Love_Love_Love_• 27 декабря 2023

У вас теж нічого не може знайти? Не бачить, ну як так?

Банально, якщо ковбаса не на середній, а на нижній полиці: її там немає.
Попросила зробити чай.
А де чай?
А де лимон? А де то?
Добре що знає де вода. Труси, шкарпетки, ну все : а де?
При тому розумна, успішна людина. Без проблем приготує, прибере, у всьому допоможе.
Але ото: аде, я не знайшов і тд🤦🏼‍♀️просто Нарнія якась.
шальная мама• 27 декабря 2023
Ответ дляsammy
А можна в 2х словах,будь ласка) чому так трапляється?
В цій книзі також можна дізнатися, чому чоловіки розкидають свої шкарпетки та не закривають двері до туалету, коли вони там, до речі. Сама дано читала, всі наші особливості вже і не пам´ятаю.
sammy• 27 декабря 2023
Ответ дляшальная мама
Жінки жили в печері і мали слідкувати за вогнем, входом в печеру, за дітьми та т.п., тому в них гарний периферійний зір. Чоловіки мали гарно прицілитися, коли охотилися, бо шансу зробити ще один удар або стрілу запустити в них не було. Тому в них тунельний зір.
Дякую