Я думаю, ми нічого не зміним. Навряд чи…
Ну і головне:
Захищати Україну мають усі. Винятки – лише стан здоров´я. (С) Валерій Залужний.
Ну і головне:
Ответ дляKateSavch
В сша штраф 250 тисяч доларів або 5 років ув´язнення за ухиляння від реєстрації в системі обліку на випадок мобілізації. Це в мирний час, просто за ухиляння від обліку.
Уявіть які штрафи та покарання там були б для ухилянтів, якби в сша була війна як в нас.
Так шо в нас ще цілком лояльні умови.
Нам до США лет 500 рачки)
Vittoria66• 27 декабря 2023
Ответ дляanducci
А самолёты военные туда телепортировались?
Так может Вам хотя бы почитать о том периоде, который приходился на 1989-92 годы, а не выдавать собственные фантазии за истину. И про СНГ того периода почитайте, и про год образования ВСУ. И про советские военные аэродромы на территории Молдовы, в том числе и Приднестровья, на которых стояли боевые самолеты, оставшиеся после распада Союза. Россиянам и не нужно было туда въезжать на танках через территорию Украины, так как российский военный контингент там все время находился.
Байрактарочка• 27 декабря 2023
Ответ дляLysiiiiii
Виїзджати і шукати роботу. Не такий той закордон страшний як його малюють.
ну не всі хочуть закордон. я не хочу, хоча була змога вже сто разів виїхати разом з чоловіком. ми хочемо жити тут! на своїй батьківщині! в своїй квартирі!
Ответ дляtremiz
А нічого що якщо там буде війна, то ці солдати будуть екіпіровані повністю, і в випадку їх загибелі їхні діти будуть забезпечені на все життя. А не будуть доказувати что загибель в окопі від інфаркту, це смерть на війні.
Порівняння США і України є недоречних, там є соціальна рівність, у нас її немає.
💯
Так само, як взялися порівнювати з Ізраїлем
Ответ дляbegovelik
Зразу згадуються його виступи на підтримку ригів. Але хто нас злив? Хто в нас правителі? Марсіани? Хіба не такі ж самі люди, як і ми? Бо кожен з нас, якби попав у цю систему, робив би те саме. Це як свіжий огірок, що потрапляє у бочку з соленими.
Такі самі, як ми
Так
Люди так міняються, коли приходять до влади. Я знаю таких особисто
Наче нормальна людина все життя була, порядна, а тут бац /інша, в тій системі
А ті, що дійсно порядні і принципові не попадуть на такі місця
Тут треба було брати приклад Румунії, але не було кому
Так
Байрактарочка• 27 декабря 2023
Ответ дляLysiiiiii
О живіть тут. Навіщо мені ця інформація.
навіщо роздаєте «цінні» поради кому куди їхати і що робити?
Ответ дляСhanelKa
Такі самі, як ми
Так
А що в Румунії? Бідна корумпована країна (порівнюючи з іншими країнами Європи, звісно)
Теория Импетуса• 27 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Это зачем для помощи родственнику который воюют 2 года, столько фотографий? Типичная галерея продавца.
diamond_shop• 27 декабря 2023
Ответ дляLysiiiiii
Давайте чесно. Ви чекаєте чула?
Невже ви не розумієте що нас кинули? Давно😤
0.00 рейтинг, ну звісно такі сюди й приходять боти
Теория Импетуса• 27 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 27 декабря 2023
Ответ дляBlinking_Star
Треба всіх голосувавших за нинішню владу відправити на фронт, включаючи так швидко виїхавших.
Ну некоторые не согласятся)))) они голосовали в ожидании русского второго государственного и мира с братушками)))
Шо им тееперь в окопы против своих же?
Ответ дляКлементина
Можливо було б ще 10 років мінських
А це мільйон разів краще теперішньої мясорубки.
Парашка не хотіла ще одні мінські підписувати, парашка вимагала мінські виконувати, при тому що не виконувала сама, не припинила вогонь, не склала зброю, не вивела своїх перевдягнутих в ополченців фсбшників. А якби Зеленський почав виконувати мінські Порошенко першим кинувся б звинувачувати у зраді та капітуляції.
Піднімати на громадянську.
І тоді знову війна, тільки влада у ролі зрадника власного народу, а парашка заходить з окдб і наводить «порядки».
Якби мінські почав виконувати Порошенко, йому б стали на перешкоді лише радикали, яких підтримали б одиниці і ніхто не почув би, а народу Порошенко сказав би, що альтернативи мінським нема.
Піднімати на громадянську.
Ирина-bbd0• 27 декабря 2023
Ответ дляТеория Импетуса
Удалено администрацией...
Ответ дляbegovelik
Я про Лауру Ковесі і про її гучні закриття 890 осіб найвищого рангу за корупцію
Навіть брата президента і інших мега чиновників
При тому ж хабарі від 10 тис євро до мільйона / а закон один і той самий для всіх.
Ну небагата країна, то так,
Але он українці живуть і норм їм
А самі румуни звичайно заробітчани по світу, але не закриті, хто хоче працювати, зароблять
Бухарест дуже змінився за останні 10 років
Ну небагата країна, то так,
Але он українці живуть і норм їм
Теория Импетуса• 27 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Ответ дляСhanelKa
Такі самі, як ми
Так
В чем пример Румынии?
Там такая коррупция, что даже наши б удивились
Оксана-004e• 27 декабря 2023
Ответ дляТеория Импетуса
В тему
Ирина-bbd0• 27 декабря 2023
Ответ дляТеория Импетуса
Удалено администрацией...
Оксана-004e• 27 декабря 2023
Ответ дляТеория Импетуса
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 27 декабря 2023
Ответ дляТеория Импетуса
Удалено администрацией...