

Каждый советует исходя из собственного опыта. Часть реально гуманитарии - уверена, что они и по сериалам могут освоить.
Я буду все пробовать, но ближе мне приложения и групповые занятия
Спасибо.
-Ань-• 26 декабря 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Будь ласка. Олександр - геніальний вчитель. І всі свої матеріали викладає на Ютуб (та інші сайти) в безкоштовний доступ.
Вумна вутка• 26 декабря 2023
Ответ дляНезламна Україна
Спасибо.
Мені зайшов додаток Поліглот Пєтрова. Четко, логічно і лаконічно саме для бази. У додатку основна граматика в схемах і можливість її відпрацювати до автоматизму. Ну і вже потихеньку вчити лексику.
-Ань-• 26 декабря 2023
Із серіалів найпростіші - зняті спеціально для вивчаючих мову, там актори говорять чітко і нешвидко.
Наприклад, ’Extr@’.
Їх дуже-дуже багато для вивчаючих англійську мову.
Ответ для-Ань-
Ого, круто!
Була впевнена, що щось подібне має бути.
Дякуюююю!
Ответ для-Ань-
Руководство по видео курсам на канале:
Окремо дякую за таку розлогу пораду , впевнена, що не тільки мені стане вона в нагоді!!!

Підкажіть будь ласка з Вашого досвіду радите почати самостійно чи основи варто пройти з репетитором?
Ответ для-Ань-
Наприклад, ’Extr@’.
Точно, я про це не замислювалася, що мова діалогу з різною метою по різному звучить.
Слухайте, мені зараз хочеться, щоб більше людей, кому цікаве це питання зайшли та прочитали Ваші поради - Ви дійсно відповідаєте в подробицях, можливо ще кому стане в нагоді
-Ань-• 26 декабря 2023
Ответ дляНезламна Україна

Самостійно. Бебріс колись працював репетитором, набрався досвіду, знає де студенти найчастіше помиляються, тому зразу все детельно пояснює, на що звернути увагу, чому так, а не інакше.
І ви завжди можете відмотати назад, передивитись ще раз.
А якщо ви помилились при перекладі - ви самі розумієте, в чому помилка. І наступного разу скажете правильно.