vihola• 27 декабря 2023

на парашці все «чудово»

тому що вони вічно брешуть
Marynavladi• 27 декабря 2023
Мг, нигде не врут, только там
МиссКаприз• 27 декабря 2023
Как меня достало это ’что там на параше’! Пофиг! У нас хуже со всех сторон!
Dark_Yasna• 27 декабря 2023
они живут получше нас, не переживайте. а вот ,что нас ждет намного актуальней
ksyuha831• 27 декабря 2023
Мене більше хвилює та жопа, яка у нас відбувається.
parele• 27 декабря 2023
Меня больше беспокоит то, что у нас происходит.
Vesy• 27 декабря 2023
Удалено администрацией...
автор vihola • 27 декабря 2023
Ответ дляМиссКаприз
Ви можете дізнатись правду і висловити свою думку, а там у всіх все добре, навіть у тих що вчора були підірвані на човні.

Всі ваші біди й нещастя від парашки, не треба забувати звʼязок.
Эйфик Х• 27 декабря 2023
Ложить я хотела как они живут. Мы в полном дерьме по уши.
автор vihola • 27 декабря 2023
Ответ дляparele
А у нас все просто так, само по собі відбувається, не через парашку?
МиссКаприз• 27 декабря 2023
Ответ для vihola

Да-да, подорвали их кораблик и они сразу же белый флаг подняли! Сколько мы теряем пацанов ежедневно - это беспокоит меня больше! У них на место тех подорваных в запасе 140 млн! Даже не заметят...
Dumky• 27 декабря 2023
Але ж від того, що відбувається «там»- залежить, що діється в нас. Дивні відповіді
всё для красоты• 27 декабря 2023
Они живут в своих домах и думают где праздновать новый год, а не о том что делать уезжать на пмж со своей страны или остаться и ждать когда совсем ж...а будет
Эйфик Х• 27 декабря 2023
Ответ для vihola

Параша даёт указ тцк над людьми издеваться? Точно за Украину?
Или это параша х@й положила на тех кто дома потерял все потерял. Живите как хотите, как собаки на улице.
Наше руководство медовое?
Filomena• 27 декабря 2023
Вони знають, що їм брешуть, але поки їх особисто не чіпають, то все влаштовує.
Хтось навіть висловив думку, що вони не підтримають «бунт жінок» з принципу: поки ваші там воюють, нас не чіпають, тому закрийте роти і воюйте далі мовчки
МиссКаприз• 27 декабря 2023
Ответ дляDumky
У обычного населения там ничего не происходит, живут и радуются жизни. Выбирают путевки на новогодние праздники...
автор vihola • 27 декабря 2023
Ответ дляМиссКаприз
Читається якась заздрість, і ви б так змогли жити й радіти, знаючи, що є фашистом, причетним до геноциду сусіднього народу?
МиссКаприз• 27 декабря 2023
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
annac• 27 декабря 2023
Ответ дляЭйфик Х
Наше руководство медовое?
если б не параша, ничего этого не было б
Filomena• 27 декабря 2023
Ответ для vihola
Яйця Ердогана їх хвилюють більше.
Прям національна біда.
Скільки вони війн вели? Ніколи їх суспільство не було цим стурбоване, нажаль.
Shoosha• 27 декабря 2023
У нас врут не меньше
snejs• 27 декабря 2023
Ответ для vihola
не просто так, але чому вас хвилює, що ім вруть та не хвилює, що вруть нам?
всё для красоты• 27 декабря 2023
Ответ для vihola
А как вы думаете , люди живущие в постоянном стресс от войны, думая о своих детях и каждый день боясь новых законов в собственной стране, действительно завидуют ли они людям которые живут нормальной жизнью... ну такое
Lysiiiiii• 27 декабря 2023
Давайте чесно, нам брешуть не менше.
Miss Sims• 27 декабря 2023
Ответ длявсё для красоты
Ох не усі настрої ви знаєте, які там панують, не усі..!

P.s. Частина нашого населення також думає про святкування Нового року.
всё для красоты• 27 декабря 2023
Ответ дляMiss Sims

Я как раз знаю.....
Я не Сірожа• 27 декабря 2023
Ответ дляЭйфик Х
Наше руководство медовое?
Ви реально причинно-наслідкового зв´язку не бачите?
Якби не йоб*** русня з пуйлом, то в нас ніякої ж*** не було б.
автор vihola • 27 декабря 2023
Ответ дляМиссКаприз
Удалено администрацией...
snejs• 27 декабря 2023
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
а в Україні можна вийти с білим прапором, щоб не мобілізували?
Dumky• 27 декабря 2023
Ответ дляМиссКаприз
Удалено администрацией...
Miss Sims• 27 декабря 2023
Ответ длявсё для красоты
Я как раз знаю.....
а я маю знайомих, які також думають про те, куди та як виїхати, і настрої у´ них абсолютно інші.