Море Щастя• 27 декабря 2023
Ребенок без места в поезде до 5ти или до 6ти лет?
Пождскажите кто точно знает пожалуйста.
Море Щастя
• 27 декабря 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
До 6, але якщо довго їхати, то краще брати окреме місце.
Ніч їхати. Не хочу старшому брати в окремому купе. Хочу вміститися на двох нижніх
Море Щастя
• 27 декабря 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Это мучение, лучше отдельное место ребёнку
Тогда старшего в отдельное купе. Он не хочет. Ночь ехать. Если днем я всегда беру отдельное поєтому даже не знаю правил о возрасте.
Запароленое одеяло• 27 декабря 2023
Ответ дляМоре Щастя
Беріть верхнє, якщо вас троє.
Це ж на 1 людину в купе більше
Море Щастя
• 27 декабря 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Беріть верхнє, якщо вас троє.
Це ж на 1 людину в купе більше
Думаю нічого не станеться через зайву людину в купе. Я не сплю на верху ніколи. Точніше я взагалі не сплю в потязі а малий буде просились лягти з ним. Просто витрачу зайві 700 грн Просто немає інших квитків.
Запароленое одеяло• 27 декабря 2023
Ответ дляМоре Щастя
Це вам так здається, що не станеться.
Беріть тоді двомісне, щоб в трьох бути.
Море Щастя
• 27 декабря 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Це вам так здається, що не станеться.
Беріть тоді двомісне, щоб в трьох бути.
Так а що станеться?
Запароленое одеяло• 27 декабря 2023
Ответ дляМоре Щастя
Так а що станеться?
Ви прикидаєтесь, чи дійсно не розумієте?
Купе на 4 особи, а замість 4, буде 5. Серед яких двоє дітей.
Це психологічно складно, бо тихо не буде.
Море Щастя
• 27 декабря 2023
Ответ дляСвята
Там ничего не случится
Мабуть людина має на увазі що я порушую комфорт інших двох людей. Але у мене би не виникло питань якщо була б дитина безоплатна в моєму купе. Бо це нормально. Більшість дітей не спить в потязі окремо. Нащо витрачати кошти.
Блакитна устриця• 27 декабря 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Це питання не до автора, а до правил Укрзалізниці.
Море Щастя
• 27 декабря 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Я навіть про це не подумала бо одна дитина 10 років. Поїзд їде в 23. Тобто одразу спати. Ви про що взагалі))
Море Щастя
• 27 декабря 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Я їх дома не чую двох а ви переживаєте що вони рознесуть купе)) я про це навіть не подумала
Блакитна устриця• 27 декабря 2023
Але наскільки я пам´ятаю, то в 6 років вже оплачується проїзд. В правилах до 6 років, а не до 6 включно.
Море Щастя
• 27 декабря 2023
Ответ дляБлакитна устриця
Йому немає 6 ще. Тому підійде. Думала може до 5ти.
Блакитна устриця• 27 декабря 2023
Ответ дляМоре Щастя
Ну і навіть якщо у вас буде одне місце і іншому купе, навряд чи вам заборонять дитину забрати з собою. Десятирічну дитину я б не залишала саму.
Блакитна устриця• 27 декабря 2023
Ответ дляМоре Щастя
В 5 точно можна. Ми їздили так з сином, теж нічним потягом. Прийшли, лягли валетом, син взагалі добре виспався, я в потягах сплю не дуже, подрімала трохи. Всі спали, ніхто нікому не заважав.
Море Щастя
• 27 декабря 2023
Ответ дляБлакитна устриця
Дякую. Я теж не бачу проблеми.
Запароленое одеяло• 27 декабря 2023
Ответ дляМоре Щастя
Діти в потязі самостійно можуть спати с 1 року, але ж дешевше на 1
Ну ниче се• 27 декабря 2023
Ответ дляМоре Щастя
Я колись вимушена була їхати в купе де 2 дітей малих без місця, це просто пекло - повітря нема взагалі, весь кисень закінчився за годину, 4 на такий простір і так багато, а 6 було мрак. 5 так само, не кажучи про тісняву
Молчалка• 27 декабря 2023
Если ребенок прям мелкий, то может и на одной полке поместитесь. А если как у меня, 120 см в 5 лет, это было мучение для нас, а не ночь, на одной полке. Обратно брала по человечески, каждому по месту. Не жмотьтесь на мало мальский комфорт себе и своему ребенку
Море Щастя
• 27 декабря 2023
Ответ дляМолчалка
Комфорта не будет тк он и дома приходит ко мне спать через 2 часа после того как уснет. То есть я заплачу лишние 700 и все равно буду спать с ним потому что ещё ни разу не спал в поезде и 90% скажет лежать с ним. Ну и третье брать в соседнем купе? Я не хочу верхнюю полку. И на нижней спать не могу не говоря про верх..